Природна карпа сурова груба рубинска зоозит 1331,20 КТ природен скапоцен камен Руби зозит лабав скапоцен камен за накит

Природна карпа сурова груба рубинска зоозит 1331,20 КТ природен скапоцен камен Руби зозит лабав скапоцен камен за накит

DEN 446.40

Новак

Достапно за нарачка

Она што го лекува кристалот- кристално заздравување е еден вид алтернативна терапија што вклучува употреба на скапоцени камења за да се донесе рамнотежа во животот и умот на поединецот. Руби Зоизит е ценет камен за медитација. Поседува крајни психички способности за дозволување меѓудимензионално патување и за луѓе кои практикуваат астрална проекција. Совршено за тампување, завиткување на жица, реики или собирање. Грубите камења се прекрасни за мрежи, медитација, работа со чакра, заздравување на Реики, домашни декори. Тие се исто така совршени како џебни камења, подароци и многу повеќе!. Неверојатен подарок за одлично и за почетниците и за искусните колекционери-шоу-loveубов и грижа за вашата сакана личност! Дојдете со сертификат за автентичност со целосен упатство за информации за заздравување на чакра. Информативен водич за сите кристали, значења на чакра, бои и знаци на рацете за да ги отворите вашите чакри. Нашите стручни гемолози го потврдија овој Руби зозит (анелит) кој помина многу квалитетни основни тестови и се овластени со камен преку кој сме целосно уверени во скапоцен камен со врвен квалитет. Она што го лекува кристалот- кристално заздравување е еден вид алтернативна терапија што вклучува употреба на скапоцени камења за да се донесе рамнотежа во животот и умот на поединецот. Руби Зоизит е ценет камен за медитација. Поседува крајни психички способности за дозволување меѓудимензионално патување и за луѓе кои практикуваат астрална проекција. Совршено за тампување, завиткување на жица, реики или собирање. Грубите камења се прекрасни за мрежи, медитација, работа со чакра, заздравување на Реики, домашни декори. Тие се исто така совршени како џебни камења, подароци и многу повеќе!. Неверојатен подарок за одлично и за почетниците и за искусните колекционери-шоу-loveубов и грижа за вашата сакана личност! Дојдете со сертификат за автентичност со целосен упатство за информации за заздравување на чакра. Информативен водич за сите кристали, значења на чакра, бои и знаци на рацете за да ги отворите вашите чакри. Нашите стручни гемолози го потврдија овој Руби зозит (анелит) кој помина многу квалитетни основни тестови и се овластени со камен преку кој сме целосно уверени во скапоцен камен со врвен квалитет.

Избор на клиент

Трендовски продавница за облека Епископски штит извезено измиено капаче со низок профил Новак
Трендовски продавница за облека Епископски штит извезено измиено капаче со низок профил

100% памук Затворање на тока Само миење на рацете Капче со висок квалитет, извезено во САД 6 облози, низок п

DEN 79.20
Doodlebug Design Inc. Doodle-pops 3D STCKR Piggy, САД: една големина Новак
Doodlebug Design Inc. Doodle-pops 3D STCKR Piggy, САД: една големина

Совршено за додавање на дополнителни малку детали на кој било проект за занаетчиство Овој пакет 2.5x3,75 ин

DEN 376.00
D-2705.0001-Големина: 1 g-FMOC-LYS-WANG RASIN 0,3-0,6 MMOL/G 200-400 MESH-секоја Новак
D-2705.0001-Големина: 1 g-FMOC-LYS-WANG RASIN 0,3-0,6 MMOL/G 200-400 MESH-секоја

1 g Д2705.0001 Секоја (1 G) 1 g Д2705.0001 Секоја (1 G) Секвенца Д5.5 Д5.1 : FMOCLYS (биотинил) Wang Resin (4 Mesh) CASNO : Mol.Weight : Sumformula : Bulk Ite

DEN 875.20
Бутик на налепници на бранови на бутик на olоли-Флорида Новак
Бутик на налепници на бранови на бутик на olоли-Флорида

1 лист по пакет Без киселина и лигнин 1 лист по пакет Без киселина и лигнин Димензионални и мултимедијалн

DEN 1.00
Uray спортска облека флип структурирана капаче за лесна категорија Новак
Uray спортска облека флип структурирана капаче за лесна категорија

100% памук Затворање на кука и јамка Само миење на рацете Структуриран низок профил Памучна двојка Контра

DEN 0.67
NC Дома Виткање Вежба Велосипед Црна Новак
NC Дома Виткање Вежба Велосипед Црна

Овој велосипед за вежбање ќе ви донесе неочекувано уживање во спортот Совршен за структурата на вашето

DEN 1188.80
3drose знамето на черепот е уметничко дело што го направив од черепи и преклопувајќи знаме - крпи Новак
3drose знамето на черепот е уметничко дело што го направив од черепи и преклопувајќи знаме - крпи

Големина на мијалник : 12 W x 11 H инчи може да се користи и како крпа за рака / лице Направено од 100% полиестер

DEN 1.33
Hillman 3707 Hex Cap Screw Fine Pitch Metricle M14-1.50x90mm Новак
Hillman 3707 Hex Cap Screw Fine Pitch Metricle M14-1.50x90mm

Завртките за хексадецимални капаци се стандардни хексадецимални завртки со мијалник под главата...

DEN 103.84
Rainso Mens Women Titanium Steel Magnetic Therapy Heath Gracelet Олеснување на болката за артритис лак за двојка нараквица прилагодлива Новак