Kodak Easyshare MD853 8.2MP 3x оптички/5x дигитален зум камера

Kodak Easyshare MD853 8.2MP 3x оптички/5x дигитален зум камера

DEN 207.84

Новак

Достапно за нарачка

Kodak Easyshare MD853 8.2 MP 3x OPT/5x Дигитален зум Камера Општи карактеристики : Сребрена боја. 8.2 Мегапиксели Ефективни пиксели (3312 x 2488) 8.3 MP CCD Вкупно пиксели (3320 x 2496) 1/2.5 CCD сензор. 16 MB Внатрешна меморија (проширување преку SD/MMC картичка) USB интерфејс 3x оптички зум 5x дигитален зум. 37-111 мм (еквивалент на 35 мм) леќи; F2.8-F/5.2 Механички бленда и ND4 филтер. 4-1/1400 Втор брзина на блендата. Kodak Easyshare MD853 8.2 MP 3x OPT/5x Дигитален зум Камера Општи карактеристики : Сребрена боја. 8.2 Мегапиксели Ефективни пиксели (3312 x 2488) 8.3 MP CCD Вкупно пиксели (3320 x 2496) 1/2.5 CCD сензор. 16 MB Внатрешна меморија (проширување преку SD/MMC картичка) USB интерфејс 3x оптички зум 5x дигитален зум. 37-111 мм (еквивалент на 35 мм) леќи; F2.8-F/5.2 Механички бленда и ND4 филтер. 4-1/1400 Втор брзина на блендата. Сними го. Споделете го. Не само што MD8530 обезбедува убава слика со резолуција од 8,2 мегапиксели, туку имате целосна контрола врз вашите снимки со леќите за дигитални зуми 3x и 5x. ) Можете да пукате и да пукате и да пукате! MD853 исто така зема квалитетно видео со резолуција 640 x 480 со 15 fps со аудио. Мерење на 2,9 x 3,7 x 0,9 инчи, Kodak Easyshare MD853 се вклопува во вашиот џеб!.

Избор на клиент

Француски Ножици, Директно, 7 Инчи | ШР-530.00 Новак
Француски Ножици, Директно, 7 Инчи | ШР-530.00

Одлично за сечење до 20 мерач на залихи на листови Челични сечила со сини рачки Произведено Во Франција...

DEN 2.67
ФАРОВИ БАЛАСТ МОДУЛ 4G0. 907. 397 D 4G0907397D АВТО-ГЕТЕР Новак
ФАРОВИ БАЛАСТ МОДУЛ 4G0. 907. 397 D 4G0907397D АВТО-ГЕТЕР

(ОЕ НЕ.) : 4 G0 907 397 D 4 G0907397 D ФАРОВИ БАЛАСТ МОДУЛ Ве молиме контактирајте не ако имате какви било прашања во в

DEN 2.00
1 парчиња Нов 3BSE023676R1 AO845 Новак
1 парчиња Нов 3BSE023676R1 AO845

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

DEN 1553.60
Фреска Од Керамички Плочки-Скапоцени Спомени-Од Џим Хансел Новак
Фреска Од Керамички Плочки-Скапоцени Спомени-Од Џим Хансел

24 Плочка Фреска на 6" керамички сатен заврши плочки АМЕРИКАНСКИ НАПРАВЕНИ !! Вкупните Димензии се високи

DEN 1.33
Avolusion HDDGear PRO X 2TB USB 3.0 Надворешни Игри Хард Диск Новак
Avolusion HDDGear PRO X 2TB USB 3.0 Надворешни Игри Хард Диск

Вграден Во 2тб Капацитет Надворешни Игри Хард Диск Компатибилен СО XBOX ONE X, S, Orginal (1ви Генерација) XBOX Датот

DEN 3.00
Spyder 5011893 Scion XB 03-07 Проектор Фарови-ПРЕДВОДЕНА Хало-Црна-Висока H1-Ниска 9006 Новак
Spyder 5011893 Scion XB 03-07 Проектор Фарови-ПРЕДВОДЕНА Хало-Црна-Висока H1-Ниска 9006

(Ладно Катодно Цветно Осветлување) фаровите на Проекторот се за оние кои сакаат најдобар надворешен сти

