Пополнете светлосна статив за десктоп, издржлива мини лизгачка пополнување на светло -заграда за лесен телефон, лесен за носење цврста за камера за телефон

Пополнете светлосна статив за десктоп, издржлива мини лизгачка пополнување на светло -заграда за лесен телефон, лесен за носење

DEN 921.60

Новак

Достапно за нарачка

Покривот е опремен со завртка од 1/4 инчи, што може да се користи за да се поврзе со мали уреди, како што се клип за мобилен телефон и пополнување на светлина. Слики е, што е повеќе, тоа е мала тежина и лесен за носење. Може да се користи широко користено со настава во живо, пополнете светлина, видео и така натаму. Во меѓувреме, таа е стабилна без да се тресе. Изработено е од висококвалитетен пластичен материјал, кој е здрав, силен и издржлив. Со должина од 19 см / 7,5in, стативот нема да заземе премногу простор за складирање за носење. Функција : 1. Покривот е опремен со завртка од 1/4 инчи, што може да се користи за да се поврзе со мали уреди, како што се клип за мобилен телефон и пополнување на светлина.2. Е лизгаво, што е повеќе, тоа е мала тежина и лесен за носење.3. Може да се користи широко користено со настава во живо, пополнете светлина, видео и така натаму. Во меѓувреме, таа е стабилна без да се тресе.4. Изработено е од висококвалитетен пластичен материјал, кој е здрав, силен и издржлив.5. Со должина од 19см / 7,5in, стативот нема да заземе премногу простор за складирање за носење. Спецификација : Тип на ставка : Десктоп Триподматеријал : ПластичнаКолер : Црна категорија : приближно.75g / 2.6oz Список на пакети : 1 x Tripod Tripop.

Item Type:  Desktop Tripod
Material: Plastic
Color: Black
Weight: Approx.75g / 2.6oz
Package List:
1 x Desktop Tripod  :

Избор на клиент

Uderui новородено ќебе, бебе кое прима обвивка за ќебе со лента за глава за 0-3 месечно бебе и момче, една големина Новак Попуст
Pezer сет од 2 spools PLA 3D филамент за печатач, 1,75 mm 1kg / spool Silk боја филамент за сите FDM 3D печатач вклучуваат CR Новак
Pezer сет од 2 spools PLA 3D филамент за печатач, 1,75 mm 1kg / spool Silk боја филамент за сите FDM 3D печатач вклучуваат CR

[Силна цврстина без кршење] Споредете со другите 1,75 PLAвлакна, официјалниот ЕндерПЛА+ ја подобрува цврсти

DEN 0.67
3дроуз Данита Делимонт-Сиетл - ВА, Сиетл, Поглед На Хоризонтот Од Кери Парк, Со Маски За Лице На Планината Рение Новак
A Батерија На Полнење 1.2 V NICD 1000mah Батерии За Градинарски Уредување Соларни Светла Брои 6 Пакет Новак
A Батерија На Полнење 1.2 V NICD 1000mah Батерии За Градинарски Уредување Соларни Светла Брои 6 Пакет

Тип на батерија : 1.2 V 1 1000 MAH Nicd Батерија На Полнење(Копче Врвот,без пхб заштитени) Димензии : 0.57 инчен дија�

DEN 1.33
Итоја Полицип Уметност &засилувач; Фото Плик 5Х7 Новак
Итоја Полицип Уметност &засилувач; Фото Плик 5Х7

Одлично за фотографија и уметнички дела Лесно за употреба затворање со патент Јасен преден џеб Издржли�

DEN 3.00
AGQT Бебе девојки 1-ви Св. Св. Патрик Ден на облеката сет 3 парчиња здолниште Поставете Outfit & Headbard & Scirt Size 0-24 Новак
AGQT Бебе девојки 1-ви Св. Св. Патрик Ден на облеката сет 3 парчиња здолниште Поставете Outfit & Headbard & Scirt Size 0-24

памук Повлечете го затворањето Само миење на рацете Дизајн : Првиот сет на облека за бебешки девојчиња П

DEN 271.84