Basyousel 12pcs шминка за шминка за шминка сунѓери за шминка за шминка сунѓер пуфтен перничен перница во прав, ултра-мека сунѓер со сунѓер, со јасно куќиште за патување за ?

Basyousel 12pcs шминка за шминка за шминка сунѓери за шминка за шминка сунѓер пуфтен перничен перница во прав, ултра-мека сунѓер

DEN 175.84

Новак

Достапно за нарачка

☆☆ 1. Материјал : Изработено од висококвалитетен сунѓер, меко чувство, дишење и не ја апсорбираат вашата основа, еднократно и миење, ја одржува пукната чиста и само треба да го остави воздухот да се исуши. ☆☆ 2. Компактен и преносен сунѓер на перница : Сите сунѓери за шминка се спакувани заедно во транспарентен случај, лесни за носење насекаде и нема да заземат толку многу простор, совршен за домашна употреба и употреба на патувања. ☆☆ 3. Широка апликација : Совршена за дневна употреба и професионална шминка. Може да ги исполни сите ваши барања за шминка лесно, совршени за фондација, крем, коректор, блуз, прав, хајлајтер, итн. Постои лента низ мафта, можете добро да го држите кога нанесувате фондација. ☆☆ 5. Услуга за клиенти : Ако имате какви било проблеми од оваа ставка, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние со задоволство ќе ви служиме за вас што е можно поскоро. ☆☆ 1. Материјал : Изработено од висококвалитетен сунѓер, меко чувство, дишење и не ја апсорбираат вашата основа, еднократно и миење, ја одржува пукната чиста и само треба да го остави воздухот да се исуши. ☆☆ 2. Компактен и преносен сунѓер на перница : Сите сунѓери за шминка се спакувани заедно во транспарентен случај, лесни за носење насекаде и нема да заземат толку многу простор, совршен за домашна употреба и употреба на патувања. ☆☆ 3. Широка апликација : Совршена за дневна употреба и професионална шминка. Може да ги исполни сите ваши барања за шминка лесно, совршени за фондација, крем, коректор, блуз, прав, хајлајтер, итн. Постои лента низ мафта, можете добро да го држите кога нанесувате фондација. ☆☆ 5. Услуга за клиенти : Ако имате какви било проблеми од оваа ставка, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние со задоволство ќе ви служиме за вас што е можно поскоро. Материјал : ПУ, сунѓер, не-латекс боја : розова и бела форма : кружни карактеристики : мека количина : 12 парчиња/чиста кутија Функција : суво и влажна употреба, мека, удобна соодветна за типови на кожа : сите типови на кожа, ви помагаат да создадете совршена шминка Употреба : Womenенски основен шминка сунѓер, козметички додатоци 1. Достапно за коректор, фондација, руменило или кој било друг производ за тен. Ние се обврзавме да создадеме професионална завршница и тен. 2. Оваа пудра во прав исто така одговара на алатки за шминка за возрасни. Погодно за носење. 3. babyе работи шампон за бебиња или кој било благ сапун. Исплакнете добро и суво воздух. 4. Нема ленти и нема области со премногу шминка или премногу малку. Топли совети : 1. Ако се користи секој ден, препорачуваме да го миете сунѓер еднаш неделно со благ чистач. 2. За чување во оригинална состојба, исушете го на засенчено и ладно место.

Избор на клиент

Компатибилен за Delta AFB1212H 12V 0,35A 12cm 120 * 120 * 25mm 4PIN вентилатор за ладење Новак
Компатибилен за Delta AFB1212H 12V 0,35A 12cm 120 * 120 * 25mm 4PIN вентилатор за ладење

Компатибилен за Delta AFB1212 H 12 V 0,35 A 12cm 120*120*25mm 4pin вентилатор за ладење Совршени делови за замена, висококвал�

DEN 1.00
Коала мечка хартија десертни плочи и салфетки за пијалоци Новак
Коала мечка хартија десертни плочи и салфетки за пијалоци

Создадете симпатичен приказ на табелата со овој сет на десерт на коала мечка! Одликувајќи се со пријате�

DEN 1.00
2 пакувања за хранење на сад за садови за чинија со чинија со вода, чинија со храна за вода, амфибиски влекачи за хранење на Новак Попуст
3М DBI-SALA Advanced 8516191 Ограничен вселенски систем, wallиден монтиран ракав Давит, цинк позлатен, за напреден офсет Давит Новак
HP 389346-001 72GB 10K DP SAS 2.5-384842-B21 Новак
HP 389346-001 72GB 10K DP SAS 2.5-384842-B21

Производител : HP Производител Дел # 384842B21 Капацитет : 72 GB Брзина на вретено : 10000 вртежи во минута Server Part Depot

DEN 2.33
Гроздобер ретро музика црно бело работно капаче со копче, модна буфантна чиста капа за жени мажи, 2 пакувања Новак
Minigrip® 2 Mil Reclosable Poly Caghs, 12 x 15, јасни, 1000/case Новак
Minigrip® 2 Mil Reclosable Poly Caghs, 12 x 15, јасни, 1000/case

Minigrip Premium Red Line Tags има единечна патека, тешка патент што ја проширува ширината на торбата и ги одржува про

DEN 0.67