Спринтбостер SBLR10333S Надградба на перформанси Конвертор на напојување, 1 пакет

Спринтбостер SBLR10333S Надградба на перформанси Конвертор на напојување, 1 пакет

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

3 режими на забрзување (Off, Sport and Racing). 36 Програми за забрзување (18 прирачни и 18 автоматски преноси). Режим на заклучување на педали. Ултра компактна големина/нов дизајн. И, се разбира, приклучете ја инсталацијата за репродукција. Конвертер за напојување на перформанси. Конвертер за напојување на перформанси. Sprint Booster v3 за Select 2002 - 2015 Land Rover Range Range Rover - Што е засилувач на спринт? Краток одговор е дека тоа е надградба на перформанси на Plug-N-Play што носи нова возбуда на вашето искуство во возењето. Подолгиот одговор е репрограмите на засилувачот на спринтот, сигналите за забрзување во вашиот акции ECU, вашиот автомобил веднаш ќе се чувствува побрзо и ќе забрза побрзо - го гарантираме. Можеби тоа е причината зошто Sprint Booster има навивачи ширум светот и зошто постојано додаваме стотици илјади корисници на нашата листа на задоволни клиенти секоја година. Дизајнот на засилувачот на спринтот овозможува лесна инсталација на приклучоци во повеќето автомобили без потреба да се намалат жици. И тоа нема да се меша во електрониката на вашиот автомобил (електронска инјекција, апс, итн.) Или други модификации на перформанси што може да ги направивте на вашето возило. Повеќето автомобили деновиве го заменија поконвенционалниот кабел за гаснење за ECM (електронски контролен модул.) Она што е ова ECM е, преведува колку силно притискате на педалот во електронски сигнали што потоа кажува итн (електронска контрола на гаснење) колку е моќ да се обезбеди на тркалата. Ова е познато и како систем за гаснење по жица и има разочарувачки недостаток на одложениот одговор и забрзување .. „Но, со инсталиран модул за засилување на спринтот, ќе имате можност да го надминете ECM-погонот-по- Wire и заменете го со јасно, забрзување на Tap секогаш кога ви треба. Нема повеќе одложен одговор. “.

Избор на клиент

SKF 4-B54-SD QD V-појас макара Новак
SKF 4-B54-SD QD V-појас макара

SKF (4) Комбинирана серија на Groove A / B QD Vпојас макара Произведено од леано железо G3000, американски стандард S

DEN 787.20
Азиеда „папагал со пиво“ метално шаркиран канцелариски калај / кутија за складирање Новак
Азиеда „папагал со пиво“ метално шаркиран канцелариски калај / кутија за складирање

180мм x 75мм Правоаголен метален обвивка за капакот на капакот Обложена со кокошка за храна Одликувајќи се

DEN 2.00
Super Z Outlet Table Fooscer Foosballs Топка за рекреација Мала - 6 пакувања Новак
Super Z Outlet Table Fooscer Foosballs Топка за рекреација Мала - 6 пакувања

Спарете ги овие забавни спортски топки со други новински играчки, уметнички проекти, занаетчиски додат�

DEN 2.00
2019-20 Горна палуба CHL 311 SETH JARVIS SP Краток принт Портланд Винтерхавс за трговија со хокеј Новак
2019-20 Горна палуба CHL 311 SETH JARVIS SP Краток принт Портланд Винтерхавс за трговија со хокеј

Прикажана фотографија Вистинската ставка може да варира Портланд Винтерхакс Сет arарвис Над 5 милиони т�

DEN 159.20
CyberPower PDU81104 Префрлен метар-по-излез PDU, 200-240V/20A, 24 продажни места, 0u RackMount Новак
CyberPower PDU81104 Префрлен метар-по-излез PDU, 200-240V/20A, 24 продажни места, 0u RackMount

200240 V / 20 A Единица за дистрибуција на напојување со мерна мерка по излез 24 излезни места за преклопување :

DEN 3.00
1965 Топпс 501 Дебитанти на Индијанците Jimим Ритваж/Ралф Гаглиано Кливленд Индијанци НМ/МТ Индијанци Новак
1965 Топпс 501 Дебитанти на Индијанците Jimим Ритваж/Ралф Гаглиано Кливленд Индијанци НМ/МТ Индијанци

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за кој било обожа�

DEN 2.33