Nymphfable торбички за еднократно намирници што можат да се преклопуваат најлонски патувања, случајни спортски плажа торба со рачки и патент

Nymphfable торбички за еднократно намирници што можат да се преклопуваат најлонски патувања, случајни спортски плажа торба со

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

Најлон. Увезени. ? Со ова можете да држите конзервирана стока и галони млеко. ??? голем капацитет - Торбата за купување може да се прошири на 15,7 (W) x 15,7 (ч) инч, толку голем капацитет, можете да ставите многу стоки, нема потреба да земате многу мали торби секој пат. ??? преносно - може да биде преклопено на 3,3 x 3 инчи, толку мала големина, можете да го поставите во џеб, чанта, торба за рамо, ранец за купување и многу лесен за чување. ??? прилагодлива лента - Долгата лента на торбата за намирници може лесно да се прилагоди на соодветна должина за вас. Можете да го носите со рака или над рамото. Каков било начин како што сакате. ??? Повеќекратна употреба - На отворањето има патент, можете да го користите како дневна употреба, кампување за пикник, спорт на отворено, купување намирници, пазар на земјоделци, патување, плажа, празник на море, работа. Најлон. Увезени. ? Со ова можете да држите конзервирана стока и галони млеко. ??? голем капацитет - Торбата за купување може да се прошири на 15,7 (W) x 15,7 (ч) инч, толку голем капацитет, можете да ставите многу стоки, нема потреба да земате многу мали торби секој пат. ??? преносно - може да биде преклопено на 3,3 x 3 инчи, толку мала големина, можете да го поставите во џеб, чанта, торба за рамо, ранец за купување и многу лесен за чување. ??? прилагодлива лента - Долгата лента на торбата за намирници може лесно да се прилагоди на соодветна должина за вас. Можете да го носите со рака или над рамото. Каков било начин како што сакате. ??? Повеќекратна употреба - На отворањето има патент, можете да го користите како дневна употреба, кампување за пикник, спорт на отворено, купување намирници, пазар на земјоделци, патување, плажа, празник на море, работа. Nymphfable 15,7 x 15,7 инчи за еднократна употреба на намирници, најлонска тота торба, маскирна торба со плажа, случајна спортска торба за пикник за кампување за пикник Спецификација на производи : Материјал : Црна димензија : 40 x 40 cm / 15,7 x 15,7 инчи пакет вклучува : 1 x намирници вреќи со флепабилна И за перење : торбите за купување на нимфираат се преклопуваат, можете да ги преклопите во мали кеси, а потоа да ги носите или чувате лесно. Овие торбички торби се исто така еднократно и се мијат, можете да ги измиете по неколку пати намени. Рип-стоп и цврста ткаенина : Нашите вреќи за намирници што се перат се изработени од најлонски ткаенини, што значи дека овие големи количини за шопинг се многу цврсти. Широка примена : Овие торбички торби се на персонализирана површина и модерни. Тие можат да се користат како торби за подароци, торби за намирници, торби за купување, промотивни вреќи, тота, торби за рециклирање, стилски еко-торби, торби за забави, итн. Подароци за пријатели и роднини да шират свест за животната средина и да ги натераат пријателите и семејството да престанат да користат пластични кеси што можат да помогнат во заштитата на нашата убава мајка земја. Белешка : 1. Вашите поставки за осветлување и компјутерски монитор може да ги направат боите на овој производ да се појават малку различни. 2. Големината на сликата на сликата е само за повикување. Ве молиме, оставете мало отстапување за податоците за мерење и повикајте се на вистинската големина.

Избор на клиент

Ambesonne Soccer Tote Bag, Football се моите животни зборови во гроздобер Grungy Graphic Design Toal Sports Sports Team, Торба Новак
Ambesonne Soccer Tote Bag, Football се моите животни зборови во гроздобер Grungy Graphic Design Toal Sports Sports Team, Торба

Лен Машинско миење Големина : 16,5 "w x 14" ч Има ткаенина над рачките на рамото Долготрајно Слика отпечатена

DEN 2.33
Одбор за преклопување на кошулата на Gorilla Grip и оригиналниот стопер за слајд и штрајкувач, со големина на преклопна табла Новак Попуст
Тимска забава VAV - Направена за два албум Новак
Тимска забава VAV - Направена за два албум

? Бродови од Кореја, Република ? Датум на објавување : 2020.09.16 ? ЦД + 120p брошура + фото картичка (случаен 1 од 7)

DEN 1.00
2023 Нови машки хавајски цветни кошули памук копче надолу тропски кошули за плажа со џебни врвови на полиестер Новак
Хасме 20-7202-04 12 Замена На Метална Долна Плоча За Санитар Еурека Исправен Вакуум Одговара ЗА SC695A SC688 SC678A SC679J SC679G Новак
1PCS G3J-205BL-2 G3J205BL2 Ново во кутија Новак
1PCS G3J-205BL-2 G3J205BL2 Ново во кутија

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

DEN 1.67
Samsung Galaxy S21 5G, американска верзија, 128 GB, Phantom White - Отклучен Новак
Samsung Galaxy S21 5G, американска верзија, 128 GB, Phantom White - Отклучен

6,2 ", 1080 x 2400 пиксели, динамичен AMOLED 2x, 120 Hz, HDR10+, 1300nits, 4000m Ah батерија 128 GB ROM, 8 GB RAM меморија, без SD картички, Qualco

DEN 1.33
Dock Edge + 1022-f натрупување/пост браник, 6 ', бел, ПВЦ, 2x4 монтирање, Новак
Dock Edge + 1022-f натрупување/пост браник, 6 ', бел, ПВЦ, 2x4 монтирање,

Екструдирано од специјално ригидно соединение на ПВЦ Вклучува капачиња за почист изглед Наменето да се

DEN 1.33
Гардијан опрема меки еднострани гајби за склопување на јаглен за кучиња панели за прозорци Новак
Гардијан опрема меки еднострани гајби за склопување на јаглен за кучиња панели за прозорци

Тип : Мека еднострана гајба за кучиња, материјал : најлон, земја / регион на производство : непозната, боја

DEN 686.40