Комплет за алатки за напојување, преносен електричен мелница поставен 8000-30000rpm прилагодлив лесен за ракување со 0,5-3,2 мм Универзална лесна лесна категорија за праве?

Комплет за алатки за напојување, преносен електричен мелница поставен 8000-30000rpm прилагодлив лесен за ракување со 0,5-3,2

DEN 1068.64

Новак

Достапно за нарачка

Повеќе функции : Комплет за електрична алатка, погоден за резба, мелење, полирање, обликување, дупчење, дебагирање,, гравура, кастрење, итн. Комплетни додатоци : Со доволен број дискови за сечење и тркала за мелење, може да се инсталираат и заменат во секое време да се задоволат различни потреби за работа. Прилагодлива брзина : Mini електричната мелница има 5 нивоа прилагодливи брзини, со опсег на брзина од 8000‑30000rpm, има висока работна ефикасност. Применливи материјали : Прилагодливиот комплет за електрична мелење може да се користи за обработка на дрво, метал, керамика и пластика, има поширок спектар на апликации. Лесно работење : Овој комплет за електрична мелница е лесен за работа и подготвен за употреба кога е вклучен, совршен за занаетчиски проекти за дома, правење модели, итн. Функција : 1. Повеќе функции : Комплет за електрична алатка, погоден за резба, мелење, полирање, обликување, дупчење, дебагирање,, гравура, кастрење, итн .2. Комплетни додатоци : Со доволен број дискови за сечење и тркала за мелење, може да се инсталираат и заменат во секое време за да се задоволат различни потреби за работа.3. Прилагодлива брзина : Mini електричната мелница има 5 нивоа прилагодливи брзини, со опсег на брзина од 8000‑30000rpm, има висока работна ефикасност.4. Применливи материјали : Прилагодливиот комплет за електрична мелење може да се користи за обработка на дрво, метал, керамика и пластика, има поширок спектар на апликации.5. Лесно работење : Овој комплет за електрична мелница е лесен за работа и подготвен за употреба кога е вклучен, совршен за домашни занаетчиски проекти, правење модели, итн. Како да се користи : Отворете го пакетот, приклучете го и користете го. Спецификација : Тип на ставка : Mini Electric Glinder Set Power : 130 WSpeed : 8000-30000rpm (5 различни брзини) Чак : 0,5-3,2мм Универзални чикави без клучеви : Поправка на домови, накит и дрво, итн. Функција : за дупчење, полирање, мелење, гравура и песок во дрво, во дрво, Список на метални, керамички и пластични пакети : 1x електричен мелница Flexible Shaft1x вежба за вежбање 1x заштитен случај1x кутија за складирање Box1x Box1x Universal Chuck2 x Crenches2 x јаглеродни четки2 x челични жици четки3 x тркала за сечење3 x сечење дискови3 x mini hss сечење Discs4 x вежба Bits6 x поврзување ROD10 ROD10 X Grindstones3 x Burr игли (случаен стил) 10 x Игли за гравура (случаен стил) 12 x Felt Wheels18 x Тапани со песок15 x Дискови од шкурка (случајна боја) 30 x дискови за сечење смола (случајна боја) 1 x Упатство за корисникот.

Item Type: Mini Electric Grinder Set
Power: 130W
Speed: 8000-30000rpm (5 different speeds)
Chuck: 0.5-3.2mm universal keyless chuck
Applications: Home repair, jewelry and wood, etc.
Function: For drilling, polishing, grinding, engraving and sanding in wood, metal, ceramic and plastic
Package List:
1x Electric Grinder:
1x Flexible Shaft:
1x Drill Locator:
1x Protective Case:
1x Storage Box:
1x Accessory Storage Box:
1x Universal Chuck:
2 x Wrenches:
2 x Carbon Brushes:
2 x Steel Wire Brushes:
3 x Cutting Wheels:
3 x Cutting Discs:
3 x Mini HSS Cutting Discs:
4 x Drill Bits:
6 x Connecting Rod:
10 x Grindstones:
3 x Burr Needles (Random  Style):
10 x Engraving Needles (Random Style):
12 x Felt Wheels:
18 x Sand Drums:
15 x Sandpaper Discs (Random Color):
30 x Resin Cutting Discs (Random Color):
1 x User Manual:

Избор на клиент

Креативна Соработка 18 Квадратни Ткаени Волна Мешавина Клуб Перница со / ленти &засилувач; Раб, Зелена Новак
Креативна Соработка 18 Квадратни Ткаени Волна Мешавина Клуб Перница со / ленти &засилувач; Раб, Зелена

Веб Куршум Точка 1 Веб Куршум Точка 2 Веб Куршум Точка 3 Веб Куршум Точка 4 Веб Куршум Точка 5 Веб Куршум То�

DEN 0.33
Koni Sport Shock 97-02 Mercedes W208 CLK - фронт Новак
Koni Sport Shock 97-02 Mercedes W208 CLK - фронт

Кони доверлив лидер во индустријата Поддржано од гаранцијата на производителот Одлична изведба Подобр

DEN 8255.84
SRP Bluetooth MP3 модул за декодирање на табла со вграден слот за SD картички/USB/FM/и далечински управувач Новак
SRP Bluetooth MP3 модул за декодирање на табла со вграден слот за SD картички/USB/FM/и далечински управувач

Доаѓа со IR далечински управувач Стерео дигитален аудио излез Доаѓа со IR далечински управувач Стерео ди�

DEN 1.67
1,812 прстени за задржување на надворешниот стил/челик/црна фос Новак
1,812 прстени за задржување на надворешниот стил/челик/црна фос

Надворешни прстени за задржување Carbon Spring Steel SAE 1060090 За аксијално склопување во машински жлебови на шахт�

DEN 2479.84
Компанија за подароци на Павилјон 67242 Ние луѓето-живот сме подобри во рамката на сликата на плажа, 5 x7 Новак
Компанија за подароци на Павилјон 67242 Ние луѓето-живот сме подобри во рамката на сликата на плажа, 5 x7

Премиум квалитет : Фото рамка, спакувана во картонска кутија со отворено лице и пластично завиткување, е

DEN 240.00