4 -инчни матрици за букви, 42 парчиња за еднократна употреба на азбучен број симболички шаблони за сликање на дрво, wallид, картон, ткаенина, хартија, знак, DIY уметнички п

4 -инчни матрици за букви, 42 парчиња за еднократна употреба на азбучен број симболички шаблони за сликање на дрво, wallид,

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

Се разбира, ако можете да им дадете на вашите пријатели совршен готов уметнички занает, тоа ќе биде големо изненадување. Поправете ги рабовите со леплива лента за да избегнете движење; 3. 【Лесен за употреба】 : Овие матрици можат да ви заштедат многу време кога креирате занаети, можете да прилагодите зборови и броеви за да создадете какви било уметнички проекти што ги сакате. Само ги ставате на површината на предметот, сликајте со четка или спреј со пиштол за спреј, едноставно направете го тоа!. Тие се одлични за знаци на дрво, wallидни постери, покани, маици, рекламирање, пакување, украси за дома, украси за забави и многу повеќе. Ласерско сечење, без остар раб, безбеден за сите домашни проекти, уметнички дела, дрвени слики и wallидни графити. 【Совршен подарок】 : Сите матрици се спакувани во торба, што можете да ја дадете на вашите пријатели, колеги, соученици и соседи како роденден, Денот на децата, Ноќта на вештерките, Божиќ и Нова Година. Користете молив за да мозочен удар по должината на работ на матрицата ако е тешко да се наслика. Ласерско сечење, без остар раб, безбеден за сите домашни проекти, уметнички дела, дрвени слики и wallидни графити.【Азбучни матрици 4 инчи】 : getе добиете 42 парчиња матрици во поставени шаблони за матрици, вклучувајќи 26 парчиња 4-инчи големи букви, 10 парчиња 4-инчи броеви и 6 парчиња 4-инчи најчести симболи што можат да ги исполнат вашите различни побарувања Да се ​​создадат какви било персонализирани и уникатни проекти за уметност DIY. Само ги ставате на површината на предметот, сликајте со четка или спреј со пиштол за спреј, едноставно направете го тоа!. Буквите се усогласени точно за подобри ефекти. Буквите се усогласени точно за подобри ефекти. Овој материјал може да се пее, може да се користи, отпорен на солза и не е лесен за оштетување и лесен за чистење со сапун-судови. Измијте ја матрицата веднаш со сапун вода по употреба. Овој сет на матрици со букви и броеви може да се користи за знаци на дрво, знаци на креда, плочки за измет, украси на wallидни уметности, итн. Колку е построга површината, толку е потешко да се добијат чисти, чисти линии додека се сликаат. 【Широко апликации】 : Оваа буква и бројни шаблони за матрици се изработени од траен и флексибилен материјал за миленичиња, има мазна површина и раб што ви овозможува да ги нанесете на повеќето рамни површини, како што се дрво, хартија, ткаенина, платно, стакло, метал , карпи, плочки, подови, мебел, wallsидови, итн. 【Широко апликации】 : Оваа буква и бројни шаблони за матрици се изработени од траен и флексибилен материјал за миленичиња, има мазна површина и раб што ви овозможува да ги нанесете на повеќето рамни површини, како што се дрво, хартија, ткаенина, платно, стакло, метал , карпи, плочки, подови, мебел, wallsидови, итн. 【Премиум квалитет】 : Сите шаблони за сликање на матрици се изработени од врвен еко-пријателски материјал за миленичиња, за да се обезбеди нивната флексибилност и издржливост. Важни совети : Секое мазно и чисто подрачје е погодно за сликање на матрици. Овој материјал може да се пее, може да се користи, отпорен на солза и не е лесен за оштетување и лесен за чистење со сапун-судови. 【Премиум квалитет】 : Сите шаблони за сликање на матрици се изработени од врвен еко-пријателски материјал за миленичиња, за да се обезбеди нивната флексибилност и издржливост. Погодно за многу алатки и широко користени : обрасците за букви и броеви може да се нанесат со четки за сунѓер, четки за сликање, акрилни бои, прскање на воздухот, лименки за спреј за графити, итн. Овој сет на матрици со букви и броеви може да се користи за знаци на дрво, знаци на креда, плочки за измет, украси на wallидни уметности, итн. 【Лесен за употреба】 : Овие матрици можат да ви заштедат многу време кога креирате занаети, можете да прилагодите зборови и броеви за да создадете какви било уметнички проекти што ги сакате.

