АПИ 3 пакет со стресен палто риба и климатик со вода од чешма, 16-унца по шише

АПИ 3 пакет со стресен палто риба и климатик со вода од чешма, 16-унца по шише

-50 %

DEN 551.20

Новак

Достапно за нарачка

Содржи три шише со вода за вода со стрес на API со шише со 16 унца. Прави вода од чешма безбедна и ја штити рибата со формула со двојна акција. Отстранува хемикалии од вода од чешма кои се штетни за рибите. Заменува заштитниот палто на рибата оштетен со ракување, испорака или борба со моќ на Алое Вера. Пакет од 3. Содржи три шише со вода за вода со стрес на API со шише со 16 унца. Прави вода од чешма безбедна и ја штити рибата со формула со двојна акција. Отстранува хемикалии од вода од чешма кои се штетни за рибите. Заменува заштитниот палто на рибата оштетен со ракување, испорака или борба со моќ на Алое Вера. Пакет од 3. Однесувајте се кон вашата вода од чешма и обезбедете безбедна околина за слатководни риби веднаш и лесно со API -стрес -палто за слатководни аквариумски водени водосади. Водата од чешма содржи хлор, хлорамини и амонијак што може да предизвика оштетување на жабри и ткиво, потешкотии во дишењето и стрес. Аквариумскиот палто со стрес на API, климатик со вода, работи веднаш како климатик за вода за да се отстранат хлорот и хлорамините од водата од чешма и да се неутрализираат тешките метали. Третманот за водовод на вода со стрес на API, третман на вода за водовод, содржи алое вера, а научно е докажано дека го намалува стресот на рибите за 40% и заздравува оштетено рибино ткиво.

Избор на клиент

Оригинален ОЕМ 92620-26000БУ АСИ-БАГАЖЕН ПРОСТОР / 9262026000БУ за избрани модели НА хјундаи КИА Новак
Оригинален ОЕМ 92620-26000БУ АСИ-БАГАЖЕН ПРОСТОР / 9262026000БУ за избрани модели НА хјундаи КИА

Оригинален Оем Фабрички Дел Во Оригиналното Малопродажно Пакување Оем квалитет и Директна опрема Зага�

DEN 2.67
Дрон-Клон Xperts 256gb Екстремни microSDXC UHS-I Мемориска Картичка За Неограничени 4 Беспилотни Летала-До 160MB/s, C10, U3, Новак
Јамашита Когеи 706736022 Тркалезна Мала Чинија, Жолт Цвет 4,3 инчи Топка, Розова, 4,3 х 1,8 инчи Новак
Јамашита Когеи 706736022 Тркалезна Мала Чинија, Жолт Цвет 4,3 инчи Топка, Розова, 4,3 х 1,8 инчи

Големина на производот : 4,3 х 1,8 инчи (11 х 4,6 Земја На Производство : Јапонија Материјал : Порцелан Боите и д

DEN 0.33
Заштитник На екранот Дизајниран За Garmin Nuvi 2460 2450 LMT LM GPS - Maxrecor Нано Матрикс Анти-Отсјај Новак
Заштитник На екранот Дизајниран За Garmin Nuvi 2460 2450 LMT LM GPS - Maxrecor Нано Матрикс Анти-Отсјај

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН за ВАШИОТ УРЕДОдржувајте ја вредноста за препродажба и заштитете од нечистотија

DEN 2879.84
ЗАМА Бд Вакутаинер Цевка За Собирање Урина Пластично Тркалезно Дно 364979 СЛУЧАЈ / 187 / 169.52 Новак
ЗАМА Бд Вакутаинер Цевка За Собирање Урина Пластично Тркалезно Дно 364979 СЛУЧАЈ / 187 / 169.52

Обезбедува Широк Спектар На Производи За Собирање Урина за Да Ги Задоволи Вашите Секојдневни Потреби з�

DEN 448.80