Soonightear 4-Tier Back Rack Metal Chey Tower 20-пар за складирање на чевли Организатор Единица за влез за влечење

Soonightear 4-Tier Back Rack Metal Chey Tower 20-пар за складирање на чевли Организатор Единица за влез за влечење

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

Цврсто и издржливо : изработено од задебелени железни цевки и високо квалитетни пластични конектори. Дијаметарот на металната цевка е 13,2 мм, што му овозможува на ова оптоварување на решетката за чевли многу потешка должност и потрајно додека се користи. И обложената во прав не 'рѓа или кородира со нормална употреба. Забава на мултифункционална DIY : можете да го поделите во решетката за чевли од 2 нивоа или 3 нивоа, или да ставете два 5-ниво на 10-ниво. Rack. Вие исто така можете да отстраните слој за да одговара не само на чизмите, потпетиците, туку и да вклопувате чанти или други поголеми додатоци. Совршено решение за складирање : Должината на решетката одговара на околу 4 или 5 пара на секоја ниво. Растојанието помеѓу секоја ниво е 7,48 ”(19 см), што го прави идеален за редовни чевли. Може да чувате и џекболи, чизми и сл на Врвната полица. Овозможува дарежлив простор за складирање до уредно организирање облека, играчки, чевли и повеќе, ќе одговара на вашите потреби за складирање во различни поставки. Тоа е добар помошник за складирање за целото семејство, додадете забава и функционалност на вашиот организатор на коцка!. Лесно склопување, не е потребна алатка : Не се потребни алатки, едноставно соберете ја единицата со рака со обезбедени делови. Исто така, лесно е да се одвои за движење. Тоа помага да заштедите време и ви носи голема погодност. Забелешка : Ве молиме, проверете дали вметнете цевки во дното на пластичните делови, да ги заштитите полиците на ткаенината да не бидат искинати заради неточната големина на рамката. Доколку се пронајдат дополнителни компоненти се заменети. Зошто да изберете Soney Edear 4-Tier Stacable Schae Rack?. • Едноставен, но практичен организатор на чевли : идеално решение за заштеда на простор за организирање чевли, високи потпетици, чизми во влегувањето, ходникот, студентскиот дом, гаражата итн. Папучи и високи потпетици уредно организирани за полесен дневен дострел. • Организатор на чевли за чевли : Стабилна, нарачка 2 сетови за инсталирање на еден сет од 8-ниво кула за чевли. • Капацитет за складирање за секој степен : 4 пара чевли. Спецификации : 1. Димензии : (35,6 x 12 x 33.27) " / (90.42 x 30,48 x 84.51) cm (L x W x H). 2. Нивото растојание од 7,48". 3. Боја : црна. 4. Материјал : Ironелезни цевки, пластични споеви. Пакетот вклучува : 1 x 4 нивоа решетката за чевли. Белешки : . 1. Кога ја примате стоката, ве молиме потврдете го производот според списокот на упатства. Откако ќе најдете помалку парчиња, ве молиме наведете релевантни слики за да ни ги покажете. Willе се справиме со тоа време. 2. Ве молиме инсталирајте стока со упатството за упатства. 3. Се препорачува инсталацијата да не биде премногу тесна за лесно да се прилагоди. Откако ќе се инсталира структурата, зацврстете го интерфејсот за поголема стабилност. Телото е изработено од метални цевки обложени со прав, што нуди силна поддршка за сите чевли. Дијаметарот на металната цевка е 13мм. Засилено со квалитетни конектори, оваа решетка за чевли е дури и доволно силна за да ги сместите чевлите. Оптоварување многу потешка должност и потрајни. Споредете со единечни споеви, едно парче споеви е лесен за склопување, потрајни. Можете да го поставите во рок од 15 минути. Решетката за чевли со силна способност за лежиште и избалансиран. Цврста, стабилна, издржлива полица за чевли за чевли.

