Белкин 3-во-1 безжичен полнач-Брз штанд за безжично полнење-бел и магсафе 2-во-1 штанд за безжично полнење-бело

Белкин 3-во-1 безжичен полнач-Брз штанд за безжично полнење-бел и магсафе 2-во-1 штанд за безжично полнење-бело

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

Производ 2 : Поддржува брзо полнење на Apple : Овој безжичен полнач Magsafe ја поддржува технологијата за брзо полнење на Apple, полнејќи се до 15 вати за i Phone. Издржливата гумена подлога обезбедува стабилност додека ги приклучувате и ги отфрлате вашите i Phone, Apple Watch и Air Pods. Apple Watch и Apple Air Pods се наплатуваат на 5 W. Со овој штанд за безжичен полнач „Белкин“, секогаш ќе имате погодно место да го наполните вашиот i Phone. Производ 2 : Поддржува брзо полнење на Apple : Овој безжичен полнач Magsafe ја поддржува технологијата за брзо полнење на Apple, полнејќи се до 15 вати за i Phone. Кажете му збогум на Fumbling со жици за полнење и молња, со три модули за безжично полнење, овој полнач за i Phone може да го напојува вашиот Apple i Phone, Apple Watch и Air Pods сите во исто време. Оваа станица за безжично полнење обезбедува безбедна и стабилна врска за вашите додатоци на Magsafe, така што не мора да се грижите за вашите уреди што се лизгаат од штандот. Производ 1 : Брза станица за безжично полнење : Телефонскиот полнач на Belkin 3-во-1 е компатибилен со i Phone-овите со Apple со Qi-On, со брзина на полнење до 7,5 W. Телефонскиот полнач работи со i Phone SE, i Phone 8, i Phone X, i Phone 11, i Phone 12, i Phone 13 & i Phone 14, вклучувајќи ги сите стандардни, Pro, Pro Max и Mini модели, како и телефони со Qiable од Samsung, Google, Google , и повеќе! Чувајте ги сите ваши уреди напојувани и организирани со Белкин 3-во-1 безжичен полнач. Производ 2 : 2-во-1 полнач : напојување на вашиот екосистем на Apple со овој штанд за полнач за безжичен i Phone на Belkin 2-во-1. Stand Belkin Magsafe Duo 2-In-1 Stand за полнење поддржува повеќе ориентации на уреди. Дизајнирано да ве повлече од секој агол, неговиот модерен минималистички дизајн ја надополнува секоја околина од вашата дневна соба до канцеларијата. Производ 1 : Загрижени безжични безжични полнач : удобен дизајн на штанд со телефон и интегрирани LED светла укажуваат на статус на полнење на вашиот Apple i Phone, Apple Watch Magsafe; магнетски; 2 во 1 раствор. Оваа станица за безжично полнење ви овозможува брзо и лесно да наплаќате повеќе уреди истовремено на еден безжичен полнач. Apple Watch и Apple Air Pods се наплатуваат на 5 W. Одликувајќи се со QI технологија која обезбедува безбеден трансфер на електрична енергија до 7,5 вати за брзо искуство со безжично полнење.Прод напон : 10 волти. И со безжично брзо полнење, можете да се вратите на користењето на вашите уреди во ниеден момент.BELKIN MAGSAFE 2-во-1 штанд за безжично полнење-Брзо безжично полнење за Apple i Phone 14, i Phone 13 & i Phone 12 серии и Air Pods-Станица за полнење Magsafe-Magsafe За повеќе уреди-Whitthe Belkin Magsafe 2-во-1 безжично полнење штанд е совршен начин да ги задржите вашите уреди наполнети и подготвени да одат. Дури и со едната рака вградениот магнетски систем ви овозможува лесно да го поставите вашиот i Phone на штандот за полнење без никакви проблеми. Затоа, исфрлете го испреплетениот хаос на жиците и чувајте ги вашите уреди наполнети и подготвени да одат со Дуото „Белкин Магсафе“ 2-во-1 штанд за безжично полнење. Дуото „Белкин Магсафе“ Дуо 2-во-1 полнач е достапен во црно-бело. Производ 1 : Брза станица за безжично полнење : Телефонскиот полнач на Belkin 3-во-1 е компатибилен со i Phone-овите со Apple со Qi-On, со брзина на полнење до 7,5 W. Елегантниот дизајн и елегантната црна завршница на безжичната подлога за полнење на Белкин го прави идеален полнач за i Phone и Apple Watch за кој било дом или канцелариски простор. Magsafe Technology е компатибилна со Apple i Phone 14, i Phone 13 и i Phone 12 Standard, Mini, Plus, Pro и Pro Max модели. Со два модули за полнење, овој полнач за i Phone може безжично да ги наполни вашите i Phone и Air Pods сите во исто време. Белкин 3 -во -1 безжичен полнач - Брз безжичен штанд за полнење за Apple i Phone, Apple Watch & Air Pods - Компатибилен i Phone Case Charger - Станица за безжично полнење за повеќе уреди - Whitethe Belkin Magsafe 3 -во -1 безжична подлога за полнење е совршен начин За да ги задржите вашите уреди наполнети и подготвени да одат.

