DIY 5D Дијамантски комплети за сликање за возрасни дијамантски уметнички крстаречки брод целосна тркалезна вежба комплети за везови, кристал rhinestone уметност за мозаи

DIY 5D Дијамантски комплети за сликање за возрасни дијамантски уметнички крстаречки брод целосна тркалезна вежба комплети за

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

【Материјал : Материјал : Лепило за животна средина и еколошко платно. Gemе се одржат скапоцени камења, така што ќе можете лесно да ја завршите сликата. 【Комплети за сликање со дијаманти : : Дијамантското сликарство го олеснува и помалку фрустрираниот процес на сликање на дијаманти. Сите мониста на Rhinestone Diamond имаат 17-фактори, што ги прави монистрата повеќе сјајни, целото сликарство се чувствува повеќе тродимензионално и живописно. повеќе живописни и брилијантни од дијамантите со дијаманти од смола. 【Совршено време на семејство】 : Завршувањето на сликарството со дијаманти на DIY е процес на постојано прилагодување на себе и споделување на среќни часови со семејството или пријателите. Кога ќе завршите со дијамантско сликарство со вашите деца, тоа ќе се подобри за соработка со едукативно родител-дете. Комплетите за сликање со дијаманти од 5Д можат да го намалат стресот, да доживеат чувство на достигнување, да ја зајакнат самодовербата и да развијат издржливост. 【Стилски wallиден декорација и подароци】 : DIY Diamond Art комплети за возрасни е најпопуларната DIY украси.5d Дијамантското сликарство може да се зачува за многу години, совршено украсување на вашата дневна соба, спална соба, канцеларија, ресторан, бар или каде и да сакате да одговарате Различни украсни стилови. Тоа е совршен подарок за родендени и фестивали. 【Надградба и гаранција на производот】 : Сите слики се најновата верзија со поголемо платно, чиста шема, богати бои и повеќе од 30% вежби за дијаманти. И подобро после продажбата на услугата : Ако примате дијамантски сликарство, недостасуваат некои вежби за дијаманти, ве молиме контактирајте со нас навреме, ние ќе ви доставиме вежби или нова замена бесплатно за да ви овозможи да завршите убави слики. Најневеројатните 5 D Diamond Saftings5 D Diamond Painting Base на истиот концепт како мозаиците и бојата-по-нумери, пријатно DIY што е лесно да се собере, што го прави одлично и за децата и за комплетот за сликање на Adult SDiamond е совршена активност за децата да ја споделат со мајка & тато, или со нивните пријатели.

Избор на клиент

HIGDING SATA ЦД ДВД-ROM/RAM DVD-RW Диск Писател Режач За Toshiba Сателит A665-S5184X A665-S6050 A665-S6070 Новак
HIGDING SATA ЦД ДВД-ROM/RAM DVD-RW Диск Писател Режач За Toshiba Сателит A665-S5184X A665-S6050 A665-S6070

Двд на бурн ДВД w : 6х макс ДВД+RW : 8x max ; ДВДR DL : 6x max ДВД+Р9 : 6х макс ; ЦДР : 24х макс ЦДР : 24х макс Компатибилност :

DEN 3.00
Апдти 2602195 Собранието На Светилки За Глава Заменува 33101-С6М-А01, 33101С6МА01 Новак
Апдти 2602195 Собранието На Светилки За Глава Заменува 33101-С6М-А01, 33101С6МА01

Ги исполнува Или Надминува Спецификациите НА ОЕМ Фабрика Оем Одговара Форма и Функција Сосема Ново Соб�

DEN 1449.60
Компатибилен Со Chevy Impala/Монте Карло Чаден Објектив Јасен Аголен Фар + H8 LED Комплет За Конверзија W/Вентилатор Новак
Адидас Перформанси Машка Моќност.2 Тренер Чевли Новак
Адидас Перформанси Машка Моќност.2 Тренер Чевли

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 100% Синтетичка Кожа / Мрежа...

DEN 2062.08
Студио една 7 8 см чевли со кукли високи чизми за 1/3 BJD SD кукли чизми остава лори девојче кукла 60 см -ајт Новак
Студио една 7 8 см чевли со кукли високи чизми за 1/3 BJD SD кукли чизми остава лори девојче кукла 60 см -ајт

Материјал : Пу Големина : 7,8 см Пакет вклучувајќи : 1 пар чевли Време на испорака 1521 работен ден Се вклопув�

DEN 302.24
Лаптоп Процесорот Ладилник&засилувач; Вентилатор За Sager NP7870 Нови Новак
Лаптоп Процесорот Ладилник&засилувач; Вентилатор За Sager NP7870 Нови

Опис На Ставката : Делови За Лаптоп Гаранција : 90 дена За да бидете сигурни дека ја добивате вистинската �

DEN 2.67
DJDLFA 26mm 22mm Часовник За Феникс 6 6X Pro 5 5X ПЛУС 3 3HR S62 935 Брзо Ослободување Силиконски Ремен За Додаток Garmin Enduro Новак
DJDLFA 26mm 22mm Часовник За Феникс 6 6X Pro 5 5X ПЛУС 3 3HR S62 935 Брзо Ослободување Силиконски Ремен За Додаток Garmin Enduro

*100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина

DEN 310.24