Pukka Pad, единечен теренски тетратка 3 пакет-10,5 x 7.5in-врзани врзани белешки со 160 страници од хартија од 80gsm-има маргини со 3 дупки и чиста полипропиленска обвивка

Pukka Pad, единечен теренски тетратка 3 пакет-10,5 x 7.5in-врзани врзани белешки со 160 страници од хартија од 80gsm-има маргини

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

Едноставни, стилски тетратки : Тетратките на Пука подлогата доаѓаат во сетови од три со основни бели корици за да можете да останете едноставно елегантни додека ги организирате вашите училишни предмети. Дополнителна заштита : За да ги задржите вашите бели капаци на нивните бели, овие тетратки имаат дополнителни јасни капаци кои се лесни за чистење. Маргини со удар од 3 дупки : Дури и откако ќе ги раскинете страниците, можете да ги чувате зачувани и сортирани во врзивно средство со маргините со пред-дупка. Погодно врзување на жицата : Овие тетратки имаат сигурна, спирална обврзувачка, овозможувајќи ви да ја преклопите тетратката назад за да легнете рамно. Детали за производот : Тетратката за тетратка на Пука подлога мери 10 x 7.5in има 160 страници од 80 GSM колеџ управуван труд, идеален за училишни предмети, домашна организација или канцелариски проекти. Pukka Pad, водечки глобален производител на професионални и студенти за канцелариски материјал, тетратки, делители и производи за датотеки, хартиени влошки, материјали за пакување и книги за уметност и активности, ја прошири својата колекција на убави, но функционални тетратки, канцелариски производи и училишни материјали Пука Подложните лаптопи се забавен и модерен фаворит. Достапно со 3-пакети на секоја тетратка има 160 страници на колеџ Ruled80 GSM хартија, што ги прави идеални за сите видови на нотиминг. Имате трајно врзување, овозможувајќи ви да ја преклопите тетратката до крај отворено за да легнете рамно. Обвивките имаат дополнителен чист полипропилен, одржувајќи ја вашата тетратка безбедна и чиста. Тетратките доаѓаат во комплети од три, совршени за вашите најважни работи за враќање во училиште или одвојување на вашите теми. Тетратките на Pukka Pad се одлични за сите белешки, Doodles, Scribbles, списоци, цртежи и многу повеќе. Основана во Велика Британија во 1999 година, Пука Пад дизајнираше прекрасно и функционално канцелариски материјал за канцеларија, училиште и дом за да ве охрабри да бидете инспирирани, да пишувате, да создавате и да се организирате секој ден.

Избор на клиент

Адам опрема NBL 12001P - 220V NIMBUS прецизен биланс, приказ на столбови, капацитет од 12000 g, 0,1g читливост, 15,7 x 11,8 Новак
Адам опрема NBL 12001P - 220V NIMBUS прецизен биланс, приказ на столбови, капацитет од 12000 g, 0,1g читливост, 15,7 x 11,8

Живописен, позадински LCD лесно видлив во какви било услови за осветлување Копчињата со кодирани во боја

DEN 2.33
Крунски автомобилски шише за ладење шише и ладење, бело Новак
Крунски автомобилски шише за ладење шише и ладење, бело

Директна замена Конструкција со висок квалитет Производи со врвен квалитет Подобрете го стилот, удобно

DEN 0.33
Hewlett Packard HP 480 GB 3,5 Внатрешен погон на цврста состојба 2,5 инчи 764943-B21 Новак
Hewlett Packard HP 480 GB 3,5 Внатрешен погон на цврста состојба 2,5 инчи 764943-B21

Број на дел од HP : 764943B21 Капацитет за складирање : 480 GB Погон интерфејс : Сата Број на дел од HP : 764943B21...

DEN 3.33
モデルズビット Модели Bit MVS72005 1/72 Beachraft 1900C Aviation Прва помош, пластичен модел Новак
モデルズビット Модели Bit MVS72005 1/72 Beachraft 1900C Aviation Прва помош, пластичен модел

Овој пластичен модел бара склопување и сликарство Лепила, алатки, бои, итн., Се продаваат одделно...

DEN 1.33
Контрола на температурата Twidec/Display PID Thermostat Control Control Control Tempeter Tempeter Tempert Новак
Контрола на температурата Twidec/Display PID Thermostat Control Control Control Tempeter Tempeter Tempert

Име на производот : Контролер на температурата MV100B10 + Реле за цврста состојба на модулот SSR40 DA, 332 VDC / 24380 VAC

DEN 1.33
Сина елф нова тврда торбичка за патувања Ева, носејќи торба за носење случаи за Sony PlayStation vita не за Sony PlayStation Новак
Лесно расеан од правење музика, lубовник за правење музика, бело 11-унца Новак
Лесно расеан од правење музика, lубовник за правење музика, бело 11-унца

Висок квалитет Фонтот нема да избледи Микробранова и машина за миење садови Издржлив Висок квалитет...

DEN 3.33
Реткиелектричен нов монитор за притисок на гумите компатибилен со Volkswagen Phaeton Audi A6 4D0-907-275A 4D0907275A 4D0 907 Новак
Реткиелектричен нов монитор за притисок на гумите компатибилен со Volkswagen Phaeton Audi A6 4D0-907-275A 4D0907275A 4D0 907

Компатибилен со Audi, Cat, Man, RAM меморија, Volkswagen и многу други . Ве молиме, проверете го вашиот број на OEM дел о�

DEN 2.67
Нови 35G хематит Фантомски кварц лековити кристали камен 6x4x3cm Новак
Нови 35G хематит Фантомски кварц лековити кристали камен 6x4x3cm

Може да се користи за самогрижа или како внимателен подарок за најблиските Природен и холистички начин

DEN 2.33
Peopop Cabin Air Filter for Chevy Silverado Tahoe Suburban Avalanche, Cadillac Escalade, GMC Sierra Yukon Заменете го OE 259-200 Новак
Peopop Cabin Air Filter for Chevy Silverado Tahoe Suburban Avalanche, Cadillac Escalade, GMC Sierra Yukon Заменете го OE 259-200

[Fitment] се вклопува во Chevrolet Suburban 2500 20072013, за Chevrolet Tahoe 20072014, за Chevrolet Avalanche 20072013, за Chevrolet Suburban 1500 20072014, за Chevrolet

DEN 2.33
8 пакувања за само лепило куки, случај од 36 Новак
8 пакувања за само лепило куки, случај од 36

Со најголемиот дел купува Избрани бои : бело Тип на материјали : пластика, лепило Пакет од 36 Со најголеми�

DEN 2.00
HP Atheros AR5B125 802.11 BGN WLAN 675794-001 670036-001 Новак
HP Atheros AR5B125 802.11 BGN WLAN 675794-001 670036-001

Масовно пакување HP Atheros AR5 B125 802.11 BGN WLAN NEW 675794001 670036001 30 дена гаранција Масовно пакување HP Atheros AR5 B125 802.11...

DEN 2.00