X-DREE FJ6/JHD-1/c Еден пол Дванаесет Електрична Енергија Метар Моќ Кабел Дистрибуција Блок (FJ6 / JHD - 1 / c Bloque de drispriducién de cable de alimentacién de medidor de electricidad monopolar de doce polo

X-DREE FJ6/JHD-1/c Еден пол Дванаесет Електрична Енергија Метар Моќ Кабел Дистрибуција Блок (FJ6 / JHD - 1 / c Bloque de drispriducién

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

Име на производ : Блок За Дистрибуција На Енергија;Модел : FJ6/JHD-1/C. напон На Изолација : 660 V, 50 Hz/60 Hz;Калибрирана струја : 30 A (40 A). Работна температура : - 40с до 120с континуирано;Фреквенцијата На Моќност издржува напон : 3000В/минута. Отпорност на изолација меѓу терминалите : 40М ом;Тежина : 212гр(Резистенција де аисламиенто ентре терминали : 40М ом; Пезос : 212гр. Содржина На Пакетот : 1 блок За Дистрибуција На Енергија (Контенидо дел пакет : 1 х Дистрибуција де енергија. Fj6/JHD-1/c Еден пол Дванаесет Електрична Енергија Метар Моќ Кабел Дистрибуција Блок оваа серија на терминал блок прифати високо-молекуларна поликарбонат материјал увезени Од Америка. Има предности на висока отпорност на удар, отпорност на влага, поволна изолација; отпорност на стареење, отпорен на пламен, отпорен на висока температура итн. Завртката за врзување прифаќа вдлабнати соединенија, што е погодно за рамен шрафцигер и вкрстен шрафцигер производите се популарни поради компактен волумен, голем капацитет, висок издржлив напон, разумна структура и елегантен изглед.Оваа серија на терминален блок прифаќа високомолекуларен поликарбонат материјал увезен од Америка. Има предности на висока отпорност на удар, отпорност на влага, поволна изолација; отпорност на стареење, отпорен на пламен, отпорен на висока температура итн. Завртката за врзување прифаќа вдлабнати соединенија, што е погодно за рамен шрафцигер и вкрстен шрафцигер производите се популарни поради компактен волумен, голем капацитет, висок издржлив напон, разумна структура и елегантен изглед. Опис Во ШПАНСКИФЈ6 / ЈХД-1 / ц Блок де дистрибуција де кабел де алиментацион де медидор де електрицидад монополар де доце полосномбре дел продукто : Блок де дистрибуција де енергија; Модело : Фј6 / ЈХД-1 / Цволтаје де аисламиенто : 660в, 50хз / 60хз; Кориенте калибрада : 30а (40А)температура де функионамиенто : де -40 ° c а 120 ° c; волтаје де фрекуенсија де алиментацион : 3000w / минуторезистенција де аисламиенто ЕНТРЕ ТЕРМИНАЛИ : 40м Ом; Пезос : 212gcontenido de paquete : 1 x дистрибуција Де Енергија.

Избор на клиент

Заштитник На екранот Дизајниран за 2008 Фолксваген Р32 Навигација-Макресор Нано Матрикс Кристално Јасно Новак
Заштитник На екранот Дизајниран за 2008 Фолксваген Р32 Навигација-Макресор Нано Матрикс Кристално Јасно

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН за ВАШИОТ УРЕДОдржувајте ја вредноста за препродажба и заштитете од нечистотија

DEN 1025.60
АСУРИОН 3 Годишен Десктоп Компјутерски План За Заштита Новак
АСУРИОН 3 Годишен Десктоп Компјутерски План За Заштита

Пренапони на струја опфатени од првиот ден Asurion.com или по телефон Ако не можеме да го поправиме, ќе ви исп�

DEN 1727.84
Mjwdp Хард Диск Комплет SATA НА USB3. 0 Надворешен Хард Диск Докинг Станица за 2.5 3.5 Инчен HDD Ssd Поддршка UASP 18tb Дискови Новак
Mfchy Stackable Shape Storage Rack Nordic Simple Simple Shoe Rack Home Plastic Coubball Cabinat Новак
Mfchy Stackable Shape Storage Rack Nordic Simple Simple Shoe Rack Home Plastic Coubball Cabinat

Силен и доволно здрав за да биде исполнет со најтешки чевли без да се свиткува или крши Исто така е лесно

DEN 3608.00
Вечен сјај 93751 20L CW микро LED стринг, 3,74 L x 1,58 W X 4.53 H, 6 парче Новак
Вечен сјај 93751 20L CW микро LED стринг, 3,74 L x 1,58 W X 4.53 H, 6 парче

40инчен осветлен светлосен низа Оваа зачудувачка низа има 20 ладни бели, енергетски ефикасни LED светла ра�

DEN 155.04
Пакет 100-1-1/2 х 2 2 Милилитарски Поли Затворени Пластични Кеси Скапоцен Камен Мушка Накит Складирање Новак
Пакет 100-1-1/2 х 2 2 Милилитарски Поли Затворени Пластични Кеси Скапоцен Камен Мушка Накит Складирање

Вклучува 100 парчиња од 11 / 2" х 2" проѕирни пластични кеси Запечатува и се затвора за да ја задржи влагата и

DEN 1.67
Продавач Сезонски Декоративни Старо Време Авто Божиќ Доаѓањето Календар - 10.5 H x 14.5 W x .1 Г Новак
Продавач Сезонски Декоративни Старо Време Авто Божиќ Доаѓањето Календар - 10.5 H x 14.5 W x .1 Г

Тип На Производ : Верски Адвент Картичка Материјал : Хартија Извонредна идеја за подарок за божиќ...

DEN 0.67
1 парчиња 10-5 2/3/4/5/10 Пинови Жица Конектор ЗА PT ST 2.5 Терминал Блок Додатоци Електрични Џемпери Приклучок Мост FBS10-5 Новак
Buybai Жени Привезоци Држач За Стапчиња Масовно Патување Преносни Додатоци Торбичка За Ракави За Мелем За Усни Новак
DBTLAP KSB0605HC - Al2a Процесорот Вентилатор Компатибилен за Acer Aspire 5830 5830T 5830TG Процесорот Ладење Вентилатор Новак
DBTLAP KSB0605HC - Al2a Процесорот Вентилатор Компатибилен за Acer Aspire 5830 5830T 5830TG Процесорот Ладење Вентилатор

●Компатибилност●Компатибилен : За Acer Aspire 5830 5830 T 5830 TG Вентилатор ЗА Ладење НА ПРОЦЕСОРОТ Quality patem_ Секоја

DEN 171.20
G465 - 12 Фиока ШАСИЈА 4u топла заменливи Сервер 12gb/sas backplane Со Моќ Одбор за Мултимедијална Картичка Ultramicro 386x330 Новак
Meccanixity Терминал Земјата Бар Завртка Блок Бариера Месинг 7 Позиции 68. 7mmx8mmx13mm За Електрична Дистрибуција 4 Парчиња Новак