Кутија за подароци за лекување на природни кристали, што се користи за кристална терапија, заздравување, медитација или декомпресија, погодна за сите почетници на ?

Кутија за подароци за лекување на природни кристали, што се користи за кристална терапија, заздравување, медитација или декомпресија,

DEN 143.84

Новак

Достапно за нарачка

【Постави за почетници : : Овој сет содржи голема форма на срце, две внимателни форми, вознемиреност од палецот и седум чакри, кои можат да ви помогнат да ги елиминирате сите лоши енергии и негативни емоции, а истовремено има и многу избори. 【Постави за почетници : : Овој сет содржи голема форма на срце, две внимателни форми, вознемиреност од палецот и седум чакри, кои можат да ви помогнат да ги елиминирате сите лоши енергии и негативни емоции, а истовремено има и многу избори. Stone Загрижениот камен на палецот】 : Каменот за вознемиреност на палецот е мазен полиран скапоцен камен со вдлабнатини со палецот. 【Седум чакра камења : : Шакра камен костум е изработен од природни скапоцени камења како што се зелени авентурин, црвена боја, тигарско око, џед од слива, розов кристал, топаз, црвен камен, итн. Stone Загрижениот камен на палецот】 : Каменот за вознемиреност на палецот е мазен полиран скапоцен камен со вдлабнатини со палецот. Сетот за лекување на камен се користи за балансирање на чакрите и подобрување на заздравувачката моќ на чакрите. Тие се користат со држење на каменот помеѓу показалецот и палецот и нежно се движат нечиј палецот напред и назад низ камениот џеб палм камен : носете загрижениот камен во џеб, чанта или торбичка, можете да го допрете нежно кога се чувствувате стрес или вознемиреност , ќе создаде силна исцелителна вибрација и ќе ја исчисти атмосферата на негативни енергии Енергетски скапоцен камен : Природниот кристален кварц е камен за напојување и заштита. Може да се користи за опуштање или олеснување на вознемиреноста. Има моќна камена енергетска функција, ја подобрува медитацијата и ги враќа телото и умот. Може да се нанесува во вашиот џеб за да промовира смиреност и релаксација и да го олесни стресот за време на работата и слободното време.【Кристал и заздравување】 : За да го пронајдеме кристалниот камен камен што ни одговара, ние патувавме во секој агол на светот. По внимателната селекција, конечно се совпаднавме со овој лековит кристален костум. Youе ви донесе позитивна енергија за медитација, натуропатија, јога, Реики и практика. Може да се користи за опуштање или олеснување на вознемиреноста. Може да се нанесува во вашиот џеб за да промовира смиреност и релаксација и да го олесни стресот за време на работата и слободното време. По внимателната селекција, конечно се совпаднавме со овој лековит кристален костум. Тоа 【【му помага на кристалот да се лекува. Избравме 100% сурова руда, без никаков хемиски состав или боење. 【Кристал и заздравување】 : За да го пронајдеме кристалниот камен камен што ни одговара, ние патувавме во секој агол на светот. Избравме 100% сурова руда, без никаков хемиски состав или боење. Бидејќи е природен камен, ќе има некои пукнатини или флеки, но секое парче е вашиот најдобар избор за култивирање на кристали. Има моќна камена енергетска функција, ја подобрува медитацијата и ги враќа телото и умот. Вашиот простор, кој е од витално значење за вашето здравје и благосостојба.

Избор на клиент

Vogoyo 1PCS ASW-20D 30A 12VDC Автоматски брод Авто-рокер се исклучува со DOT LED светло осветлен рокер прекинувач Новак
Vogoyo 1PCS ASW-20D 30A 12VDC Автоматски брод Авто-рокер се исклучува со DOT LED светло осветлен рокер прекинувач

Прекинувачи Прекинувачи Switch ESASW20 D 30 A 12 VDC Автоматски брод Авторокер се исклучува со точка црвено зелена

DEN 416.16
3drose „Претседател Линдон Б. nsонсон“ Спортско шише со вода, 21 мл, бело Новак
3drose „Претседател Линдон Б. nsонсон“ Спортско шише со вода, 21 мл, бело

Направено од не'рѓосувачки челик Капацитет : 21oz 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиење и 1 стандард

DEN 87.84
1 канал DC 3V реле со високо ниво на возач модул Optocoupler реле модул изолирана табла за контрола на погонот за Новак
1 канал DC 3V реле со високо ниво на возач модул Optocoupler реле модул изолирана табла за контрола на погонот за

Релеи Релеи 1 канал DC 3 V реле со високо ниво на модул на возач на модул Opto Coupler Изолиран погон Контрола на �

