UBeesize LED Комплет За Видео Светло, 2 парчиња Затемнето Континуирано Преносливо Фотографско Осветлување со Прилагодлив Држач за Статив &Засилувач; Филтри Во Боја За Сн

UBeesize LED Комплет За Видео Светло, 2 парчиња Затемнето Континуирано Преносливо Фотографско Осветлување со Прилагодлив Држач

DEN 639.84

Новак

Достапно за нарачка

●Комплет за Видео Осветлување : ● малото светло НА ЛЕД-панелот е опремено со универзална глава од 1/4 топка, која може да го прилагоди панелот на 180°за лесно да ги исполни вашите различни барања за агол на снимање; контрола на кабел 10%~100% опција за ниво на осветленост. Копчињата нагоре и надолу лесно можат да ги задоволат потребите на вашата пригода за снимање. ●Ефекти За Снимање на диверзификација : led десктоп видео осветлувањето со статив е опремено со 2 * 4 филтри во боја (црвена, портокалова, бела, сина), кои можат да исполнат различни барања за фотографија и визуелни ефекти и погодни за Видеа На You Tube, фотографија на производи, видео конференции, курсеви преку интернет, итн. ●Идеален за Фотографирање На Производи : ● стативот што се повлекува има работна висина од 23,62" до 57,68 " и може да се користи во рака. Што го прави совршена камера се залага за видео конференции, снимање и стриминг на игри. Не само што може директно да се поврзе со панелот за осветлување за да се обезбеди позиционото осветлување што ви треба (ултра-ниско или ултра-високо). ●Usb-Придвижувано Светло : } постојат помоќни опции бидејќи сите USB порти може да се користат за напојување на светлото за задачи, што може да обезбеди континуирано осветлување за вашиот предмет во различни ситуации. Можете да го вклучите во десктоп компјутер, да го поместите приклучокот итн. (Забелешка : се препорачува да се користи со ѕиден приклучок (5 V 2 A)). ●Мултифункционална Употреба : Кога ќе го снимите вистинскиот момент и ќе добиете најдобри резултати при снимање видео, комплетот за осветлување на студиото ќе ви биде голема помош. Совршено осветлување погодно за студија, осветлување за видеа и слики, користено со разни работни студија, основен комплет за осветлување за фотографирање за снимање видео.

Избор на клиент

О'НЕИЛ WETSUITS Младинска технологија 24-7 Кошула за екипаж на кратки ракави Новак
О'НЕИЛ WETSUITS Младинска технологија 24-7 Кошула за екипаж на кратки ракави

93% најлон / 7% еластан Увезени Миење на рацете Стратешка облога за вашите најдобри перформанси Новата сер

DEN 543.20
3drose моите омилени луѓе ме нарекуваат дадилка - забавен дизајн на црн текст за баба - крпи Новак
3drose моите омилени луѓе ме нарекуваат дадилка - забавен дизајн на црн текст за баба - крпи

Големина на мијалник : 12 W x 11 H инчи може да се користи и како крпа за рака / лице Направено од 100% полиестер

DEN 1.33
Заштитник На екранот Дизајниран За Фино Дигитално Казнување 400 GPS-Maxrecor Nano Matrix Анти-Отсјај Новак
Заштитник На екранот Дизајниран За Фино Дигитално Казнување 400 GPS-Maxrecor Nano Matrix Анти-Отсјај

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН за ВАШИОТ УРЕДОдржувајте ја вредноста за препродажба и заштитете од нечистотија

DEN 3.33
Wiивис жени Свети Патрик Денот на Шамрок Компреваза Детелина Детелина за печатење на полу -патент пулвер врвови Новак
Чистач за глава за аудио касети / играчи Новак
Чистач за глава за аудио касети / играчи

Го оптимизира квалитетот на звукот Дизајнот на супер чиста лента нежно ја раствора нечистотијата, праш�

DEN 1489.60
Менувач XL Ratcheting Комбинација Метрички Клуч Во собата 16 Компјутер., 12 Точка-85099 Новак
Менувач XL Ratcheting Комбинација Метрички Клуч Во собата 16 Компјутер., 12 Точка-85099

Површинскиот Погон плус обезбедува посилно држење на прицврстувачите, речиси елиминирајќи го заокружу

DEN 3.00
Agounod ZL-6203T+ 30A Излезен тајмер за реле за и исклучување на термостатот на контролорот на температура Новак
Agounod ZL-6203T+ 30A Излезен тајмер за реле за и исклучување на термостатот на контролорот на температура

Реле реле Реле реле Релеи Relayzl6203t+30 A, Вклучено / исклучување на тајмер, Контролер на температурата6203 T+, ко

DEN 0.33
Товар Пант Пацифик Риџ Пацифик во Колумбија Новак
Товар Пант Пацифик Риџ Пацифик во Колумбија

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Увезени Затворање на копчињата...

DEN 2.67
Компатибилен Со Chevy Impala/Монте Карло Чаден Објектив Јасен Аголен Фар + H8 LED Комплет За Конверзија W/Вентилатор Новак
3dRose Joyeux Ноел Со Црвени Лакови и Бор Swag, На Внук-Лице Покрива Новак
3dRose Joyeux Ноел Со Црвени Лакови и Бор Swag, На Внук-Лице Покрива

Димензии( во инчи) : 7,25 Л х 4,7 В ЗАШТИТЕТЕ СО УДОБНОСТЛЕСЕН, дише и растеглив материјал Направено со 2 слој�

DEN 127.84
Адидас Перформанси Машка Моќност.2 Тренер Чевли Новак
Адидас Перформанси Машка Моќност.2 Тренер Чевли

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 100% Синтетичка Кожа / Мрежа Увезени Г

DEN 2062.08