Премиера Pro CC Кратенки HotKey Silicone тастатура Покрие кожа за MacBook Pro Touch Bar 13 15 инчи M1 M2 2021 2022 2018 2017 2017 2020 Објавување со ID на допир

Премиера Pro CC Кратенки HotKey Silicone тастатура Покрие кожа за MacBook Pro Touch Bar 13 15 инчи M1 M2 2021 2022 2018

DEN 143.84

Новак

Достапно за нарачка

Тип на ставка : Кожа/заштитник на тастатурата/капакот. Материјал за производи : Направено со премиум инженерски степен издржлив силиконски. Функционален дизајн на топол клуч (англиски), распоред на знаци QWERTY. Горна страна усвоена гумена обвивка, ви дава удобно меко чувство на допир и обезбедете долготрајна издржливост. Долната страна е сјајна површина, направете го капакот на тастатурата совршено да се вклопи без никаква налепница/лепак, нема да се лизне или лизга. Силен и издржлив. Лесен за примена. Одговара на секоја контура на вашата тастатура. Го намалува звукот од пишување -униска тенкост дава одличен пад. За Mac Book New Pro 13 "со лентата за допир (A1706/A1989/A2159) За Mac Book New Pro 15" со лента за допир (A1707/A1990) Нов про 13 "без лента за допир (A1708/A1988). Нов воздух 13" Допир ID A19321. 2 "Со ретина дисплеј (A1534) a. IR 11.6" модел (A1465 / A1370) 1. 3 Air Old1. 3 15 Pro Old1. 3 15 Retina Old. Работи темпо. Мека за допир, лесен за напишување со, тивко на прислушување, останете цврсто на тастатурата и прецизно одговара за сите клучеви со целосна заштита, вратете го оригиналното искуство за пишување во целост. кафе, вода, прашина, нормално носење и друго оштетување. Силиконскиот капак може да се мие со вода со сапуница и да го направи чисто како ново. Само вратете го на тастатурата кога ќе се исуши. Најдобриот помошник за „Adobe Premiere Pro CC „Корисници, зголемете ја брзината на вашата операција да биде оној на експерт. Нема повеќе фрустрација пребарување за која клуч е која„ Avid Pro Tools “кратенка. Секоја силиконска кожа Dog Xiong е топлинска обликувана за да се обезбеди совршено вклопување, тогаш секоја боја е болка во земање болки Рачно прикажано со употреба на силиконска боја, која е топлинска осигурувачка во кожата на силиконската тастатура за да стане една, што ја прави трајна, доказ за пукнатина и да се пее. Dogxiong, пронаоѓач на кожи од силиконска тастатура и продолжува да бара силиконски со најдобар квалитет за да се осигура дека органските кашмир се чувствуваат. Кожа од тастатура на рачен екран на догксионг е занает што не може да се удвои од машините. Мека, ултра тенка и миење. Детално понизок дизајн на висина на клучот за да ви дадете подобро чувство на типот, особено по долго време на пишување. Се вклопува за Mac Book Pro 13 15 [2016 Подоцна, работа за Mac Book M1 M2 2021,2020 2022 2016 2017 2017 2018 2019). Најдобриот помошник за корисниците на „Adobe Premiere Pro CC“, зголемете ја брзината на вашата операција да биде оној на експерт. Нема повеќе фрустрација пребарување за кој клуч е која кратенка „Avid Pro Tools“. Секоја силиконска кожа Dogxiong е топлинска обликувана за да се обезбеди совршено вклопување, тогаш секоја боја е болки што земаат рачно прикажани со употреба на силиконска боја, што е топлински осигурувачи во кожата на силиконската тастатура за да стане една, што ја прави трајна, пукнатина доказ и се пеат. Dogxiong, пронаоѓач на кожи од силиконска тастатура и продолжува да бара силиконски со најдобар квалитет за да се осигура дека органските кашмир се чувствуваат. Кожа од тастатура на рачен екран на догксионг е занает што не може да се удвои од машините. Мека, ултра тенка и миење. Детално понизок дизајн на висина на клучот за да ви дадете подобро чувство на типот, особено по долго време на пишување. Се вклопува за Mac Book Pro 13 15 [2016 Подоцна, работа за Mac Book M1 M2 2021,2020 2022 2016 2017 2017 2018 2019). Детали за производот : . Карактеристики : . Покриеност на тастатурата компатибилен со : . Покривот на тастатурата не е компатибилен со : .

Избор на клиент

Бакати Измешајте И Совпаѓајте Унисекс Расадник Ткаенина За Складирање Кади Со Рачки, Портокал Новак
Бакати Измешајте И Совпаѓајте Унисекс Расадник Ткаенина За Складирање Кади Со Рачки, Портокал

Доволно голем за сите потреби за бебиња Кади има димензии 12,5" долги за 8,5" широки за 6,25" високи и има флекс

DEN 1.67
Машка потта од 2 парчиња цврста боја на цврста боја и цртање џемпери за џемпери постави активни облеки Новак
Машка потта од 2 парчиња цврста боја на цврста боја и цртање џемпери за џемпери постави активни облеки

Материјал : 95%полиестер+5%памук Направени во САД или увезени Удобната, но издржлива ткаенина е со добар к�

DEN 590.24
Лора Портал МУДАР-3610 Приватна Лора Мрежа Иот Портал НА915 Новак
Лора Портал МУДАР-3610 Приватна Лора Мрежа Иот Портал НА915

Квалком Атерос Квардјадро РАКА Кортекса7 Спц AC1200 Двоен Опсег WiFi, Интеграција На ModbTCP и ModbRTU мрежи...

DEN 3.33
LabelWorks LW-PX350 Индустриски производител на етикети и пакет со магнет-лента-производител на етикета LW-PX350 и 4 бои од Новак
X-Ree 1/2 X 5/8 Двоен флејт за сечење на двојни флејти Алатка за сечење агол околу бит (1/2 '' x 5/8 '' Falegnameria a doppio Новак
X-Ree 1/2 X 5/8 Двоен флејт за сечење на двојни флејти Алатка за сечење агол околу бит (1/2 '' x 5/8 '' Falegnameria a doppio

Име на производот : аголен круг; квалитет : 1 / 2 "x 5 / 8"; дијаметар на дупче за дупчење : 13мм / 1 / 2 " Дијаметар н�

DEN 0.33
Вера-5006145001 Крафтформ Плус 160и/6 Изолирани Професионални Шрафцигер Во Собата, 6-Парче Новак Попуст
Вера-5006145001 Крафтформ Плус 160и/6 Изолирани Професионални Шрафцигер Во Собата, 6-Парче

Карактеристики Ласерски Врвот Дупчиња и филипс возење совети и решетката Врвот на ласерскиот микрогру�

DEN 594.88
Аугуста Спортска Облека Фитил Маица Со Долги Ракави Новак
Аугуста Спортска Облека Фитил Маица Со Долги Ракави

100% Полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Ја отстранува влагата од телото Искинет�

DEN 94.72
Силиконски гумен лист, одделение FDA, лепило со висока температура 50a, дебелина од 0,5 мм x 12 во широк x 24 во долго Новак