Терминал Блокови Земјата Коло 12 ПАРЧИЊА/6 Сет 8+10+12 Позиции 600V 15A Двоен Ред Автобус Бар Жица Засилувач Монтирање Приклучок Терминал Блок Комплет Со Капак 400V Претходн?

Терминал Блокови Земјата Коло 12 ПАРЧИЊА/6 Сет 8+10+12 Позиции 600V 15A Двоен Ред Автобус Бар Жица Засилувач Монтирање Приклучок

-80 %

DEN 223.84

Новак

Достапно за нарачка

Клиентите се нашите најпочитувани пријатели, поради што се грижиме да го испорачаме најдобриот можен производ. Ако имате какви било прашања во врска со нашиот производ, можете да контактирате со нашиот пријателски тим и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Ако имате какви било прашања во врска со производот или не сте задоволни со пакетот што го добивте, можете да контактирате со нас во секое време и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа или ќе ви обезбедиме замена за вас во рок од 45 дена. Е-Пошта * * * * * * * * * * * 8+10+12 позиции електричните терминални блокови се направени од поликарбонат со ретардација на пламен и бакар обложен со никел со одлична електрична спроводливост и перформанси против оксидација, за да продолжат да работат стабилно и да го продолжат животниот век. Инсталирањето е ветре, само треба да ги поправите со завртки и да ги поврзете каблите. За да ги задоволите вашите различни потреби за жици на машини, електрична енергија, домашен апарат, компјутер или друга автоматска опрема. - Нашиот терминал ви овозможи многу чисто да ја поврзете секоја жица за напојување со секој извор (заземјување, батерија и вклучено палење). Одлично за компактни работни места за жици. Терминалните ленти во голема мера ги поедноставија и уредија вашите инсталации, веќе нема повеќе преполни терминали на батеријата. Терминалот во стилот на мијалник под притисок прифаќа гола жица& џемперите овозможуваат уредно распределување на сигналите или моќноста. Можете лесно да ја исклучите гранката за ожичување без да го симнете целиот систем. - Во Споредба со традиционалните блокови на терминални ленти, терминалот На Елвшом има јасен капак за заштита од случајно допирање на терминалот, за да се избегне случајно допирање при употреба. Ние исто така обезбедуваме црвени и црни џемпери за да им помогнеме на клиентите да разликуваат позитивна и негативна жица при инсталацијата. Школка не може да се скрши во средина со ниска температура, таа е чиста и убава со мазна површина. Elveshome Загарантирана И Пакет Вклучени q - 2x8 позиции двоен ред терминал блокови, 2x10 позиции двоен ред терминал блокови, 2x12 позиции двоен ред терминал блокови,2x8 позиции џемпери,2x10 позиции џемпери, 2x12 позиции џемпери. Терминални Блокови номинален напон/струја : 15А/600В. џемпери напон/струја : 15А/400В, Вкупно 12 Парчиња. Ако имате какви било прашања, можете да контактирате ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа, или ќе ви замениме во рок од 30 дена!. Практични Терминални Блокови И Уредни Работни Места За Ожичување ● - терминалните ленти со двојни завртки Со елвешом може да ви помогнат да ги поврзете голите жици за да избегнете неред, додека џемперите овозможуваат уредно распределување на сигналите или моќноста, што ја прави врската со жици поедноставна и поефикасна. Лесен за инсталирање и држење на место со две дупки за завртки на двата краја на терминалот. Со блокови на терминалот за завртки На Елвешом, можете брзо да ја исклучите гранката за ожичување без да го отстраните целиот систем.

