Целосна свила благ анти-сјај за заштита на екранот, компатибилен со монитор 13-инчен монитор на Бетотроника 13HD5W [Пакет од 2]

Целосна свила благ анти-сјај за заштита на екранот, компатибилен со монитор 13-инчен монитор на Бетотроника 13HD5W [Пакет од

DEN 2.33

Новак

Достапно за нарачка

Ултра-тенок и свилен екран за заштита на екранот, дизајниран специјално за мониторот 13 HD5 W на Beetronics 13 HD5 W. Благата облога против сјај ја подобрува видливоста на екранот во амбиенталното светло со намалување на сјајот на екранот. Го штити екранот од 13-инчен монитор на Beatronics 13-инчен од гребнатини, измами, нечистотија и варовник. Цврсто се придржува на површината на екранот без да се меша во чувствителноста на допир. Пакетот вклучува : 2 x Beetтроника 13-инчен монитор 13 HD5 W заштитници на екранот и комплет за примена. Ултра-тенок и свилен екран за заштита на екранот, дизајниран специјално за мониторот 13 HD5 W на Beetronics 13 HD5 W. Благата облога против сјај ја подобрува видливоста на екранот во амбиенталното светло со намалување на сјајот на екранот. Го штити екранот од 13-инчен монитор на Beatronics 13-инчен од гребнатини, измами, нечистотија и варовник. Цврсто се придржува на површината на екранот без да се меша во чувствителноста на допир. Пакетот вклучува : 2 x Beetтроника 13-инчен монитор 13 HD5 W заштитници на екранот и комплет за примена. Целосниот мат лајт за монитор 13-инчен монитор 13 HD5 W е благ заштитник на екранот против сјај, кој помага во намалување на сјајот и дифузни рефлексии кои помагаат во зголемена видливост. За разлика од обичниот заштитник на екранот против сјај, кој е обично мат текстуриран, Celicual Matte Lite има мазна текстура на свиленкаста површина што испорачува оптимална оптичка. Заштитникот на екранот заснован на филмот е лесен за примена цврсто придржување на површината на екранот без заробени џебови на воздухот. Пакетот вклучува 2 заштитници на екранот за мониторот од 13-инчен монитор на Beatronics 13 HD5 W и комплет за апликација.

Избор на клиент

Андроид 10.0 ТВ-кутија, S 4GB RAM 32GB ROM H616 Quad-Core Cortex-A53 поддршка 2.4/5.0GHz двоен опсег WiFi BT5.0 3D 4K 1080P Новак
Андроид 10.0 ТВ-кутија, S 4GB RAM 32GB ROM H616 Quad-Core Cortex-A53 поддршка 2.4/5.0GHz двоен опсег WiFi BT5.0 3D 4K 1080P

【Најновиот Android 10.0 OS и H6 чипсет】 : S TV Box доаѓа со најновите чипсет Android 10.0 OS и H616, кој е побрз и поефикасен �

DEN 3.00
Mrekar 64GB Меморија Стап Про Дуо ЗА PSP Камера Мемориска Картичка Новак
Mrekar 64GB Меморија Стап Про Дуо ЗА PSP Камера Мемориска Картичка

64gb Меморија Стап ПРО Дуо Флеш Мемориска Картичка Меморија Стап ПРОHG Дуо е идеален за пренос на податоци

DEN 0.33
Scdbgy ygqbgy 2020 Дизајн На Целата Мрежа Целосна Ткаенина Мултифункционален Удобен Officeономски Канцелариски Стол Новак
Бајкутуан Покер Шема Печатење Шапки За Мажи Жени Со Дизајни Капа На Черепот Новак
Бајкутуан Покер Шема Печатење Шапки За Мажи Жени Со Дизајни Капа На Черепот

100% Полиестер Произведено во САД Или Увезено Шапките за бобинки се направени од 100% полиестерски материј�

DEN 1.00
Целосна свила благ анти-сјај за заштита на екранот, компатибилен со Dell Ultrasharp Monitor 27 U2719DC [Пакет од 2] Новак
Davitu Stepper Motor - de! Префрлување на PowerSupply Longs Motor Netztei единечен излез 201W 60V S-20101-60 GRA CNC KITS Mill Новак
Davitu Stepper Motor - de! Префрлување на PowerSupply Longs Motor Netztei единечен излез 201W 60V S-20101-60 GRA CNC KITS Mill

Сертификација : ISO Сертификација : CE Сертификација : Rohs Сертификација : CCC Сертификација : Ул Оваа ставка в

DEN 1587.20
Кеннворт-88 капа прилагодлива смешна модна капа црна за мажи жени Новак
Кеннворт-88 капа прилагодлива смешна модна капа црна за мажи жени

100% памук Затворање на привремено Cennnworth88 Смешна модна капа, прилагодлива капа Модна капа на Kennnworth88соврш�

DEN 211.20
Seagate Баракуда 8tb Внатрешен Хард Диск HDD - 3.5 Инчен Sata 6 Gb/s 5400 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА 256mb Кеш За Компјутерски ДЕСКТОП Новак Попуст