Избор на клиент

Пенталик 3 х 4 Џеб Скица Патник Весник, 160 Страници, Црна Новак
Пенталик 3 х 4 Џеб Скица Патник Весник, 160 Страници, Црна

ИЗДРЖЛИВА КОРИЦАФлексибилна книга со водоотпорна обвивка со тешка зашиена обврзувачка БЕЗ КИСЕЛИНА н�

DEN 1.33
Anncus 10pcs/lot NJL3281A NJL1302A SOWER SOWER STOW TO-264 ПАР 32.0 Новак
Anncus 10pcs/lot NJL3281A NJL1302A SOWER SOWER STOW TO-264 ПАР 32.0

Потекло : CN (потекло) Состојба : Ново Тип : Регулатор на напон Добредојдовте во нашата продавница! Shenzhen Heshu

DEN 3.33
Детектор за враќање на радарот за автоматско палпал со автомобили 66206989154 66207894231, компатибилен со BM-W Новак
Детектор за враќање на радарот за автоматско палпал со автомобили 66206989154 66207894231, компатибилен со BM-W

Автоматскопалпал, најдобриот автоматски пал Гаранција за квалитет на палпаледна година Секогаш обезбе

DEN 1348.80
Атлетски шорцеви на АНХДМ БЕЗБЕДНИ СВЕТНИ РАБОТНИ РАБОТНИЦИ 2023 година Новак
Атлетски шорцеви на АНХДМ БЕЗБЕДНИ СВЕТНИ РАБОТНИ РАБОТНИЦИ 2023 година

100% полиестер Увезени Затворање на влечење 【Breathale & BrastSne ткаенина】 Високотехнолошки ткаенини кои имаат

DEN 0.33
10х 70/80/90мм Дијаметар Рачен Лупа Читање Мапа Весник Лупа Накит Лупа Новак
10х 70/80/90мм Дијаметар Рачен Лупа Читање Мапа Весник Лупа Накит Лупа

Ако имате какви било прашања во врска со нашите безжични слушалки, слободно контактирајте не и ние ќе ви

DEN 204.64
Убиец Филтер Замена ЗА Поделба Технологии 8990H15V13 Новак
Убиец Филтер Замена ЗА Поделба Технологии 8990H15V13

Гордо Произведени во САД Медиуми : МИКРОГЛАС Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ...

DEN 243.20
Леопарди И Рози Кошница За Перење Склопувачка Висока Облека Попречува Со Рачки Торба За Складирање Новак
Леопарди И Рози Кошница За Перење Склопувачка Висока Облека Попречува Со Рачки Торба За Складирање

Оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено Големина : пречката за перење е 13,8" х 17,3" (Д х Ч) Оваа корп�

DEN 2.33
6ES7 138-4CA01-0AA0, ново во оригинален пакет, времето за испорака обично е 7-12 дена Новак
6ES7 138-4CA01-0AA0, ново во оригинален пакет, времето за испорака обично е 7-12 дена

Дел # : 6 ES7 1384 CA010 AA0 Ново во оригиналниот пакет Гаранцијата на производот е 1 година Времето на испорака об

DEN 3.00
Instarry 5d Diamond сликарство со голема големина животински свет мозаик крст -бод за домашна дневна соба 59.1x23,6 инчи Новак
Quantum DUS954 делител, 24 ширина, 11 висина, црна, пакет од 6 Новак
Quantum DUS954 делител, 24 ширина, 11 висина, црна, пакет од 6

Помага да се задржи содржината на контејнерите на Хулк во ред Делителот е лесен за инсталирање Може да с

DEN 0.33
Travel USB Plus Меѓународен адаптер за напојување компатибилен со LG G4 Stylus за светска моќност за 3 уреди USB TypeC, USB-A Новак
3/8 Квадратни Метри Др 10мм 12пт Удар Штекер Спб Должина Новак
3/8 Квадратни Метри Др 10мм 12пт Удар Штекер Спб Должина

лажно 3 / 8 Квадратни Метри Др 10мм 12пт Удар Штекер Спб Должина 3 / 8 Квадратни Метри Др 10мм 12пт Удар Штекер С�

DEN 85.28
Повеќебојни sequins chameleon nail art art lytter филм есенски лисја дизајн ласерски јазли лисја за украсување lsqhlx-8 Новак
Повеќебојни sequins chameleon nail art art lytter филм есенски лисја дизајн ласерски јазли лисја за украсување lsqhlx-8

Големина : како што е прикажано Модел : Лист од јавор Количина : 1 кутија Лесно за употребасо најразлични �

DEN 36.64
BQAN 3pcs Четки За Уметност За Нокти, Четка За Детали За Нокти, Четка За Цртање Уметност За Нокти За Дизајн на нокти. Алатки Новак Попуст
Шарпи 1823887 Метални постојани маркери злато десетина Новак
Шарпи 1823887 Метални постојани маркери злато десетина

Продадени како 1 десетина Постојано на повеќето тешкоознаки површини Издржлив врв на фино точка произв�

DEN 1.00