Silpecwee 20 листови Свети Патрик Денот на ноктите за лепење на лепила за лепење на нокти на нокти за жени со нокти за време

Silpecwee 20 листови Свети Патрик Денот на ноктите за лепење на лепила за лепење на нокти на нокти за жени со нокти за време

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

Содржина на пакетот - 20 листови за лакови за нокти за жени+ 1pc датотека за нокти. Секој лист мерки приближно. 10 x 5,5 см/ 4 x 2,2 инчи, вкупно 280 парчиња и 7 различни големини, погодно за носење и складирање без да заземат многу простор. Елегантен дизајн - Нашите ленти за нокти вклучуваат шами, лепечани, детелина, злато и друг класичен елемент на Денот на Свети Патрик, совпаѓање зелени и жолти бои, прекрасни и луксузни, ќе бидете најатрактивната личност на Денот на Свети Патрик. Зошто да изберете? -100% реален лак за нокти, нетоксичен, без меурчиња, 7-14 дена долготрајни, а бремените жени исто така можат да го користат безбедно. Погоден за салон или дом на професионалци. Лесен за употреба - Полските ленти за нокти се самолепливи, можете директно да се залепите на површината на ноктите, пријателски расположени за почетниците, можете да нанесете слој на лак за нокти за да запечатите ако сакате да задржите долго време. Совршен подарок - Нашите ленти за нокти ќе бидат фаворизирани од повеќето жени и девојчиња, апсолутно е мудро да им ги даваме како подароци на мајки, сопруги, девојки и ќерки, одлични за забави, свадба, датира, секојдневен живот. Содржина на пакетот - 20 листови за лакови за нокти за жени+ 1pc датотека за нокти. Секој лист мерки приближно. 10 x 5,5 см/ 4 x 2,2 инчи, вкупно 280 парчиња и 7 различни големини, погодно за носење и складирање без да заземат многу простор. Елегантен дизајн - Нашите ленти за нокти вклучуваат шами, лепечани, детелина, злато и друг класичен елемент на Денот на Свети Патрик, совпаѓање зелени и жолти бои, прекрасни и луксузни, ќе бидете најатрактивната личност на Денот на Свети Патрик. Зошто да изберете? -100% реален лак за нокти, нетоксичен, без меурчиња, 7-14 дена долготрајни, а бремените жени исто така можат да го користат безбедно. Погоден за салон или дом на професионалци. Лесен за употреба - Полските ленти за нокти се самолепливи, можете директно да се залепите на површината на ноктите, пријателски расположени за почетниците, можете да нанесете слој на лак за нокти за да запечатите ако сакате да задржите долго време. Совршен подарок - Нашите ленти за нокти ќе бидат фаворизирани од повеќето жени и девојчиња, апсолутно е мудро да им ги даваме како подароци на мајки, сопруги, девојки и ќерки, одлични за забави, свадба, датира, секојдневен живот. Contents ✅ipackage Содржина : ✅i ▶ 1 × 20 листови Св. Патрик за налепници за лак за нокти ▶ 1 × 1pc на датотека за нокти : - 100% самостојно лепило. - 14 дена долготрајно- нетоксично, без меурчиња, без време на сушење. - Лентите за нокти се посветли, подебели, построги, издржливи. Упатства : ① Избришете ги ноктите со ацетон. ② Користете основно палто. ③ Залепете ги лентите за нокти, осигурувајќи се дека ќе започнете од дното (најблизу до вашите кутикули w/o допирајќи ги). Земете го горниот дел од лентата и испружете се малку и изедначете со прст за да ги отстраните меурчињата за воздух. ④ Користејќи ја вклучената датотека за нокти, датотеката со вишок лента од таванот до подот не од една до друга страна. ⑤ Користете го горниот слој. Можете да користите 2 тенки слоеви на горниот слој на гел и да го излечите за 90 секунди по секое палто. ⑥ 7 дена подоцна нанесете 1 горниот капут (потрајно). Прашања на кои им е потребно внимание : ① Продавница/употреба на собна температура. ② Користете веднаш по отворањето. ③ Избегнувајте тешко натопување на ноктите (тушеви, бањи, пливање, топли кади, садови, итн.) За првите 6-8 часа. ④ Нанесете ленти за нокти пред спиење - Посилна адхезија. ⑤ Не ги надминувајте лентите за нокти - може да предизвикаат нарушување на бојата/дизајнот или меурчињата.

