Јакна за зимско куче Pawroll - Водоотпорна, ветровито, ладно време куче Зимска јакна идеална за мали, средни и големи раси, машина за перење машина

Јакна за зимско куче Pawroll - Водоотпорна, ветровито, ладно време куче Зимска јакна идеална за мали, средни и големи раси,

DEN 496.00

Новак

Достапно за нарачка

Јакна за кучиња со сите намени : Освен тоа што вашето куче изгледа симпатично, палтите за кучиња од шепа му даваат на вашето куче удобност и охрабрување потребно за да продолжат да вршат активности во затворено и на отворено. Идеално зимско палто : Без разлика дали вашиот крзнен пријател го чувствува студено повеќе во нивните постари години или е раса со лесен подвлак, ова зимско палто на кучето делува како топла, привлечна прегратка околу нивното тело, помагајќи да се зароби топлината. Безбедно и безбедно вклопување : Ова 100% водоотпорно кучиња со тешки палто за кучиња користат прилагодливо прицврстување на магична лента, дупка за пристап до поводник, истегната јака на вратот, патент со 2 насоки и рефлексивна постава за практичност, лесна употреба и безбедност. Лесно е да се вклучите и исклучите : нема да ви треба трпеливост со овие кучиња палта! Затегнување на градите и јаката од велкро со затворање на магична лента обезбедуваат безбедно вклопување што удобно се обвиткува околу телото на вашето куче во секунди!. Разновидност на големина : Изборот на стилски бои и опции за големина ги прави овие совршени кучиња палта за мали кучиња, средни и големи раси за да се загреат оваа зима. Јакна за кучиња со сите намени : Освен тоа што вашето куче изгледа симпатично, палтите за кучиња од шепа му даваат на вашето куче удобност и охрабрување потребно за да продолжат да вршат активности во затворено и на отворено. Идеално зимско палто : Без разлика дали вашиот крзнен пријател го чувствува студено повеќе во нивните постари години или е раса со лесен подвлак, ова зимско палто на кучето делува како топла, привлечна прегратка околу нивното тело, помагајќи да се зароби топлината. Безбедно и безбедно вклопување : Ова 100% водоотпорно кучиња со тешки палто за кучиња користат прилагодливо прицврстување на магична лента, дупка за пристап до поводник, истегната јака на вратот, патент со 2 насоки и рефлексивна постава за практичност, лесна употреба и безбедност. Лесно е да се вклучите и исклучите : нема да ви треба трпеливост со овие кучиња палта! Затегнување на градите и јаката од велкро со затворање на магична лента обезбедуваат безбедно вклопување што удобно се обвиткува околу телото на вашето куче во секунди!. Разновидност на големина : Изборот на стилски бои и опции за големина ги прави овие совршени кучиња палта за мали кучиња, средни и големи раси за да се загреат оваа зима. Далеку од тоа само да го направите вашето куче најтрофејно пушка во вашето соседство, нашите стилски јакни за кучиња ви даваат разноврсно решение за да го разгалите вашето домашно милениче оваа зима. Направено од 100% водоотпорна полиестерска надворешна обвивка, оваа јакна е идеална за дождливи прошетки. Дополнително полнење со влакна обезбедува додадена топлина за да го задржите вашето куче пријатно за време на студените зимски месеци. Со едноставен систем за прицврстување на јамка, нема да имате проблеми што брзо го облекувате вашето куче во омилените палто секунди пред да ја отворите влезната врата! Додадени карактеристики, вклучувајќи ја и затегната јака и рефлексивните ленти, помогнете да го одржувате вашето куче пријатно и видливо за време на зимското време. Одржувањето на вашето куче топло во зима е од витално значење за нивното здравје, среќа и удобност. Ако имате куче со лесен подмок, како што е пикап или лабрадор, заштитата од нив од зимско време може да ја направи разликата од ентузијастичко куче до непослушно милениче кое не сака да го напушти дома.

Избор на клиент

Целосна Должина Силиконски Анти Триење Гел Навлажнувачки Чорап Непријател Нога Пукнатина Заштитник. Новак
Целосна Должина Силиконски Анти Триење Гел Навлажнувачки Чорап Непријател Нога Пукнатина Заштитник.

Силикон 1 Погоден за превенција на пукнатини на стапалата; 3 Поправка на пукање на стапалото; 4 Поправка н

DEN 1.33
ЗЛКСДП Лупа Накит Набљудување Со Светло Рачно Осветлување Лупа Новак
ЗЛКСДП Лупа Накит Набљудување Со Светло Рачно Осветлување Лупа

Лесен и удобен, лесен за носење Гцд оптика, 21мм широк поглед на видното поле архива Може да се користи за

DEN 0.33
Амблем армија Украина рециклираше јакна за тренерки Новак
Амблем армија Украина рециклираше јакна за тренерки

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 1320.00
Одел Бекам Џуниор Потпиша Кливленд Браунс Реплика Брзина Шлем ЈСА 24160-Автограм Нфл Шлемови Новак
Одел Бекам Џуниор Потпиша Кливленд Браунс Реплика Брзина Шлем ЈСА 24160-Автограм Нфл Шлемови

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Нфл Шлемови...

DEN 7329.44
Кник Кнак Подароци доби сатанофанија? - 14оз Нерѓосувачки Челик Патување Кригла, Сребро Новак
Кник Кнак Подароци доби сатанофанија? - 14оз Нерѓосувачки Челик Патување Кригла, Сребро

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕН нашата цврста шолја за патување од нерѓосувачки челик од 14 унци е совршена за секакви �

DEN 379.20