Филм за заштита на екранот Atfolix компатибилен со Bluetti AC500 заштитник на екранот, ултра-чист FX заштитен филм

Филм за заштита на екранот Atfolix компатибилен со Bluetti AC500 заштитник на екранот, ултра-чист FX заштитен филм

DEN 220.64

Новак

Достапно за нарачка

FX-Clear Protector Film : Ултра-чист и тврд обложен, совршено вклопување и компатибилен со Bluetti AC500. Овој кристално чист, високо транспарентен филм за заштита на екранот е скоро невидлив. Со цврстина на молив од 6 H на притисок за пишување 500g, многу отпорен на гребнатини - екстремно отпорен на гребење, тврдо обложен заштитен филм компатибилен со Bluetti AC500. Издржливиот, повеќеслоен синтетички материјали на филмот обезбедува долготрајна механичка заштита на екраните против сите видови на оштетување-заштитниот на екранот е исклучително стабилен, издржлив и дизајниран за континуирана употреба. Додаток@folix - Направено во Германија *** Многу лесно се применува на заштитниот филм - 100% адхезија без меурчиња на чист екран, специјалниот силиконски лепило слој го присилува воздухот кога ќе се нанесе филмот, осигурувајќи се дека се прилепува силно на екранот. FX-Clear Protector Film : Ултра-чист и тврд обложен, совршено вклопување и компатибилен со Bluetti AC500. Овој кристално чист, високо транспарентен филм за заштита на екранот е скоро невидлив. Со цврстина на молив од 6 H на притисок за пишување 500g, многу отпорен на гребнатини - екстремно отпорен на гребење, тврдо обложен заштитен филм компатибилен со Bluetti AC500. Издржливиот, повеќеслоен синтетички материјали на филмот обезбедува долготрајна механичка заштита на екраните против сите видови на оштетување-заштитниот на екранот е исклучително стабилен, издржлив и дизајниран за континуирана употреба. Додаток@folix - Направено во Германија *** Многу лесно се применува на заштитниот филм - 100% адхезија без меурчиња на чист екран, специјалниот силиконски лепило слој го присилува воздухот кога ќе се нанесе филмот, осигурувајќи се дека се прилепува силно на екранот. Филм за заштита на екранот FX-чиста екран од Атфоликс, кристално чист, компатибилен со Bluetti AC500 The FX-Clear Screen Precater е транспарентен, високо-технолошки заштитен филм за екрани со висока резолуција. Ултра-чист и тврд обложен! Овој иновативен заштитен филм се одликува со својата врвна, кристално чиста транспарентност и одлична отпорност на гребење (може да издржи 6 H тврдост на молив на притисок за пишување 500 g). Овој високо транспарентен заштитник на екранот, кој е многу лесен за примена и може да се отстрани во секое време без да остави остаток, се придржува совршено на екранот без да влијае на неговото работење. Заштитниот филм ги намалува отпечатоците од прсти и ги одвраќа нечистотиите и маснотиите. Филмот за заштита на екранот прави Не ја нарушува работата на екраните и екраните на допир, кои остануваат целосно функционални! Анти-статички филмски материјал, филмот за заштита на екранот не привлекува прашина како што се применува, па дури може да се исплакне со чиста вода и да се пренасочи доколку е потребно. Без лепак, чиста одговорност за лепило! Оптимална адхезија веднаш до рабовите- Загарантирано.Порап на испорака- 2 x FX-Clear Screen Заштитник компатибилен со Bluetti AC500- Алатка за инсталација на крпа за чистење (Squeegee)- Врска до повеќејазичните, илустрирани упатства за монтирање (вклучувајќи и монтирање видео) пакети за пакети за пакети за пакети за видео Уредите со неколку екрани (на пр. Внатрешни и надворешни екрани) содржат заштитен филм за секој екран.

Избор на клиент

Деним од djоамио измиено бејзбол капа гроздобер капачиња за камионџии прилагодлива тато капа за мажи жени црна Новак
НОВИЦА Рака Разнесени Стакло Еко-Пријателски Зелена И Бела Вител Чаши За Пиење, 16 Мл, Празнична Зелена Новак
НОВИЦА Рака Разнесени Стакло Еко-Пријателски Зелена И Бела Вител Чаши За Пиење, 16 Мл, Празнична Зелена

Капацитет : 16 мл Секоја Димензија : 15 См Ч х 8 См Дијамант Тип На Стакло : Рециклирано Стакло Без олово и то�

DEN 1.33
БЕЛОФ 1PCS LED Флешер Фреквенција Реле Трепкач Индикатор Мотоцикл Трепка Трепка Новак
БЕЛОФ 1PCS LED Флешер Фреквенција Реле Трепкач Индикатор Мотоцикл Трепка Трепка

Релеи Реле Електронски Трепкач Реле Индикатор Светло Фикс За Мотоцикл Трепка Трепка Сигнал Светилки Бр

DEN 1.00
2 парчиња унисекс буфантни капачиња со копчиња врзани капачиња со џемпери за жени мажи, музички ноти Новак
2 парчиња унисекс буфантни капачиња со копчиња врзани капачиња со џемпери за жени мажи, музички ноти

100% полиестер Дишењето на вградената џемпери може брзо да ја апсорбира потта и да го задржи челото суво, �

DEN 2.00