Слики екрани матрици само-леплици на екранот матрицим за пренесување на мрежа за повторно користење на екранот за прозорец ткаенини домашни декори од глина матриц

Слики екрани матрици само-леплици на екранот матрицим за пренесување на мрежа за повторно користење на екранот за прозорец ткаенини

DEN 635.20

Новак

Достапно за нарачка

Широка примена : Овие матрици се погодни за проект за ткаенини, вклучувајќи маици, џемпери, торбички торби, платно, па дури и, тие се погодни за разни материјали. Модел на зборови за кафе : образец на зборови за кафе, и со фино кроење и занаетчиство, и правење на нашите матрици за сликање различни по шема и нежни во редови. Пакет, тој е деформиран отпорен и се периме. Едноставно работење и лесна за чистење. Лесен за употреба : Листот за матрици за печатење на екранот има лепило што помага добро да се поправи матрицата. И мазните површини го олеснуваат миењето и чистењето на мастилата. Широка примена : Овие матрици се погодни за проект за ткаенини, вклучувајќи маици, џемпери, торбички торби, платно, па дури и, тие се погодни за разни материјали. Модел на зборови за кафе : образец на зборови за кафе, и со фино кроење и занаетчиство, и правење на нашите матрици за сликање различни по шема и нежни во редови. Пакет, тој е деформиран отпорен и се периме. Едноставно работење и лесна за чистење. Лесен за употреба : Листот за матрици за печатење на екранот има лепило што помага добро да се поправи матрицата. И мазните површини го олеснуваат миењето и чистењето на мастилата. Свила екран матрици само-леплици на екранот матрицим за пренесување на мрежата за еднократно екранот за прозорец, ткаенина, домашни декори глинести матрици : образец на зборови за кафе : образец на зборови за кафе, и со фино прилагодување и занаетчиство, и правење на нашите матри за сликање различни во образец и нежни во редови .Package Тоа е деформиран отпорен и се мие. Едноставно работење и лесна за чистење. Лесно за употреба : Листот за печатење на екранот има лепило за лепило што помагаат добро да се поправи матрицата. И мазните површини го олеснуваат миењето и чистењето на мастилата. Широка примена : Овие матрици се погодни за проект за ткаенини, вклучувајќи маици, џемпери, торбички торби, платно, па дури и, тие се погодни за разни материјали. : 10 стил се достапни како што е прикажано на сликата. Големина : приближно.8.5x11cm/3.34x4.33in (повеќе детали за големината, видете ја фотографијата.) Пакетот вклучува : 1 лист од свилен екран Стенцинноте : Ве молиме, дозволете грешка од 1-2 см поради Рачно мерење. Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да се понудите. Да се ​​наведете на разликите помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!.

Избор на клиент

SixBuys Оригинална Американска Тастатура Sliver Рамка со Покажувач За HP EliteBook 850 G3 G4 755 G3 G4 ZBOOK 15u G3 G4 Новак
SixBuys Оригинална Американска Тастатура Sliver Рамка со Покажувач За HP EliteBook 850 G3 G4 755 G3 G4 ZBOOK 15u G3 G4

* Соодветни Модели : HP Elite Book 850 G3 G4 755 G3 G4 ZBOOK 15u G3 G4 Висок Квалитет На Тастатурата Е изработена од висококва�

DEN 1.00
HP Stream 11 Pro G5 2021 11.6 HD Лаптоп Компјутер, 2-Јадро Intel Celeron N4000 1.1 GHz, 4GB RAM МЕМОРИЈА, 64GB eMMC Флеш Меморија, Новак
HP Stream 11 Pro G5 2021 11.6 HD Лаптоп Компјутер, 2-Јадро Intel Celeron N4000 1.1 GHz, 4GB RAM МЕМОРИЈА, 64GB eMMC Флеш Меморија,

Интел Celeron N4000 1.1 GHz, Пукна до 2.6 GHz, 4 MB Кеш, 2 Јадра, 2 Теми, Intel UHD графика 600 RAM меморијата Е надградена НА 4gb ме�

DEN 2.00
Guerotkr 4 компјутери, рачки во кабинетот, копчињата за кабинети, копчињата, рачки за ормани и фиоки, лисица Новак
Guerotkr 4 компјутери, рачки во кабинетот, копчињата за кабинети, копчињата, рачки за ормани и фиоки, лисица

❥ Кабинетот се справува со материјал : АБС, стакло Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на

DEN 910.40
Signode PS5933 Core Споредбена лента за полиестер, мазна, должина од 9000 x 7/16 ширина, зелена Новак
Signode PS5933 Core Споредбена лента за полиестер, мазна, должина од 9000 x 7/16 ширина, зелена

Економска алтернатива на челичните ленти Заштедува до 40%, за разлика од челикот, полиестерската лента е

DEN 8307.68
Jabsco .65L мини акумулатор резервоар w/внатрешен мочен меур Новак
Jabsco .65L мини акумулатор резервоар w/внатрешен мочен меур