Избор на клиент

ClimaTek Надградени ECM Печка Вентилатор мотор &засилувач; Модул Комбо 1/2 КС одговара Превозникот Брајант Пејн HD44AE131 Новак
Сугои Машки Класичен Краток Новак
Сугои Машки Класичен Краток

100% Најлон Еластично затворање Клип 230 технологија за компресија за поддршка и перформанси на долниот де

DEN 1079.20
Федерика Бубани Складирање Овошје Центар Сомбреро Б Керамика Беж Направени Во Италија Новак
Федерика Бубани Складирање Овошје Центар Сомбреро Б Керамика Беж Направени Во Италија

Фаенца Керамичка Колекција Сомбреро Идеален како централен дел на масата, складирање на клучеви, чиниј�

DEN 0.33
Womenат Женски Терен Подигање Пешачење Новак
Womenат Женски Терен Подигање Пешачење

Увезени Duratread единствен Вратило мери приближно Глуждот од лак Подигање отворање мерки околу 12 околу...

DEN 1.33
Зилмет ЗФТ18Р Рамен 4.8 Гал Правоаголен Хидронски Резервоар, 1/2 НПТ Со Унија и Заграда Новак
Зилмет ЗФТ18Р Рамен 4.8 Гал Правоаголен Хидронски Резервоар, 1/2 НПТ Со Унија и Заграда

Со секој резервоар е вклучен Сојуз со двојна проверка на услугата што овозможува полесна инсталација н�

DEN 2.67
Четка За Тоалет Без Мртви Агли Четка За Тоалет За Домаќинство Долга Рачка Мека Коса Комплет За Чистење Тоалет Новак
50 ' Бела HD - SDI Компресија BNC Видео RG59-RS485-МОЌ ПТЗ Податоци Сијамски HD-SDI Кабел 18/2 Новак
50 ' Бела HD - SDI Компресија BNC Видео RG59-RS485-МОЌ ПТЗ Податоци Сијамски HD-SDI Кабел 18/2

Има завршено завршува инсталиран, тешки, 3 дел кабел, тестирани! Сигурен продолжен ПТЗ кабел Завршено BNC �

DEN 319.84
Амазон Основи Шарени Микрофибер Јорган Капак Сет-Целосна Или Кралица, Светло Бела Новак
Амазон Основи Шарени Микрофибер Јорган Капак Сет-Целосна Или Кралица, Светло Бела

100% Полиестер Увезени Комплет постелнина со целосен / кралица микрофибер со навлака за јорган и две шами�

DEN 1.00
Моландра Производи Карпе Либрум - 14оз Нерѓосувачки Челик Патување Кригла, Бела Новак
Моландра Производи Карпе Либрум - 14оз Нерѓосувачки Челик Патување Кригла, Бела

ПАТНИЧКИТЕ ЧАШИ СЕ КУЛ! Ова Е Кригла За Патување од Нерѓосувачки Челик 14оз Со својата убава мазна површ�

DEN 1.33
Смешно Велејќи Ја Сакам Мојата Чивава Бела Портокалова Божиќ 2023 Подароци Кафе Кригла Бела 11 Мл Новак
Смешно Велејќи Ја Сакам Мојата Чивава Бела Портокалова Божиќ 2023 Подароци Кафе Кригла Бела 11 Мл

☕ Оваа керамичка кригла за кафе е идеална за вашата утринска пијалак со топли или ладни пијалоци Црачка

DEN 239.20