Снабдување со врвни пакувања 3М 924 ЛЕДЕНСКИ Трансфер лента, 2,0 мил, 1/2 x 36 години.

Снабдување со врвни пакувања 3М 924 ЛЕДЕНСКИ Трансфер лента, 2,0 мил, 1/2 x 36 години.

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

Апликација на допир на прсти на лепило чувствително на притисок на општа намена. Средно-фирмски акрилен систем чувствителен на лепило за лепило се одликува со одличен баланс на добра почетна адхезија (брз стап) и добра моќ за држење на смолкнување. Агресивни, општа намена 2-милји лепливи обврзници веднаш. Идеално за трајно двојно матка, капаци за прашина, монтирање и приложување на украсни трудови или ткаенини. Обратно раствор на 1 "јадро. Примена на допир на прсти на лепило чувствително на општа намена. Цел 2-милји лепило обврзници веднаш. Идеално за трајно двојно матка, капаци за прашина, монтирање и приложување на украсни трудови или ткаенини. Обратна ракета на јадро од 1 ". 1/2 "x 11 yds. (6 пакет) 3М 924 ЛЕПЕСНА Трансфер лента. Апликација на допир на прсти на лепило чувствително на притисок. и добра моќ за држење на смолкнување. Агресивни, општа намена 2-милји лепила веднаш. Идеалниот опсег на температура на апликација е 70 ° F - 100 ° F. Лагер за тен хартија со акрилно лепило.

Избор на клиент

ПРОИЗВОДИ ЗА ПЕТ МИРГ 57-55 XXLBPK Пинк Ангел срцев ринстон фустан светла, xx-голема Новак
ПРОИЗВОДИ ЗА ПЕТ МИРГ 57-55 XXLBPK Пинк Ангел срцев ринстон фустан светла, xx-голема

Земја на потекло : Соединетите држави Број на модел : 5755 XXLBPK Поли / памучна мешавина за максимална удобно�

DEN 310.08
Пумпа за шишиња за шишиња бајки шампон или балсам црна 20мм Новак
Пумпа за шишиња за шишиња бајки шампон или балсам црна 20мм

5 парчиња диспензери за лосион со масло за масло за шишиња со сапун / лосион Пластична пумпа за замена со

DEN 1.00
Metra 70-5600 радио жици за жици за Ford 95-98 Power/4 звучник Новак
Metra 70-5600 радио жици за жици за Ford 95-98 Power/4 звучник

Жици за прицврстување за избрани возила на Форд со премиум звук Еден приклучок за напојување со 8 пини и

DEN 0.67
Hanitek 2pcs вратот Lanyard lanyard key clasp kyck koodk kuck црвена црна црна црна боја за спортска салата игра игра за време Новак
Hanitek 2pcs вратот Lanyard lanyard key clasp kyck koodk kuck црвена црна црна црна боја за спортска салата игра игра за време

Одвојлив пластичен клип со висококвалитетно прицврстување на јастог Должина на лентата приближно 20 ”и

DEN 1.33
Timovo Отстранлив труд за чувство на хартија за Galaxy Tab S6 Lite 2020/2022, еднократно мат заштитен филм за цртање, пишување, Новак
Anncus 74LS32 74LS73 74LS74 74LS86 74LS90 74LS95 DIP -14 -ДИП -14 - Новак
Anncus 74LS32 74LS73 74LS74 74LS86 74LS90 74LS95 DIP -14 -ДИП -14 -

Боја : SN74 LS73 N Тип : Погон ИЦ Состојба : Ново Е прилагодено : да Боја : SN74 LS73 N Тип : Погон ИЦ Состојба : Ново...

DEN 1560.48
Декларации за уметност на ѓаволот Новак
Декларации за уметност на ѓаволот

Сет од 20 Одличен подарок за секој lубител на ноктите Декларации на водата Receiveе добиете упатства со ваша�

DEN 79.84