Исцелите 90 парчиња 0. 6мм Интер-стоматолошка четка за стоматолошка конец избира преносен интердентална четка за заби заби за заби преносен

Исцелите 90 парчиња 0. 6мм Интер-стоматолошка четка за стоматолошка конец избира преносен интердентална четка за заби заби за

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

Исклучителна чистачка- се бори со шуплини и заболување на непцата гингивитис на тешки места (области што може да пропушти редовно четкање). Интернементални стапчиња- професионален и практичен дизајн со убав изглед, лесен за носење и употреба. Орална хигиена flosser- Овие четки се изработени од врвен материјал, нема да ги повреди забите и непцата, безбедни за вашата употреба. Стоматолошка четка за котли- Производот дизајниран за длабоко чистење на влакната за да ја отстрани храната помеѓу забите. Избра за стоматолошка четка- Зачувајте ги и вашите природни заби за цел живот со нашата иновативна интердентална четка. Исклучителна чистачка- се бори со шуплини и заболување на непцата гингивитис на тешки места (области што може да пропушти редовно четкање). Интернементални стапчиња- професионален и практичен дизајн со убав изглед, лесен за носење и употреба. Орална хигиена flosser- Овие четки се изработени од врвен материјал, нема да ги повреди забите и непцата, безбедни за вашата употреба. Стоматолошка четка за котли- Производот дизајниран за длабоко чистење на влакната за да ја отстрани храната помеѓу забите. Избра за стоматолошка четка- Зачувајте ги и вашите природни заби за цел живот со нашата иновативна интердентална четка. Список на пакети 90 x Карактеристики на интердентални четки - се бори со шуплини и заболување на непцата гингивитис на тешки места (области што редовно четкање може да ги промаши). - Материјал : жица од не'рѓосувачки челик, најлонска жица, полипропилен. - Производот дизајниран за длабоко чистење влакната за да ја отстрани храната помеѓу забите. - Зачувајте ги и вашите природни заби за цел живот со нашата иновативна интердентална четка. - 30 парчиња интердентални четки, можат да исполнат различни барања, погодни за семејна употреба. - Мора да имате предмети за да ги одржувате забите чисти и безбедни, конец и отстранување на плакета, чист простор помеѓу забите. Информациите за стоки Интердементалните четки се мини четки за заби кои влегуваат во ситните простори помеѓу забите и се чистат ефикасно десно до линијата за џвакање. Дополнителните издржливи влакна даваат супериорна способност за чистење компресирање на вметнување и пролет отворено на повлекување. Продолжената рачка му овозможува на корисникот удобно да ја користи четката, што резултира во лесно ефикасно дејство за чистење.

Избор на клиент

Модели на МекКал M5640 Women'sенски врвови, фустани, шорцеви и капри панталони, големина RR Новак
Модели на МекКал M5640 Women'sенски врвови, фустани, шорцеви и капри панталони, големина RR

RR (18 W20 W22 W24 W) Вклучува парчиња шема и упатства за шиење Направено од обрасците на МекКал Авторски права 20

DEN 319.20
CGSignLab | „Продажба на гаража -пукав на прозорецот“ 5 x5 Новак
CGSignLab | „Продажба на гаража -пукав на прозорецот“ 5 x5

Користи статички наместо традиционално лепило Станува непроирен кога се печати; Направено од транспар�

DEN 596.80
Canon Pixma MX 922 / MX722 / MX925 Custom Fit Black Dust Cover CB332- 20.25''W x 16''d x 9.25''H Новак
Canon Pixma MX 922 / MX722 / MX925 Custom Fit Black Dust Cover CB332- 20.25''W x 16''d x 9.25''H

Канон Pixma MX922 Црна најлонска обвивка за прашина Силни и материјали што се перат Двоен зашиен ВИСОК КВАЛИ�

DEN 319.84
Кабел за кабел за четка за таблети Кобни конективно поврзување со 2 AC Power + 1 USB-A Charger + 1 USB-C полнач + 4 дупки за Новак
Кабел за кабел за четка за таблети Кобни конективно поврзување со 2 AC Power + 1 USB-A Charger + 1 USB-C полнач + 4 дупки за

Материјал : Овој метален дефект на дефект десктоп е изработен од алуминиумска легура, а лицето е црна б�

DEN 575.84
Puccy 2 Pack Touch Pad Film Заштитник на филмот, компатибилен со HP EliteBook 650 G9 15.6 Лаптоп TPU TouchPad TrackPad чувар Новак
Puccy 2 Pack Touch Pad Film Заштитник на филмот, компатибилен со HP EliteBook 650 G9 15.6 Лаптоп TPU TouchPad TrackPad чувар

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло...

DEN 660.80
Jf-xuan реле модул 1 канал реле со високо ниво на модул за релејм нормално отворен тип за реле за модул Auduino 5V 30A 250V Новак
Еурека кикирики Димензионални божиќни украси Мини билтен сет, 24 парчиња за еднократно пробивање Новак
Еурека кикирики Димензионални божиќни украси Мини билтен сет, 24 парчиња за еднократно пробивање

Секој сет содржи 8 панели со разни парчиња удари Секој панел мери ширина 6,5 инчи и долг 26 " Вклучува 24 укра

DEN 2.00
Solustre Holly Berry String Lights Божиќна забава самовила светла борови конуси жици светла Божиќно дрво виси украс украс за Новак
Briskheat TBIH102-040LD двоен елемент, изолирана топлинска лента, 4 'x 1 , 624 вати, 240 V Новак
Briskheat TBIH102-040LD двоен елемент, изолирана топлинска лента, 4 'x 1 , 624 вати, 240 V

Тип на приклучок : Не приклучете го Должина (стапала) : 4 Максимална температура (степен Ц) : 760...

DEN 2.67
Cordinate 6-Outlet Surge Protector, кабел за продолжување на плетенка од 3 стапки, лента за напојување, сива, 44203 & Designer Новак Попуст
Cordinate 6-Outlet Surge Protector, кабел за продолжување на плетенка од 3 стапки, лента за напојување, сива, 44203 & Designer

Производ 1 : Енергија повеќе : Со 6 продажни места и 3 кабел за оптимален дострел.Производ 1 : Декор : Декора�

DEN 313.44
Нова LON0167 1/2 X е прикажана 1/2 Флејт половина сигурна ефикасност на рутерната алатка за рутер за сечење на рутер Новак
Lhllhl екрани за преносни проектори, 60 100 120 инчи 16: 9, полиестер на отворено филм за патувања за домашно кино DLP Projektor Новак
Casoter 1-Pare IEC320 C13 Femaleенски C14 конектори за приклучоци за приклучок за напојување, AC 250V 10A 3-пини Терминали панел Новак
Edinstry 45 степени за заклучување на рутерот, бит, секач за обработка на дрво во волфрам, 1/4 Шанк Новак
Edinstry 45 степени за заклучување на рутерот, бит, секач за обработка на дрво во волфрам, 1/4 Шанк

√ 1 / 4 инчи Шанк 45 степени за заклучување на рутерот за заклучување на рутерот, главно користен за спојув

DEN 2.33