Jabsco .65 L мини акумулатор резервоар со внатрешен мочен меур Mini Acculator Tankpart # : 305730003 Овој резервоар за акумул�

DEN 2.00
Големи Брендови 74125 Три Држава Четири Автобус Тампон, 3-Држава, 14-НАТОПИ Новак
Големи Брендови 74125 Три Држава Четири Автобус Тампон, 3-Држава, 14-НАТОПИ

3Држава Натопи14 пакување Тип на производ : автобус тампон Земја на потекло : Тајван Типот на производот Е

DEN 133.44
ДЕПО 312-1935Р - Како Замена Патнички Страна Опашка Светло Собрание Новак
ДЕПО 312-1935Р - Како Замена Патнички Страна Опашка Светло Собрание

Димензии на пакетот : 12.41 Lx 4.77 Hx 5.73 W (инчи) Тежина на пакетот : 1,43 фунти Земја на Потекло : Тајван Дел Број : 3

DEN 0.33
Црвениот Денот На Вљубените Срце Прстен Огледало Пренослив Компактен Џеб Шминка Двострано Стакло Новак
Црвениот Денот На Вљубените Срце Прстен Огледало Пренослив Компактен Џеб Шминка Двострано Стакло

Големина : 6 см х 6 см х 0,8 см (2,4 инчи х 2,4 инчи х 0,3 инчи) Класификација : Огледало, шминка, алатки За Убавина..

DEN 1.33
Безбол капа прилагодлива тато капа камион за камиони, обичен Snapback Новак
Безбол капа прилагодлива тато капа камион за камиони, обичен Snapback

100% полиестер Полиестер, лесен и дише Прилагодлива капа за камионџии Snapback одговара на возрасни мажи или �

DEN 281.44
1/2 -13 х 16 | 6 Конец | ШЕСТОАГОЛНА Завртка | Одделение А | А307 | Топло Поцинкувано | Новак
1/2 -13 х 16 | 6 Конец | ШЕСТОАГОЛНА Завртка | Одделение А | А307 | Топло Поцинкувано |

Шестоаголни завртки, исто така често наречени шестоаголни завртки за глава, завртки за шестоаголни кап�

DEN 1.67
Sportsенски градски градник на Reebok Lux Racerback, средна поддршка Новак
Sportsенски градски градник на Reebok Lux Racerback, средна поддршка

85% полиестер, 15% еластан Увезени Повлекување на затворање Само миење на рацете Средна поддршка Рибок е г�

DEN 239.84
Gel Press Imprermables 7 врежани квадрати во плоштади блок печатење 10815-SLM-02 Новак
Gel Press Imprermables 7 врежани квадрати во плоштади блок печатење 10815-SLM-02

ЗабаваЗабавувајте се со експериментирање и создавање на еднонаеден вид отпечатоци со врежаната шема н�

DEN 0.33
RCAWD легура предна задна куќиште за куќиште за redcat 1/10 Everest Gen9 Pro Sport Desturce Silver Silver Новак
RCAWD легура предна задна куќиште за куќиште за redcat 1/10 Everest Gen9 Pro Sport Desturce Silver Silver

Заменете го оригиналниот код 180210, 180211 за 1 / 10 Redcat Gen7 Pro и Sport Нов дизајн, здрав и издржлив Пакет вклучуваат

DEN 3.33
Honoursex жени пливаат здолниште со хеланки скромно пливање здолниште со хеланки пливање капри здолниште Новак
Honoursex жени пливаат здолниште со хеланки скромно пливање здолниште со хеланки пливање капри здолниште

85% најлон, 15% спандекс Затворање на влечење Машинско миење Брзо суво и многу мек и материјал за дишење 85%

DEN 367.84
Година На Вол Животно Кина Хороскопски Модел Рачно Компактно Огледало Тркалезно Преносно Џебно Стакло Новак
Година На Вол Животно Кина Хороскопски Модел Рачно Компактно Огледало Тркалезно Преносно Џебно Стакло

Големина : 6,5 см х 6,2 см х 0,8 см (2,6 инчи х 2,4 инчи х 0,3 инчи) Класификација : Огледало Карактеристика : Тркале�

DEN 415.84
Замена на Suyitai За Hp Probook 450 G3 827035-001 DA0X63PB6F0 470 G3 DA0X63PB6F1 827035-001 Прекинувач За Копчиња За Напојување Новак
Замена на Suyitai За Hp Probook 450 G3 827035-001 DA0X63PB6F0 470 G3 DA0X63PB6F1 827035-001 Прекинувач За Копчиња За Напојување

100% Сосема нов и висок квалитет Замена на Suyitai За Hp Probook 450 G3 827035001 DA0 X63 PB6 F0 470 G3 DA0 X63 PB6 F1 827035001 Прекинувач За К

DEN 175.84
Lexmark QV8513 MS812de Работна Група Печатач - Ласерски-Монохроматски Новак
Lexmark QV8513 MS812de Работна Група Печатач - Ласерски-Монохроматски

Побрза обработка Сигурни Високи перформанси Работните места продолжуваат да се движат Лесни за употре�

DEN 3823.84