Комплет за поправка на Flex Seal Auto/RV

Комплет за поправка на Flex Seal Auto/RV

-140 %

DEN 159.52

Новак

Достапно за нарачка

Супер силна, водоотпорна, гумена лента и лепак. Може да се нанесува на влажни или суви површини. УВ отпорен. Лесен, преносен и лесен за употреба. Совршено за брзи поправки во движење. Супер силна, водоотпорна, гумена лента и лепак. Може да се нанесува на влажни или суви површини. УВ отпорен. Лесен, преносен и лесен за употреба. Совршено за брзи поправки во движење. Совршено за брзи поправки на автомобили, камиони и комплет за поправка на RV Flex Seal Auto/RV е совршен за решавање на сите видови на поправки на вашиот автомобил, камион или RV. Поправете ги козметичките рипчиња, солзи и направете други поправки за неколку минути! Со вклучената флексибилна лента (супер силна, гумена, водоотпорна лента) и флексибилно лепак (гумениот лепак што може да лепеше, врска, запечатување и поправка буквално сè), брзите поправки се лесни и ефикасни. Содржи : 1 флексибилно лепак мини бело 0,75 мл. Цевка. 1 флекс лента мини чиста 3 ″ x 4. 1 флекс лента мини црна 3 ″ x 4. Одлично за : тапацир рипс и солзи, браници, странични панели, фарови, соголување на времето, огледала, копчиња, обликување, антени, отвори и многу повеќе! Белешки за апликација : Користете флексибилно лепак на температури помеѓу 0 ° F до 150 ° F. Користете флекс лента на температури помеѓу 20 ° F до 120 ° F. Не се препорачува за употреба на гуми, резервоари за гас или масло. Не се препорачува за ретровизори.

Избор на клиент

Оригинален Jо автоматски гел бел диспензер Новак
Оригинален Jо автоматски гел бел диспензер

Без допир за повеќе санитарна операција Разновидно поставување со вклучен хардвер wallид или држач за ди

DEN 462.40
CJ Bates & Sons Pink Storage Tote Новак
CJ Bates & Sons Pink Storage Tote

Чувајте го предивото чисто и организирано за време на креирањето на проектот со предиво од предиво од С�

DEN 479.84
Nunomo 250V/4A FA2-6/1Bek Прилагодлив прекинувач за брзина за електрична вежба Новак
Nunomo 250V/4A FA2-6/1Bek Прилагодлив прекинувач за брзина за електрична вежба

Име на стоки : Прекинувач за регулирање на брзината Боја на стоки : портокалова+црна Материјален состав :

DEN 3.33
Регулиран влез на конвертор на моќност од 12V до 19V 1A-6A 6-20V излезен постојан напон 19V автоматски засилување Новак
Actuator SMC CXSJM25-75 - CXSJ Компактен цилиндер семејство 25мм CXSJ Слајд лежиште - Цил, компактен, слајд лежиште Новак
Actuator SMC CXSJM25-75 - CXSJ Компактен цилиндер семејство 25мм CXSJ Слајд лежиште - Цил, компактен, слајд лежиште

Линија на производи : активатор Семејство на производи : CXSJ Компактен цилиндер Класа на производи : 25мм CX

DEN 2.67
Продавачот Американец направи безбедносен вентил за компресор за воздух компатибилен со DeWalt Craftsman Porter Cable D21885 Новак
20W USB C Blockид полнач блок, Costyle 3 Pack Dual USB C порта за полнење Блок Двоен USB C -тип тула за полнач за iPhone 11 Новак
20W USB C Blockид полнач блок, Costyle 3 Pack Dual USB C порта за полнење Блок Двоен USB C -тип тула за полнач за iPhone 11

▶ Dual Dual USB C полнач】 Со 2 порта USB C испорака на електрична енергија, можете да заштедите многу излезни про

DEN 0.67
18 x 24 BioSponge плус надополнување на филтерот за воздух една година снабдување Новак
18 x 24 BioSponge плус надополнување на филтерот за воздух една година снабдување

Ефикасност : 93% апсење Заштедува време и пари, чистите системи користат помалку електрична енергија и по

DEN 2488.96
Panasonic Lumix DMC-FP5 14.1 MP дигитална камера со 4x оптичка слика стабилизиран зум со 3,0-инчен LCD на допир на допир Новак
Panasonic Lumix DMC-FP5 14.1 MP дигитална камера со 4x оптичка слика стабилизиран зум со 3,0-инчен LCD на допир на допир

Можете да им се придружите на овие услуги за социјално вмрежување без да инсталирате посебен софтвер...

DEN 3184.00
Мерење на дигиталниот звук на Sinwa Shinwa Meater 78588 78588 Новак
Мерење на дигиталниот звук на Sinwa Shinwa Meater 78588 78588

Големина : 185 ~ 63 ~ 35 мм Тежина : 150 g (вклучувајќи батерии) Опсег на мерење : 30 d B до 130 d B Минимална застапенос�

DEN 3.00
Полнач за полнач Boxwave Компатибилен со Nobklen Kids Tablet JR -J7 - Wireless Wallиден полнач на Wallидот, безжичен полнач Новак
Полнач за полнач Boxwave Компатибилен со Nobklen Kids Tablet JR -J7 - Wireless Wallиден полнач на Wallидот, безжичен полнач

? [Моќ да се оди] Полнач за полнач во Boxwave компатибилен со таблетот Nobklen Kids JrJ7 (7 in) Наменето за ваша погодно�

DEN 799.20
2GT 2GT Timing Murley 28 заби, роди 5/6/6/6.35/8mm, за ширина на ременот GT2 6mm/10mm/15mm, мала реакција 28t сребро Новак
2GT 2GT Timing Murley 28 заби, роди 5/6/6/6.35/8mm, за ширина на ременот GT2 6mm/10mm/15mm, мала реакција 28t сребро

Тип : 282 GT6 / 9 / 10 / 15 БФ Боре : 4 / 5 / 6 / 6 / 6.35 / 8мм Погодно за широк појас : 6 / 9 / 10 / 15мм Инсталирајте : Лесно се скл�

DEN 1.33
2 PSP 3000 -ти со случај, меморија, игра и филмови. Новак
2 PSP 3000 -ти со случај, меморија, игра и филмови.

2 PSP во целосна работна состојба за играње и игри на UMD и филмови Еден сјаен црн систем и еден сјаен црвен �

DEN 329.60
Urbalabs Western Fancy Family Heart Love and Saught Floral Decor Cross Pictures Frame 4 x 6 Рустикална земја подароци Фарма Новак
Urbalabs Western Fancy Family Heart Love and Saught Floral Decor Cross Pictures Frame 4 x 6 Рустикална земја подароци Фарма

Преглед : Сакаше, старомодни фото рамки, чизми и крстови Урбабабс има многу стилови на рамки за слики што

DEN 0.33
UXCELL 60PCS 0,15 OHM отпорник, 2W 5% отпорници на филмот за толеранција на метал оксид, аксијално олово, доказ за пламен за Новак
Lovejoy 685144218888 34420 1-5/8 макара, леано железо, 8,63 оал, 12,5 ОД Новак
Lovejoy 685144218888 34420 1-5/8 макара, леано железо, 8,63 оал, 12,5 ОД

Фиксен центар за погон на погон на пролет за монтирање „Ц“ Користете со погон од 71 / 2 до 30 КС Користете 44

DEN 2.67