Избор на клиент

Nortel Norstar M7310 Телефон Новак
Nortel Norstar M7310 Телефон

Nortel Norstar M7310 Телефон (NT8 B20) Nortel Norstar M7310 е целосен телефонски телефон дизајниран за корисници со пообемни б

DEN 470.40
M28 x 1.0 метричка нишка од десната рака умира Новак
M28 x 1.0 метричка нишка од десната рака умира

M28 x 1.0 метричка нишка од десната рака Умира ДИЕ НАДВОРЕШНИОТ ДИАМЕТЕР е 55мм M28 x 1.0 метричка нишка од десна

DEN 0.33
Tinwoo USB C до USB C кабел за полнење 60W [6,6ft 3-пакет] USB Type C полнач за брзо полнење на кабелот за полнење компатибилен Новак
PREGUN AC 125V/300V Wallидни прекинувачи 6A/3A NO+NC 4-PIN DPST 3 Позиција Ротациони прекинувачи на светлина Селектор Новак
PREGUN AC 125V/300V Wallидни прекинувачи 6A/3A NO+NC 4-PIN DPST 3 Позиција Ротациони прекинувачи на светлина Селектор

Име на производот : ротирачки прекинувач; Тип : NO+NC; Тип на акција : Заглавување Број на позиција : 3 позици�

DEN 1222.40
Налепници за нокти Декларации Флонкнаил светлосен паун пердув гроздобер цветна шема за нокти Новак
Налепници за нокти Декларации Флонкнаил светлосен паун пердув гроздобер цветна шема за нокти

Пакетот содржи шест листови со декорации за нокти : три идентични чаршафи со слики и три листови со огле�

DEN 127.84
CGSignLab | „Половина цена надвор од целата продавница -базична црна“ премиум акрилен знак | 36 x24 Новак
CGSignLab | „Половина цена надвор од целата продавница -базична црна“ премиум акрилен знак | 36 x24

Изграден во САД 1 / 8 инчи Избледи и отпорни на абразија УВ мастило Печатен раб до рабЦелосно крварење...

DEN 1.33
Ергодни лигњи 3134 Баркод скенер за прицврстување, стил на прашка, лангар за врзување за скенери за бар-код, црни и лигњи 3133 Новак Попуст
Комунален чувар - клип маслиново зелено Новак
Комунален чувар - клип маслиново зелено

Намалете ги трошоците за замена на ракавиците и повредите на рацете со тоа што имате ракавици со вас ког

DEN 2.33
BZBYCZH компатибилен за Sunon MB60151V3-000C-A99 12V 0,60W 60X60X15MM 6CM 2PIN Вентилатор за ладење Новак
BZBYCZH компатибилен за Sunon MB60151V3-000C-A99 12V 0,60W 60X60X15MM 6CM 2PIN Вентилатор за ладење

BZBYCZH компатибилен за Sunon MB60151 V3000 CA99 12 V 0,60 W 60 X60 X15 MM 6 CM 2 PIN FAILL FAN Тип на состојба : Сосема нов вентилатор за л�

DEN 288.00
T-E конекција 215460-6 Micro-Match Fem.se Новак
T-E конекција 215460-6 Micro-Match Fem.se

TE конекција Број на дел 2154606 Контактирајте нè за повеќе детали! Прашајте за попусти за волумен и количин�

DEN 0.33
Пинк скуша од Tekukor A5 160GSM Dot Grid Journal Journal Botterebook - Премиум дебели точки со скици со 192 страници - Мари Новак