Машина за производител на копчиња FastTobuy инсталација без 37мм 1,5 инчи за ажурирање на значки за производи за производител на пинови за производи за производство на пи

Машина за производител на копчиња FastTobuy инсталација без 37мм 1,5 инчи за ажурирање на значки за производи за производител

DEN 1199.84

Новак

Достапно за нарачка

Интегрирана е машината за создавање на копчињата со голема јачина, машинското тело и калапот, се одликува со мала тежина, долг животен век. Лесно работење, кое целосно ја практикува практичната способност на детето. Можете исто така да ги пренесете вашите лични слики во популарните значки, правејќи персонализирани значки што е неверојатно уникатен подарок за пријателите - семејство. 【4 -ти генерален производител на копчиња】 Надградената технологија за монтирање на вртење не само што ја подобрува ефикасноста и точноста, туку и придонесува за подобро позиционирање. Брзина на производство до 300 парчиња/час, стабилна и трајна. 【Без инсталација и лесна】 Калапот е поврзан со адсорпција на магнет, што е без склопување и може да се користи директно. Телото и калапот се интегрирани, лесни, лесни работи и носат. Машината за создавање на значки за копче усвојува инженерска пластика со голема јачина, без 'рѓа, долг животен век. 【DIY】 Машината за правење значки што се користи за да се направи мал подарок како значка за пинови, огледало, отворач, закачалка, клуч за клучеви, декорација и така натаму. Комплетот за правење значки вклучува : Една машина за знаци на копчето, еден круг на секачи, 100 сетови круг Делови на копчињата, 5 значки за клучеви и 100 кружни фотографски трудови. 【Лесен за употреба】 Овој вид машина за копчиња е погоден за нови почетници и деца. Можете да уживате да поминувате време на DIY со мали деца што ќе ја подобри нивната способност за DIY. 【Широка апликација】 Можете да направите сорти на значки за DIY и да изберете омилени слики за да направите значки или да направите персонализирана значка, што ќе биде креативна декорација. Машината за производител на пинови се користи за училишни активности, родендени на децата, деловни активности за отворање на церемонии, Денот на благодарноста, подароците за празници, сувенирите и сл. Позиционирање.Продукција Брзина до 300 парчиња/час, стабилна и издржлива. 【Без инсталација и лесна】 Калапот е поврзан со адсорпција на магнет, што е без склопување и може да се користи директно. Телото и калапот се интегрирани, лесни, лесни работи и носат. Машината за создавање на значки за копче усвојува инженерска пластика со голема јачина, без 'рѓа, долг животен век. 【DIY】 Машината за правење значки што се користи за да се направи мал подарок како значка за пинови, огледало, отворач, закачалка, клуч за клучеви, декорација и така натаму. Комплетот за правење значки вклучува : Една машина за знаци на копчето, еден круг на секачи, 100 сетови круг Делови на копчињата, 5 значки за клучеви и 100 кружни фотографски трудови. 【Лесен за употреба】 Овој вид машина за копчиња е погоден за нови почетници и деца. Можете да уживате да поминувате време на DIY со мали деца што ќе ја подобри нивната способност за DIY. 【Широка апликација】 Можете да направите сорти на значки за DIY и да изберете омилени слики за да направите значки или да направите персонализирана значка, што ќе биде креативна декорација. Машината за производители на пинови е широко користена за училишни активности, родендени на децата, деловни активности за отворање на церемонии, Денот на благодарноста, подароците за празници, сувенирите и сл. Машината за производители на пинови е широко користена за училишни активности, родендени на децата, деловни активности за отворање на церемонии, Денот на благодарноста, подароците за празници, сувенирите и др.

