Uxcell 6-инчен диск за пескарење на кука и јамка влажна/сув силиконски карбид 5000 решетки 6 компјутери

Uxcell 6-инчен диск за пескарење на кука и јамка влажна/сув силиконски карбид 5000 решетки 6 компјутери

DEN 244.00

Новак

Достапно за нарачка

Големина : Дијаметарот на дискот за пескарење на кука и јамка е 6-инчен, 5000 решетки. Сува и влажна употреба : Влажниот или сувиот диск од шкурка може да се користи со вода, лак, школка, лак или масло, погоден и за влажно и за суво пескарење. Абразивен материјал : Диск за пескарење е изработен од силиконски карбид, монтиран на флексибилна и водоотпорна хартија, за добар ефект на пескарење и долг животен век. Троење наназад : Поддршката за шкурка за кука и јамка го прави промените на мелењето брзо и лесно и го издолжуваат животот на абразивниот. Широки апликации : тркалезни сандер -сандер -влошки за шкурка, кои се користат со случаен орбитален сандер, се користат за мебел за полирање, дрво, метал и сув ид. Големина : Дијаметарот на дискот за пескарење на кука и јамка е 6-инчен, 5000 решетки. Сува и влажна употреба : Влажниот или сувиот диск од шкурка може да се користи со вода, лак, школка, лак или масло, погоден и за влажно и за суво пескарење. Абразивен материјал : Диск за пескарење е изработен од силиконски карбид, монтиран на флексибилна и водоотпорна хартија, за добар ефект на пескарење и долг животен век. Троење наназад : Поддршката за шкурка за кука и јамка го прави промените на мелењето брзо и лесно и го издолжуваат животот на абразивниот. Широки апликации : тркалезни сандер -сандер -влошки за шкурка, кои се користат со случаен орбитален сандер, се користат за мебел за полирање, дрво, метал и сув ид. Описи : 1. Влажниот или сувиот диск од шкурка може да се користи со вода, лак, школка, лак или масло, погоден и за влажно и суво пескарење.2. Диск за пескарење е изработен од силикон карбид, монтиран на флексибилна и водоотпорна хартија, за добар ефект на пескарење и долг животен век.3. Поддршката за шкурка на кука и јамка го прави промените на мелењето брзо и лесно и го издолжуваат животот на абразивниот.4. Раководинските печка за сандер -сандер, кои се користат со случаен орбитален сандер, се користат за мебел за полирање, дрво, метал и сув wallид. Спецификации : Грануларност : 5000 Grit Diameter : 6-инчи Феатура : Flowing Backmaterial : Силиконски карбид пакет Содржина : 6 парчиња x Дискови за пескарење и јамка.

Избор на клиент

Замена на батеријата за EOS C200 XF705 EOS C300 Mark II PL EOS C200 PL EOS C300 Mark II CA-CP200L EOS C200B BP-A30 Новак
Замена на батеријата за EOS C200 XF705 EOS C300 Mark II PL EOS C200 PL EOS C300 Mark II CA-CP200L EOS C200B BP-A30

Нашите батерии се направени на точните спецификации како исти како и оригиналната батерија Секоја бате

DEN 852.64
Трамп 2024 година налепница за браник со црна бела винил Новак
Трамп 2024 година налепница за браник со црна бела винил

3,75 ”x7.5” налепница за налепници на браник EZPeel (вклучува 1) ⭐ Durighable : Временски доказ, УВ и отпорен на вода,

DEN 2.00
Држач за број на табела за дизајн на срце 1pc Новак
Држач за број на табела за дизајн на срце 1pc

Добра печка (4 ~ 220 степени) : Бр Реал : не'рѓосувачки челик Тип : Додаток во кујната Микробранова безбедна :

DEN 1569.60
Haаолеи 64 џебови 3 инчи Quicksand Фото албум Mini Instant Pictures Case Organizer Organizer Новак
Haаолеи 64 џебови 3 инчи Quicksand Фото албум Mini Instant Pictures Case Organizer Organizer

Направено од ПВЦ материјал, стилски и елегантен Декорирано со Quicksand, изгледа многу убаво и стилски...

DEN 1220.16