Axwerb Professional 2PCS 8M-16T AF Timing Pulleys, Bore Size 8/10/12mm алуминиумски тркала Пич 8 mm за 8м ширина 15/20/25mm Временски појас за тајминг

Axwerb Professional 2PCS 8M-16T AF Timing Pulleys, Bore Size 8/10/12mm алуминиумски тркала Пич 8 mm за 8м ширина 15/20/25mm

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

Модел на макара : 8М-16-АФ за заби : 8 мм. Материјал : Алуминиумска легура. Ширина на ременот : 15/20/25 mm, висина на макара : 20/25/31 mm. Досадот е прецизен, а површината на забот е мазна и стабилна. Синхроното тркало е ефикасно и стабилно за време на преносот и има долг животен век. Спецификација1.Пули модел : 8 M-16-AF2.material : Алуминиум легура3.Teeth Pitch : 8 mm4.belt Ширина : 15/20/25 mm5.pulley Висина : 20/25/31 mm6.scope на апликација : делови за пренос на енергија.

Избор на клиент

Лента Логика TL14101275PK Брановидни Кутии, 14 l x 10 W x 12 H, Крафт Новак
Лента Логика TL14101275PK Брановидни Кутии, 14 l x 10 W x 12 H, Крафт

Квалитет стандард сила индустриски Брановидни Кутии Произведени од 200# / t 32 крафт брановидни Картоните

DEN 2383.84
Градинарско знаме од 3дори, бело Новак
Градинарско знаме од 3дори, бело

Заврши со висок сјај Целокупната големина е 3 инчи Слика отпечатена од обете страни Златна низа вклучен�

DEN 0.67
Савој секси и гламурозна и обична, зелена Новак
Савој секси и гламурозна и обична, зелена

Поли Висина 13,2 x ширина 20,5 x длабочина 6,3 инчи (33,5 x 52 Број на џебови : 1 (0 надворешност, 1 ентериер) Тежина : 4,6

DEN 2.33
КУТИЈА САД Бм644кск Брановидни Поштари, 4 Ширина, 4 Висина, 6 Должина, Крафт Новак
КУТИЈА САД Бм644кск Брановидни Поштари, 4 Ширина, 4 Висина, 6 Должина, Крафт

Крафт Брановидни Пошти се со мала тежина за да заштедат на поштарина Совршен за испорака на мали кревки

DEN 908.80
Календар За Доаѓање на диносаурусите 2022 Момчиња и 3 Пакувајте Бели Божиќни Чорапи Новак
Календар За Доаѓање на диносаурусите 2022 Момчиња и 3 Пакувајте Бели Божиќни Чорапи

?●Божиќен Календар За Одбројување ● Сакајте ја идејата да отворате подарок секој Ден пред Божиќ? И ние..

DEN 2.33
Рекомбинантен Глушец Дезмоглеин-3 Новак
Рекомбинантен Глушец Дезмоглеин-3

Генениме : Дсг3; бал; ќелавост Видови : Мускул мускул (Глушец); Тампон За Складирање : тампон базиран На Три

DEN 2.67
Арон РОЏЕРС 2005 Нацрт Пик ПОЧУВСТВУВАЈТЕ ЈА ИГРАТА Извајана Златна Картичка Фудбалска Текстура Новак
АРП 204-4207 12-Точка Главата Обетка Комплет Новак
АРП 204-4207 12-Точка Главата Обетка Комплет

Фолксваген / Ауди 5Цилиндричен 20в 12пт Комплет За Глава Димензии на пакетот : 6.096 H x 22.098 L x 10.668 W (сантиметр�

DEN 996.80
Mamz Toggle Rocker Switch The The Heavy Duty со Boot 15A 250V 3 Позиција 9 Терминал за вклучување на прекинувачи за вклучување Новак
Mamz Toggle Rocker Switch The The Heavy Duty со Boot 15A 250V 3 Позиција 9 Терминал за вклучување на прекинувачи за вклучување

Овој прекинувач за вклучување исклучителна изработка, доколку има проблеми со квалитетот во рок од 2 го�

DEN 463.68
КУТИЈА САД BHAZCO4Q Haz Мат Кутии, 9 7/16 L x 9 7/16 W x 5 H, Крафт Новак
КУТИЈА САД BHAZCO4Q Haz Мат Кутии, 9 7/16 L x 9 7/16 W x 5 H, Крафт

Изграден од силна 275# / / 44 еднокреветни крафт брановидни Држи 41 литарски контејнери Број НА ОН : 4 G / Y165 /

DEN 2176.16
Jf-xuan solid државен штафета, реле за индустриска цврста состојба DC Control AC SSR 300A/350A/400A Реле Новак
Jf-xuan solid државен штафета, реле за индустриска цврста состојба DC Control AC SSR 300A/350A/400A Реле

Без искра на префрлување, голема брзина на префрлување, без бучава Антивибрација, со добра електромагне

DEN 401.60