Адаптерот за напојување 180W одговара за лаптопот Dell Alienware -

Адаптерот за напојување 180W одговара за лаптопот Dell Alienware -

-50 %

DEN 639.68

Новак

Достапно за нарачка

First Безбедност Прво : Овој производ е сертифициран од UL бидејќи неговиот премиум квалитет и безбедносен систем ги поминаа ригорозните тестови на UL. Complawless Компатибилност : Компатибилен со Dell Alienware 13 : 13 R2; 13 R3 / 14; M14 X P18 G / 15 R2; 15 R3; 15 R4 R6 / 17 : 17 R2; 17 R3; 17 R4; 17 R5 / алфа : ASM100; ASM-R2 / M11 X : M11 X R2; M11 X R3 / M15 / M17 / X51 R2 / Компатибилен со Dell Gaming 15 G3 15 17 / G5 15 17 / G7 : G3 3579; G3 3779 3590; G5 5587; G5 5590; G7 7588; G7 7590; G7 7790 / INSPIRON 15 7000 серии за игри : 7577; 7559; 7566; 7777 /74x5 J JVF3 V DA180 PM111, FA180 PM111 ADP-180 MB B P /N : NDFTY, 450-AGCU, 0 N7 MWW, N7 MWW. ? Услуга и поддршка : 30 дена враќање без метеж и гаранција од 12 месеци. Што добивате : 1 x AC адаптер и 1 x кабел за напојување. Излез и Wattage : 19.5 V-9.23a 180 W.

Избор на клиент

Подлога, анти -вибрации, 4x4x1, pk2 Новак
Подлога, анти -вибрации, 4x4x1, pk2

Цена за : Секоја ставка : Изолација на вибрации Изолационата подлога Ставка : Вибрација Изолација на под�

DEN 239.20
KJHD ZYZMH 0-25mm микрометар електронски дигитален мерач на дебеломер Mikrometer Micrometro Digitale Новак
KJHD ZYZMH 0-25mm микрометар електронски дигитален мерач на дебеломер Mikrometer Micrometro Digitale

Опсег на мерење : 0 25мм ЛЦД екран, поудобно читање Висококвалитетен материјал од не'рѓосувачки челик и ч�

DEN 1.67
Фенер Прес те сакам Кливленд, Охајо Новак
Фенер Прес те сакам Кливленд, Охајо

Платно, 100 % памук Те сакам Кливленд, Охајо (100% памучно платно торба за еднократна употреба), големина од 14

DEN 1345.60
Maxell jelleez Вистински безжичен Bluetooth 5.0 Ушите на ушите + Гумани куќишта за полнење и ушни уши - Безбедна удобност за Новак
AC 240V 3A Нормално затворено црвено заклучување на копчето за итни случаи, вклучување на копчето за итни случаи Новак
1pcs нов BMF 235K-PO-C-2A-SA2-S49-00,3 BMF 235KPOC2ASA2S4900,3 Новак
1pcs нов BMF 235K-PO-C-2A-SA2-S49-00,3 BMF 235KPOC2ASA2S4900,3

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

DEN 3.33
Завртки од 7/16-14 x 3 Одделение 8/целосно навој/челик/цинк жолто Новак
Завртки од 7/16-14 x 3 Одделение 8/целосно навој/челик/цинк жолто

Завртки за превоз (екран на шејкер) челик / цинк жолта / груба нишка / целосно навој Одделение 8 Тркале�

DEN 1267.20
Кал Пита Фестониран Среќен Сад, 8 х 12 1/4, Бело Новак
Кал Пита Фестониран Среќен Сад, 8 х 12 1/4, Бело

Голем овален застаклен сад од теракота со исечени детали за раковини 8" х 12 1 / 4" Голем овален застаклен са

DEN 3.33
Комплет за стартување на жица со Quantum WR74-1830S, 30 W x 18 D X 74 H, 600 lbs капацитет, не'рѓосувачки, не'рѓосувачки, NSF Новак
Комплет за стартување на жица со Quantum WR74-1830S, 30 W x 18 D X 74 H, 600 lbs капацитет, не'рѓосувачки, не'рѓосувачки, NSF

Комплет за стартување на жица за полици, 30 "W x 18" D X 74 "H, 600 800 lb капацитет, вклучува (4) полици за жица и (4) обј

DEN 944.00
Набавка на мапа на ферит рамен кабелски трансформаторски фитинзи метал 40 x 12 x 6,5мм Новак
Набавка на мапа на ферит рамен кабелски трансформаторски фитинзи метал 40 x 12 x 6,5мм

Име на производот : Феритско јадро; Материјал : Метал Боја : темно сива; Големина на слот : 34 x 1,5мм / 1,3 "x 0.06"

DEN 2.00
光洋 陶器 Ebony KT432224 6,7 инчи наклон топка Новак
光洋 陶器 Ebony KT432224 6,7 инчи наклон топка

Порцелан Големина на производот : L6,8 инчи (17,2 см), S6.3 инчи (16,1 см), H4.1 инчи (10,3 см) Материјал : порцелан...

DEN 0.67
Sagebrook Home 13163-03 Декоративна керамичка покриена тегла, зелена пукнатина Новак
Sagebrook Home 13163-03 Декоративна керамичка покриена тегла, зелена пукнатина

Оваа прекрасна декоративна керамичка опфатена тегла ги има најдобрите детали и највисок квалитет што ќ

DEN 2006.08
Фитнес Heatlh Eco Kick Trainer | Опрема за обука на фудбал | Слалом столбови | Поминувања на лаци | Брзина скала | Конуси на Новак
Портмеирион Помона леб и путер од плоча од 6 по Портмеирион Новак
Портмеирион Помона леб и путер од плоча од 6 по Портмеирион

Сет вклучува 6 дијаметар од леб и путер 7,25 " Машината за миење садови и микробрановата безбедна Телото со

DEN 4799.84