GOWE 9999 го брои мерачот на факторот на моќност за мерење на дигитална 3 фаза мерач на моќност

GOWE 9999 го брои мерачот на факторот на моќност за мерење на дигитална 3 фаза мерач на моќност

DEN 6672.00

Новак

Достапно за нарачка

9999 го брои мерачот на факторот на моќност за мерење на дигиталниот мерач на моќност на 3 фази; 1. Најдобар квалитет; 2. Добро пакување со трифазен мерач на прицврстувач на дигитална моќност е рачен мерач на способност со мерење на електрична енергија, тој е инкорпориран инструмент за мерење на струјата и мерење на електрична енергија. Мерачот е составен од три канали : напон, струја, моќност и единечен чип микроконтролер. Има моќен софтвер за мерење и обработка на податоци ,. и комплетно за мерење, пресметување и прикажување на 8 параметри : напон, струја, активна моќност, фактор на моќност, очигледна моќност, реактивна моќност, активна енергија, фреквенција. Има стабилна способност, лесно работење. Особено е погоден за мерење и ремонт на електричната опрема за електрична енергија и колото за снабдување со напојување на самото место. Структурата на инструментот е Pincers ,. Тој е многу мал, многу лесен и преносен, го прави мерењето лесно и брзо. На корисникот за мерење на електрична енергија, дигиталниот мерач на прицврстувач за напојување што се користи целосно во трифазен систем е еден од најдобрите инструменти. GOWE 9999 го брои мерачот на факторот на моќност за мерење на дигиталниот мерач на моќност на 3 фази.

Избор на клиент

Компактен острилка за моливи на Azeeda „Домино парчиња“ Новак
Компактен острилка за моливи на Azeeda „Домино парчиња“

Дијаметар од 42мм од 20 мм длабок Оскажувач за молив со единечна дупка Облеката собира струготини Завртни

DEN 2.67
ZLXDP Со Шарени LED Светло Десктоп Компјутер Звучник Со Сабвуфер Совршен 2.1 Игри И Мултимедијални Компјутер Звучници Новак
UMSUHU Најдете ги резервоарите за кошули на патот, жените без ракави, летни графички резервоар, маички кошули Новак
Девојки за девојчиња од линвиткуи Детска дуксер Деца случајна јакна со џебови за 5-12 години Новак
КОМП Камери 4800-6 Подигна 1 Парче Водич Плоча Во собата на 6 Chevrolet V6 w/ 5/16 Pushrod 7/16 Студ Новак
КОМП Камери 4800-6 Подигна 1 Парче Водич Плоча Во собата на 6 Chevrolet V6 w/ 5/16 Pushrod 7/16 Студ

Неопходност За Изведба водечките плочи се неопходни за средини со висок лифт / притисок на пружината на

DEN 2.00
Фиксман за само-амлегамирање лента за поправка/магична лента не-залепена 25мм x 10m Новак
Фиксман за само-амлегамирање лента за поправка/магична лента не-залепена 25мм x 10m

Лентата за поправка на самофузирање се придржува кон себе без топлина или лепак / лепило Самоамлгамати �

DEN 1.67
ЕКСЕД КФМ01 Оем Комплет За Замена На Спојката Новак
ЕКСЕД КФМ01 Оем Комплет За Замена На Спојката

Најголем производител на оригинална опрема во јапонија ги снабдува Сите единаесет Јапонски производит

DEN 1376.00
Специјално хоби 1/72 Скала Фуга C.170 Magister Mask - Додатоци за комплет за градење на пластични модели, точка M72017 Новак
Студио светло суштинско умирање, бр. 174, линии со азбука Новак
Студио светло суштинско умирање, бр. 174, линии со азбука

Dies се совршени за картички, белешки, списанија, картички за подароци, обележувачи и многу повеќе Димензи

DEN 3.33
3drose florene Decorative - Може ли да земе 1 залак - крпи Новак
3drose florene Decorative - Може ли да земе 1 залак - крпи

Рачна / спортска крпа; 15 x 22 инчи Направено од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур Тери крпа)...

DEN 183.84
Контролно копче, 1/2, 1/4x1/2 pH, 6-32SS Новак
Контролно копче, 1/2, 1/4x1/2 pH, 6-32SS

Цена за : секоја 'Контрола на копчето, големина на конец (внатре) 1 / 4 in., Дија (In.) 1 / 2 in., Тип на чешма (внатре)

DEN 137.28
Leather Leather Band Bande, компатибилен со Apple Watch 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 45mm 49mm жени, оригинални кожни iWatch ленти Новак
Leather Leather Band Bande, компатибилен со Apple Watch 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 45mm 49mm жени, оригинални кожни iWatch ленти

Вистинска кожа Затворање на тока ☘【 Compatible Model】 : Bandiction lace leather apple watch band compatible for apple watch bands 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 4

DEN 287.68
Кинеско презиме Карактер Кина Кина срцев огледало за зголемување Преносен рачен џеб шминка Новак
Кинеско презиме Карактер Кина Кина срцев огледало за зголемување Преносен рачен џеб шминка

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, рачно, зголемување, патување...

DEN 415.84