Сојузнички месинг CC-20-3 Каролина Кристал колекција 3 Позиција за вратоврска и решетката за ремени Декоративна кука, полиран месинг

Сојузнички месинг CC-20-3 Каролина Кристал колекција 3 Позиција за вратоврска и решетката за ремени Декоративна кука, полиран

DEN 2348.96

Новак

Достапно за нарачка

Направени од најдобрите цврсти месинг материјали. Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инсталира. Кристалните акценти додаваат елегантен допир. Креативен простор за заштеда на wallид монтиран. Повеќе куки за одличен простор за да висат скоро за ништо. Обезбеден ограничен живот. Направени од најдобрите цврсти месинг материјали. Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инсталира. Кристалните акценти додаваат елегантен допир. Креативен простор за заштеда на wallид монтиран. Повеќе куки за одличен простор за да висат скоро за ништо. Обезбеден ограничен живот. Оваа мулти-кука со 3 позиции со кристални акценти е совршен спој на мода и функција. Овој додаток обезбедува совршено место за да висат облеки, крпи, јакни или други предмети на кои им е потребно место за да се обесат. Традиционалниот и елегантен дизајн на оваа кука создава декоративен и функционален елемент во која било просторија од вашата куќа. Куката со додаден сјај на Кристал е завршена со финиш на дизајнерот за живот за да се обезбеди убавината на оваа ставка ќе трае вечно. Колекцијата Каролина Кристал е слична на нејзината братучетка, Колекцијата во Каролина, со едно големо додавање : вметнувања со кристално стакло, наместо вдлабнати копчиња во Каролина. Ова ги прави двете колекции одлични за да се мешаат, особено ако сакате да привлечете особено внимание на огледалото поставено од wallидови (на кое би имало шест кристални парчиња) или славно сјајно копче за кабинетот. Додава елегантен допир на влечење на вратата и навистина се истакнува на единечни куки за облека и мулти -куки, каде што наоѓате кристално парче под секоја кука. Тие даваат одлични детали за парчиња како wallидни монтирани гласови свеќи, четки за заби/држачи за тумници и прстени за пешкири.

Избор на клиент

UXCELL MR62ZZ Deep Groove Ball Leaging 2x6x2.5 mm Двоен заштитен абек-3 лежишта 5-пакувања Новак Попуст
UXCELL MR62ZZ Deep Groove Ball Leaging 2x6x2.5 mm Двоен заштитен абек-3 лежишта 5-пакувања

Mr62zz (I.d = 2mm, O.d = 6mm, дебелина = 2,5 mm) Лежиштата MR62 Z се заштитени од двете страни за да се задржи лубрикантот в�

DEN 119.84
Lenox 20761 дрво/метална свирка пила, 30-пакет Новак
Lenox 20761 дрво/метална свирка пила, 30-пакет

Идеално сечило поставено за сечење широк спектар на материјали Вклучува 10 сечила од 4на5 / 16на Се сече не'

DEN 321.92
Нов филтер за воздух OEM кабина компатибилен со BMW 323CI 323IS 323i 1999-2000 698489 64319071934 1987431036 64311000004 643183618999999 Новак
Нов филтер за воздух OEM кабина компатибилен со BMW 323CI 323IS 323i 1999-2000 698489 64319071934 1987431036 64311000004 643183618999999

Компатибилен со BMW, Bosch, Cat, Valeo и многу други . Ве молиме, проверете го вашиот број на OEM дел од вашата ориги�

DEN 2.00
Табла за контрола на брзината на вентилаторот, 50W прилагодлив контролер за брзина на вентилаторот SATA Power Interface 0‑ Новак
1986 Бејзбол Топс 502 Глен Кук РЦ РЦ РЕЦИЈА Тексас Ренџерс Официјална картичка за трговија со МЛБ Новак
1986 Бејзбол Топс 502 Глен Кук РЦ РЦ РЕЦИЈА Тексас Ренџерс Официјална картичка за трговија со МЛБ

Прикажана фотографија Вистинската ставка може да варира Тексас Ренџерс Глен готвач Над 100.000 списоци...

DEN 31.20
Преносен воздушен компресор за воздух во гуми, yyton AC/DC 2-во-1 воздушна пумпа за гуми за автомобили, 150psi со LED светло Новак Попуст
Кажете им на пчелите - специјално издание - лента за миење садови Новак
Кажете им на пчелите - специјално издание - лента за миење садови

5060394629084 Оваа зачудувачка колекција, од сини, златни и мед нијанси, само вика елеганција и софистициранос

DEN 257.44
CGSignLab | БЕСПЛАТНО ПАРКИНГ -НАУТИЧКО ДЕВО ВИДЕРСКИ СВЕТСКИ | 24 x24 Новак
CGSignLab | БЕСПЛАТНО ПАРКИНГ -НАУТИЧКО ДЕВО ВИДЕРСКИ СВЕТСКИ | 24 x24

Користи статички наместо традиционално лепило Станува непроирен кога се печати; Направено од транспар�

DEN 0.67
10 пакет-CompuFox FG-Tran-SFP+SR 10 GB компатибилен примир за Fortiet FortiaDC 400D Новак
10 пакет-CompuFox FG-Tran-SFP+SR 10 GB компатибилен примир за Fortiet FortiaDC 400D

Стапка на податоци (максимум) : 10,5 GB / s Растојание (макс) : 300м Тип на влакна : MMF Бранова должина : 850nm Дигита�

DEN 3.00