20 парчиња M3 алуминиумски загрозени алуминиумски легури со тркалезни шипки за поврзување на колони за лекови за RC Quadcopter

20 парчиња M3 алуминиумски загрозени алуминиумски легури со тркалезни шипки за поврзување на колони за лекови за RC Quadcopter

DEN 127.84

Новак

Достапно за нарачка

Модел : М3. Материјал : Алуминиумска легура. Вкупна должина : 20мм. Должина на низата : 20мм (навој до целиот пат). Содржина на пакетот : 20 парчиња M3 алуминиумски исклучувања. Модел : М3 Материјал : Алуминиумска легура Внатрешен дијаметар : 3мм/0,12 "Надворешен дијаметар : 5мм/0,2" Вкупна должина : 20мм Должина на навој : 20мм (навој до целиот пат) Слатка тежина се вклопува за фиксирање и поврзување на пакетот на моделот DIY : 20 x Содржина на пакетот : 20 x М3 Алуминиумски исклучувања Ако од која било причина не сте задоволни од кој било производ, ве молиме не двоумете се да контактирате со JLMetal. Ние преземаме целосна сопственост и одговорност за квалитетот на нашите производи и ќе дадеме се од себе за да го решиме вашиот проблем брзо и ефикасно!.

Избор на клиент

Сценски магични трикови далечински управувач свеќа Новак
Сценски магични трикови далечински управувач свеќа

Сценски магични трикови Сега можете веднаш да ја ослободите свеќата кога сакате !! Кул е, магично е со са�

DEN 2.00
ABUS 72/40HB75 KA Aluminum Safety Padlock Kelled Cleked со долга 3 окова, портокалова, пакет од Ka x 6 Новак
ABUS 72/40HB75 KA Aluminum Safety Padlock Kelled Cleked со долга 3 окова, портокалова, пакет од Ka x 6

Лесен катанец : Овој иновативен катанец ги исполнува упатствата за заклучување / обележување на OSHA и е д�

DEN 3199.20
5 парчиња козметичка четка за шминка за шминка четка за четка за очила Новак
5 парчиња козметичка четка за шминка за шминка четка за четка за очила

Материјал за четки за допир на кожата : Рачно изработените четки за очила се изработени од врвни материј

DEN 1.33
Wright Tool 218 1/4 Drive 6 поени стандард и 8 точки стандарден сет на приклучок Новак
Wright Tool 218 1/4 Drive 6 поени стандард и 8 точки стандарден сет на приклучок

1 / 4 DR 18 PC 6 PT COPC 3 / 16 1 / 2 8 PT COPC 1 / 4 3 / 8 1 / 4 DR 18 PC 6 PT COPC 3 / 16 1 / 2 8 PT COPC 1 / 4 3 / 8 1 / 4 DR 18 PC 6 PT COPC 3 / 16 1 / 2 8 PT COPC 1 / 4 3 / 8 1 / 4 DR 1

DEN 1.67
Чарела 4Оа Кампување Вреќа За Спиење Вонземјанин Шема За Спиење Торбичка За Спиење Издржлива Новак
Чарела 4Оа Кампување Вреќа За Спиење Вонземјанин Шема За Спиење Торбичка За Спиење Издржлива

0 И Повисоко.4 Или Погоре Прилагодување На Осветленоста Кога Одбивате Повици 4#Оа Кампување Вреќа За Спие

DEN 1334.40
3drose среќни празници. Зелени бор игли, лисја од растителни лисја, подароци за бобинки - плочи Новак
3drose среќни празници. Зелени бор игли, лисја од растителни лисја, подароци за бобинки - плочи

Дијаметар : 7 1 / 2 Направено од порцелан Злато надвор и внатре во рамките Вклучен штанд Само украсна употр

DEN 1.00