DEN 1257.60
3дроза Никогаш Не Знаеш Што Имаш Додека Не Отиде Како Тоалет. - Држачи За Пенкало За Плочки Новак
3дроза Никогаш Не Знаеш Што Имаш Додека Не Отиде Како Тоалет. - Држачи За Пенкало За Плочки

Димензии( во инчи) : 5 l x 5 W x 1 2 / 3 H Вклучува една керамичка плочка со висок сјај од 4,25" x 4,25" Направено од цвр�

DEN 599.84
Лаптоп лаптоп за кожата, компатибилен со Samsung Chromebook 3 11.6in 500C13 -K01 - Официјално лиценциран Dragon Ball Super Goku Новак
Лаптоп лаптоп за кожата, компатибилен со Samsung Chromebook 3 11.6in 500C13 -K01 - Официјално лиценциран Dragon Ball Super Goku

Ултратенка, лесна Samsung Chromebook 3 11.6in 500 C13K01 Винил Декларна заштита Официјално лиценциран супер дизајн на Drag

DEN 143.84
Сива Ѕвезда Екран На Допир Таблет Компјутерски Случаи Новак
Сива Ѕвезда Екран На Допир Таблет Компјутерски Случаи

Земја На Потекло : Јапонија Точка Пакет Тежина : 0.220 фунти Тип На Производ : Видео Камера...

DEN 0.33
Држач за хартија за хартија од 1 п.п. Новак
Држач за хартија за хартија од 1 п.п.

Складирање на тоалетни ролни Дизајнот на крајот на тоа што држачот за тоалетна хартија за бања може да с

DEN 1600.00
Jade 4621500000 Орит, 44 големина Новак
Jade 4621500000 Орит, 44 големина

Оригинален дел за замена на OEM Делови и опрема за печка од adeад се фаворизирани од глобално признати готв

DEN 184.00
Neumann Bilderrahmen Барокна рамка 10942, украсено злато Оро, серија 991, празна рамка, 40х60 см Новак
Neumann Bilderrahmen Барокна рамка 10942, украсено злато Оро, серија 991, празна рамка, 40х60 см

Барокната рамка како празна рамка, сечење, рамка за размена или огледало со митра украсено со злато Агли

DEN 784.00
1-1825027-4, прекинете го тактилното исклучување на копчето SPST, компјутерски пинови 0,05A 24VDC 1,57N преку дупка лабава Новак
Festool 200117 Systainer Sys-Combi 2 Новак
Festool 200117 Systainer Sys-Combi 2

SYSCombi го проширува опсегот на прилагодливи и ефикасни решенија за складирање и мобилност Прилагодете ги

DEN 1.67
H2PRO 20 стаклена крошна 10 галон аквариум резервоар за риби Новак
H2PRO 20 стаклена крошна 10 галон аквариум резервоар за риби

Одговара на повеќето 10 галон резервоари за риби Постојат различни производители на аквариум Ве молиме,

DEN 3.33
Lfotpp Pet Infotainment Заштитник На Екранот за 2017-2018 2019 2020 2021 2022 Toyoat Prius Prime Entune 11,6 Инчен Центар Екран Новак
Lfotpp Pet Infotainment Заштитник На Екранот за 2017-2018 2019 2020 2021 2022 Toyoat Prius Prime Entune 11,6 Инчен Центар Екран

LFOTPP 2017 2018 2019 2020 2021 2022 Toyota PriPrime Entune Заштитник На Екранот 11,6 Инчен Заштитник На Екранот 2017 2018 2019 2020 2021 2022 Тој

DEN 3.33
8 Еез Неонска Боја Цврсти Кадифени Чкртаници За Коса Еластични врски За Коса На Девојчиња Новак
8 Еез Неонска Боја Цврсти Кадифени Чкртаници За Коса Еластични врски За Коса На Девојчиња

8 Парчиња Неонски Бои, 2 х неонски жолти, 2 х неонски зелени, 2 х неонски розови и 2 х неонски портокалови...

DEN 2.33
М32 € 2.0 мм Метрички Хсс Десна Рака Нишка Допрете 32мм€2.0 Теренот Новак
М32 € 2.0 мм Метрички Хсс Десна Рака Нишка Допрете 32мм€2.0 Теренот

метрички прави славини за флејта : М32●2,0 мм материјал : ХСС( челик со Голема брзина) Обработка : челик, жел

DEN 682.40
Rye Field Model RM-5011 Model Kit M1 Assault Breacher возило Новак
Rye Field Model RM-5011 Model Kit M1 Assault Breacher возило

Комплет за склопување на пластични модели Возила Воена Комплет за склопување на пластични модели...

DEN 2.67