Избор на клиент

Сет на хостир од 3 парчиња од не'рѓосувачки челик Ginkgo International Shimmer Новак
Сет на хостир од 3 парчиња од не'рѓосувачки челик Ginkgo International Shimmer

Гинко дизајнира квалитет од 1977 година Совршен пример за ова е нашиот сет за хостери за хостир од не'рѓос�

DEN 1222.40
WXXGY Корпа За Отпадоци Корпа За Отпадоци Корпа За Ѓубре За Домашна Канцеларија Кујна Канта За Ѓубре/Б-Греј Новак
Велс WS-Z21128 Релето го надминува SVC комплетот Новак
Велс WS-Z21128 Релето го надминува SVC комплетот

Димензии на пакетот : 5 l x 9 h x 6 w (инчи) Тежина на пакет : 0,1 фунти Земја на потекло : Соединетите држави Број

DEN 310.40
Flacchi Smart Christmas Star Lights, 12ft × 344leds на водопади жици светла со topвезда на дрвјата, контрола на апликации, чиста Новак
Flacchi Smart Christmas Star Lights, 12ft × 344leds на водопади жици светла со topвезда на дрвјата, контрола на апликации, чиста

И може да ја промените осветленоста (1% до 100% ) Паметна апликација и синхронизација со музика : Постои фун�

DEN 879.84
Спартанска камера Golive AT & T Blackout IR Trail Camera Новак
Спартанска камера Golive AT & T Blackout IR Trail Camera

Спартан Голив затемнувајќи ја инфрацрвената патека камера Golive Powered од AT&T Кутија за заклучување на челик

DEN 499.20
КОМП Камери 20-745-9 XE Компјутер Контролирани 212/218 Хидраулични Ролери камери За Крајслер Магнум Новак
КОМП Камери 20-745-9 XE Компјутер Контролирани 212/218 Хидраулични Ролери камери За Крајслер Магнум

Силна влечна камера за 360, камера за изведба за 318 со подобри издувни гасови и компјутерски модификации Р

DEN 569.60
Дијамантски комплети за сликање за возрасни големи, Diamond Art Childs Paint By Buestures Комплет, Diamond Dots Full Accessori, Новак
Дијамантски комплети за сликање за возрасни големи, Diamond Art Childs Paint By Buestures Комплет, Diamond Dots Full Accessori,

? 【Забавно искуство】 : Најпопуларната декорација на DIY, шарена и тродимензионална, полесна и поубава од

DEN 0.67
Алаза змеј пука аниме beanie за жени мажи зимски капа реверзибилен череп плетен капа мулти Новак
Алаза змеј пука аниме beanie за жени мажи зимски капа реверзибилен череп плетен капа мулти

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 2.00