Креативни мрежи со ниска машина за ватирање на машината Chevy - CGRQTA7LS

Креативни мрежи со ниска машина за ватирање на машината Chevy - CGRQTA7LS

DEN 511.84

Новак

Достапно за нарачка

Креативните мрежи зафаќаат за да се обезбеди алатката да не се лизне додека ватира. Линиите со црно -бело испрекинати се видливи на сите бои на ткаенината. Алатката со големина на дланка ви овозможува да ја задржите контролата, помагајќи да се спречат скршени игли или искривени линии. Заоблените рабови овозможуваат разноврсни дизајни. Изреки за стоп на иглата ви помагаат да застанете на вистинското место секој пат. Креативните мрежи зафаќаат за да се обезбеди алатката да не се лизне додека ватира. Линиите со црно -бело испрекинати се видливи на сите бои на ткаенината. Алатката со големина на дланка ви овозможува да ја задржите контролата, помагајќи да се спречат скршени игли или искривени линии. Заоблените рабови овозможуваат разноврсни дизајни. Изреки за стоп на иглата ви помагаат да застанете на вистинското место секој пат. 1/8in дебела за ватирање на машина со низок облик. Запознајте го Chevy, машина за ватирање на машината од креативни мрежи и дизајниран од Ангела Волтерс. Chevy е малку укажан, малку заоблен и многу разноврсен. И со права страна и со заоблена страна, има толку многу начини на кои оваа алатка може да ви помогне да го подобрите вашиот ватенка! Користете ја правата страна за : зашивање во ров и одекнувајќи го свртувањето на аголот без да го ротирате владетелот Ехо две страни на блок лесно, без да ја обележите точката на стожерот, додавајќи шевронски дизајни низ ватенка, или како гранично вкрстување, сега е ветре! Користете ја страната на Curvy за : додавање на суптилна, заоблена линија за затегнување, заоблени правоаголници со промена на насоката создавајќи модерна, низ целата брановидна дизајн забавни ватенка мотиви за блокови што сегментираат на границите Карактеристики : Креативните мрежи зафаќаат дека алатката не се лизга додека се вари. Линиите со црно -бело испрекинати се видливи на сите бои на ткаенината. Обликот ви овозможува да ја задржите контролата, помагајќи да се спречат скршени игли и искривени линии. Направено со дебел 1/8in дебел акрилик со висок степен што е совршен за машини за шиење дома. За да дознаете повеќе, погледнете видео демонстрација. Вкупна големина-4-1/2in x 8-1/2in.

Избор на клиент

Навалување Универзален Ѕид Монтирање за 32 - 55 Рамен Панел Екрани Новак
Навалување Универзален Ѕид Монтирање за 32 - 55 Рамен Панел Екрани

Систем за заклучување и клуч со еден допир за дополнителна безбедност Претходно затегнат механизам за �

DEN 1.67
[PowerNex] Значи Добро Mdr-100-12 30PCS 12V 7.5 На 90w Еден Излез Индустриски Din Железнички Напојување Новак
[PowerNex] Значи Добро Mdr-100-12 30PCS 12V 7.5 На 90w Еден Излез Индустриски Din Железнички Напојување

Целосно инкапсулиран со ниво НА ИП67 Режим на постојан напон Втора класа на изолација, без Ф Г Погоден За

DEN 9078.88
12v 7Ah F2 Замена На Батеријата ЗА APC Бекап RS 1500va-10 Пакет Новак
12v 7Ah F2 Замена На Батеријата ЗА APC Бекап RS 1500va-10 Пакет

ML712 F2 SLA Е 12v 7.2 Ah Запечатена Оловна Киселина (SLA) батерија без одржување на полнење, Пакет од 10 UL Сертифици�

DEN 396.64
Seizehe Stripe Band Компатибилен За Samsung Galaxy Watch 46mm Bands(освен Galaxy Watch 4 46mm)/Gear S3 Граничен Опсег, Galaxy Новак
Seizehe Stripe Band Компатибилен За Samsung Galaxy Watch 46mm Bands(освен Galaxy Watch 4 46mm)/Gear S3 Граничен Опсег, Galaxy

Дизајнер Силиконски Бенд Затворање на бравата €Компатибилни Модели q22mm ремен за брзо ослободување пог�

DEN 1.00
Логитех Експанзија Микрофон за СРЕДБА &засилувач; Тв Монтирање За Средба HD Видео И Аудио Конференциски Систем Новак Попуст
МАШКИ 3 Пакет За Вежбање Блузи За Вежбање Без Ракави Кошули За Вежбање Бодибилдинг Фитнес Маици За Мускули Новак
Торбичка За Игла со боксови Компатибилна Со Axiomtek GOT815L - 511-Ptylus PortaPouch, Носител На Игла Пренослив Самолеплив За Новак
Tusita Брзо Ослободување Часовник Бенд 20mm Замена За Garmin Vvoactive 3 Музика, Venu Квадратни 2 Плус, Vivomove 3 HR Спорт, Новак
Tusita Брзо Ослободување Часовник Бенд 20mm Замена За Garmin Vvoactive 3 Музика, Venu Квадратни 2 Плус, Vivomove 3 HR Спорт,

Затворање на бравата ● Персонализирајте Го Вашиот Паметен Часовник Е Компатибилен Со Garmin Vivoactive 3 Музик�

DEN 206.40