Избор на клиент

Ганц среќен мал шарм на желка со приказни картички Нов џеб токен Новак Попуст
Ганц среќен мал шарм на желка со приказни картички Нов џеб токен

Ганц Среќа мала шарм на желка со приказни картички Нов џеб токен Ганц Среќа мала шарм на желка со приказ�

DEN 89.76
Сет на држачи за подлога на рампа за рампа на дискови од 30 парчиња, 1/2/3 во држач за дискови Sander 36 Grit 60 grit 80 решетки Новак Попуст
Тегла за сол со сол на Хималај Чандра Нети, 12 мл Новак
Тегла за сол со сол на Хималај Чандра Нети, 12 мл

Подолу информациите се само за пакување Чиста нејодизирана сол без адитивирани или антиприкривачки аг�

DEN 190.40
Летови на црвен змеј хардкор XT Dart - 4 комплети по пакет Новак
Летови на црвен змеј хардкор XT Dart - 4 комплети по пакет

Хардкор xt жолт и бел црвен змеј лого Дарт летови 4 комплети по пакет (вкупно 12 летови на стрела) Стандардн

DEN 0.33
CK Глобална Заграда ЗА Монтирање НА Ѕид СО Низок профил СО Вградено Ниво На Дух за Lg Tv 55-инчен Модел: OLED55C6P . Новак
HONBAY Wii Nunchuk / Nunchuck Контролер Новак
HONBAY Wii Nunchuk / Nunchuck Контролер

100% Сосема Нов И Висок Квалитет Додавањето Нунчук во вашиот Wii систем дефинитивно ќе ви помогне да ги отв�

DEN 526.40
Америк 5.180.6 Метрика Новак
Америк 5.180.6 Метрика

10405.180.6 Број на дел од америк T5 профил на забите 5 мм терен Долга 180 мм 6 мм широк 10405.180.6 Амеметриски дел бро�

DEN 175.52
Lukycild жени со долги ракави пулвер со качулка со качулка, обична лабава култура на култура Новак
Lukycild жени со долги ракави пулвер со качулка со качулка, обична лабава култура на култура

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Мешавина од памук Затворање на чип

DEN 463.84
Врво на тренингот во Уанео за жени исечени јакни за вежбање за жени Атлетска јакна за јога Новак
Врво на тренингот во Уанео за жени исечени јакни за вежбање за жени Атлетска јакна за јога

Ткаенина : 88% најлон, 12% Spandaxn / машина што може да се перат Затворање на патент BBL јакна тенок вклопна исеч

DEN 382.40
Rhinestone Genie 24 пакет 9,5 x 11 листови топла фиксирана лента за пренесување на ринестон, чиста Новак
Rhinestone Genie 24 пакет 9,5 x 11 листови топла фиксирана лента за пренесување на ринестон, чиста

Големина на листот = 9,5 "x 11", Количина = 24 листови Тешка транспарентна филмска филм со лепило од едната стр

DEN 353.92
Земја на семплер, списание, Освежи и Обновување март, 2020 година Вол.37 Број бр.2 Новак
Земја на семплер, списание, Освежи и Обновување март, 2020 година Вол.37 Број бр.2

Тип на издание : март, 2020 година Vol.37 бр.2 Екранот Мар, 23 ти 2020 година, Име на публикација : Земја примерок, с�

DEN 2.00
Александар Тарон Увозник 26221 Ричард Гласер ПРИДОБИВЕН ПИЛЕР-Орган-плеер-7 H W X 4.5 D, кафеава Новак
Александар Тарон Увозник 26221 Ричард Гласер ПРИДОБИВЕН ПИЛЕР-Орган-плеер-7 H W X 4.5 D, кафеава

Направено во Германија Направено во Германија Направено во Германија 7 "H x 4,5" W x 4.5 "D^направено во Германи

DEN 3.00
SDGH 14 четка за шминка Постави целосен сет на четки за руменило во прав за очила за очила за очила за очи Новак
SDGH 14 четка за шминка Постави целосен сет на четки за руменило во прав за очила за очила за очила за очи

Лесно за чување и носење, совршено за патување Додадете свежа боја на лицето Комплетот за четки за шминк

DEN 1.00