Пакет Tbouobt 4 - Хардверски копчиња за кабинети, копчиња за ормани и фиоки, рачки за фустани на фармата, виножито и срце

Пакет Tbouobt 4 - Хардверски копчиња за кабинети, копчиња за ормани и фиоки, рачки за фустани на фармата, виножито и срце

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

Користете - Погоден за различен кабинет, фиока, фустан, шкаф, врата од мебел за гардероба и многу повеќе. Лесно монтирање - достапни се 2 видови на завртки од не'рѓосувачки челик, 0,31х1,1 во (8x28 mm) и 0,31x1,37 во (8x35 mm). Издржлив материјал - Подигнатиот дел од површината е стакло, а пластичниот дел е висококвалитетен ABS материјал. Единствена шема - Совршена декорација и убава додаток за вашиот дом, канцеларија, кујна, бања, дневна соба, спална соба. Повеќе опции - нудиме копчиња во многу форми и бои, можете да видите повеќе во нашата продавница. Возбудливо, ние нудиме сопствена услуга што може да ја направи вашата омилена слика на копчето, само испратете ни е -пошта. Ако имате какви било прашања пред да го набавите или по приемот на производот, можете да ни кажете. Doе дадеме се од себе за да го решиме вашиот проблем и ние би сакале да ги слушнеме вашите предлози додека се обидуваме да направиме подобро.

Избор на клиент

Филамента за компјутер Ultimaker 3 NFC - Транспарентен Новак
Филамента за компјутер Ultimaker 3 NFC - Транспарентен

2,85мм NFC компјутерски влакно Висок квалитет конзистентен дијаметар го намалува метежот Произведено за �

DEN 2.33
Gande 10/100PCS 6700ZZ 6700 2RS RS 6700-2RS 10x15x4mm Минијатурна гума заптивка длабоко жлебов топка со топката Новак
Gande 10/100PCS 6700ZZ 6700 2RS RS 6700-2RS 10x15x4mm Минијатурна гума заптивка длабоко жлебов топка со топката

Лежишта топки и грмушки 1 Челик со лежишта со голема јачина, ниско триење, голема брзина, поголема абење �

DEN 1482.88
Фројд 99-043: 1-15/32 „Заклучи митрат со 1/2“ Новак
Фројд 99-043: 1-15/32 „Заклучи митрат со 1/2“

Спецификации : Агол 22,5 °, број на секачи 2, целокупна DIA 115 / 32 ", целокупна должина 23 / 8", Шанк Дија...

DEN 1120.00
Пакет на Доуан 3 мл 8 пакувања за натопување чинии 85 мл чинии за сервирање Новак
Пакет на Доуан 3 мл 8 пакувања за натопување чинии 85 мл чинии за сервирање

Совршена големина и капацитет : Овие чинии со сос се компактна големина што држат 3 унци на течности, кап�

DEN 0.33
Mercer Industries 245220 220 листови за пескарење со сув wallид, 4-3/16 x 11 Новак
Mercer Industries 245220 220 листови за пескарење со сув wallид, 4-3/16 x 11

100 парчиња листови за пескарење хартија за да одговараат на сандер за пол сув ид 220 решетки Одликувајќи с

DEN 268.80
GueRotkr wallидни куки, лепливи куки, лепливи куки за виси, фламинго Новак
GueRotkr wallидни куки, лепливи куки, лепливи куки за виси, фламинго

Materialидни куки Материјал : фиберборд, железо Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на wallидн�

DEN 1414.40
НХЛ Минесота Диви умирачки пресечен тим магнет сет на магнет Новак
НХЛ Минесота Диви умирачки пресечен тим магнет сет на магнет

Комплетот вклучува 3 магнети со умирање, мерки за листови 8,5 x 11инчи Декорирани со смели тимски графики, о

DEN 2.33