DEN 1.00
OtterBox ЗАСИЛУВАЊЕ СЕРИЈА Антимикробни Заштитник Приватност Екран за iPhone 14, iPhone 13 &засилувач; iPhone 13 Про Новак
OtterBox ЗАСИЛУВАЊЕ СЕРИЈА Антимикробни Заштитник Приватност Екран за iPhone 14, iPhone 13 &засилувач; iPhone 13 Про

Компатибилен со i Phone 14, i Phone 13 и i Phone 13 Pro Заштитник на екранот за приватност дизајниран од Корнинг, корист

DEN 0.67
Конектори 2021 1TB/480GB/240GB/120GB/60GB/32GB/16GB/8GB HDD 2.5 Пренослив Надворешен Хард Диск ХАРД ДИСК КОМПЈУТЕР ЛАПТОП - Новак
Конектори 2021 1TB/480GB/240GB/120GB/60GB/32GB/16GB/8GB HDD 2.5 Пренослив Надворешен Хард Диск ХАРД ДИСК КОМПЈУТЕР ЛАПТОП -

HXBE 1 TB / 480 GB / 240 GB / 120 GB / 60 GB / 32 GB / 16 GB / 8 GB HDD 2.5 " Преносни Надворешни Хард Диск Хард ДИСК Компјутер Лаптопотд�

DEN 801.60
3дроза Среќен Ноќта На Вештерките Симпатична Девојка Ноќта На Вештерките Гноми-Плочки Новак
Travel USB Plus Меѓународен адаптер за напојување компатибилен со Samsung N9000 за светска моќ за 3 уреди USB TypeC, USB-A за Новак
Travel USB Plus Меѓународен адаптер за напојување компатибилен со Samsung N9000 за светска моќ за 3 уреди USB TypeC, USB-A за

Ова автоматски го прилагодува излезот за протокот на моќност на секоја земја ? Нов меѓународен UL одобре�

DEN 209.60
ZMAUTOPARTS Проектор Фарови Фарови Црна w/6.25 Сина LED DRL Компатибилен со 2003-2005 350Z [за Акции КРИЕШЕ] Новак
ZMAUTOPARTS Проектор Фарови Фарови Црна w/6.25 Сина LED DRL Компатибилен со 2003-2005 350Z [за Акции КРИЕШЕ]

Проектор стил SAE & DOT Одобрени За Улица Правни Ги исполнуваат Сите Прописи ВО САД и Канада Направено од пр

DEN 1.00
1528 Грам Флуоресцентни Авганистански Кристали W/лазурит &засилувач;Непознати Кристали На Матрицата Новак
1528 Грам Флуоресцентни Авганистански Кристали W/лазурит &засилувач;Непознати Кристали На Матрицата

Авганистанец Димензија : 185 х 105 х 57 мм Тежина : 1528 Грама Природно Ќе го добиете вистинскиот камен како на �

DEN 11200.00
ECCPP 2x 50mm Hubcentric Тркала Растојанија 2 инчи 6x5, 5 до 6x5, 5 78.1 Mm Центар Создаден 14x1, 5 Столпчиња се вклопуваат Новак
ECCPP 2x 50mm Hubcentric Тркала Растојанија 2 инчи 6x5, 5 до 6x5, 5 78.1 Mm Центар Создаден 14x1, 5 Столпчиња се вклопуваат

?●ПАРАМЕТАР●РАСТОЈАНИЈА на ТРКАЛАТА од 2 инчи 5 НАВРТКИ СО Дебелина : 2" или 50мм;Шема На Завртки на Возило

DEN 2.00
1976-77 Кошарка на Топс во близина на комплетен сет VG+ Новак
1976-77 Кошарка на Топс во близина на комплетен сет VG+

Ова е бејзбол картичка на Топс од 1976 година Ние сме #1 продавач на гроздобер картички преку Интернет, кар�

DEN 11040.00
Едо-Кирико Старомодно Стакло Т727-2668-цмп Новак
Едо-Кирико Старомодно Стакло Т727-2668-цмп

Стакло 3.4 Ч 230цц 100% кристално стакло Доаѓа со оригинална кутија за складирање Рачно Изработен Едо Кирико

DEN 2287.52
Овошје на предниот дел од предниот дел на предниот дел на женскиот град, бел/зацрвенено роза 2-пакет, 40 Новак
Овошје на предниот дел од предниот дел на предниот дел на женскиот град, бел/зацрвенено роза 2-пакет, 40

95% памук, 5% спандекс Увезени Затворање на кука и очи Машинско миење Направено со мека подвижна ткаенина..

DEN 287.04