Избор на клиент

Lusandy DIY 5D Star Gnomes Diamond Painting по комплети за броеви за возрасни и деца делумна вежба специјална облик кристална Новак
CGSignLab 2468979_GFXA | „За закуп-растојание од старост“, индустриски самолепливи самолепливи алуминиумски wallидови Новак
Wipalor компатибилен со Apple Watch Band 38mm 40mm 41mm, удобно за жени и мажи, лесна прилагодлива нараквица, смола и каиш од Новак
APC AP8841 Rack PDU 2G, метар, Zerou, 30A, 200/208V, C13 & C19 излезни врски со мерење на решетката PDU Новак Попуст
APC AP8841 Rack PDU 2G, метар, Zerou, 30A, 200/208V, C13 & C19 излезни врски со мерење на решетката PDU

Мерените Rack PDU обезбедуваат податоци за искористување на електрична енергија за да им овозможат на мена

DEN 10017.28
Истрели пумпана елитна пумпа w/Напреден мерач на PSI - транспарентен Новак
Истрели пумпана елитна пумпа w/Напреден мерач на PSI - транспарентен

Висококвалитетните пумпи од пумпаните се единствените во светот со мазен силиконски ракав за вметнува�

DEN 573.60
ГУНАР-Игри И Компјутерски Очила-Блокови 35% Сина Светлина-Шмиргла, Кристал/Желка, Јасна Нијанса Новак
ГУНАР-Игри И Компјутерски Очила-Блокови 35% Сина Светлина-Шмиргла, Кристал/Желка, Јасна Нијанса

Препорачано од лекарите нашите очила за сина светлина и компјутерски Очила (Патентирана Леќа #9417460) го ш�

DEN 1.67
Едноставност 8000 шема за шиење лента со лак за коса Новак
Едноставност 8000 шема за шиење лента со лак за коса

Додатоци за коса Авторски права : 1986 Едноставност 8000 шема за шиење додатоци за коса : пликот содржи парчи

DEN 2.00
Стол за стилизирање на „Кан“ Новак
Стол за стилизирање на „Кан“

Стол за стилизирање Хидраулична база Тешки најлонски раце Ufootrest Стол за стилизирање Хидраулична база Т�

DEN 4159.84
Абсорбер на бучава, ватирана 2 во дебела Новак
Абсорбер на бучава, ватирана 2 во дебела

Цена за : секој материјал : ватирана фиберглас со алуминизирана свртена отпорна на : влага, лубриканти, г�

DEN 10627.68
SMC KQ2U03-00A Конектори - KQ2 Fitting Family KQ2 5/32 - Fitting, Union Y - Пакет од 10 Новак
SMC KQ2U03-00A Конектори - KQ2 Fitting Family KQ2 5/32 - Fitting, Union Y - Пакет од 10

Линија на производи : конектори Семејство на производи : КК2 фитинг Класа на производи : KQ2 5 / 32...

DEN 297.60
Цитат на DiyThinker I Major во општествените науки Фото рамка изложба на изложба на уметност десктоп сликарство Новак
Casio Exilim EX-Z9BK 8MP 3X зум од 2,6-инчен LCD екран Дигитална камера Новак
Casio Exilim EX-Z9BK 8MP 3X зум од 2,6-инчен LCD екран Дигитална камера

8 MP со 3x зум Откривање на лицето Подготвена е цевка Најдобри режими на шут Откривање на лицето...

DEN 1.00
2 x Atfolix Екран заштита Samsung Galaxy Tab 3 8.0 Заштитен заштитник на екранот на филмот-FX-Antireflex Анти-рефлективен Новак
2 x Atfolix Екран заштита Samsung Galaxy Tab 3 8.0 Заштитен заштитник на екранот на филмот-FX-Antireflex Анти-рефлективен

FXAntireflex Филм за заштитник : без сјај, апсорбирање на шок, совршено вклопување и компатибилен со Samsung Galaxy Tab

DEN 2.33
Гас пролет, заклучување, челик, сила 30 Новак
Гас пролет, заклучување, челик, сила 30

Пролетните брави на гас во која било позиција и ослободуваат со едноставен притисок на копче или влечењ

DEN 1425.60