Clispeed Тенис Поставете пот во костум за вежбање додатоци за вежбање понг-вежба за вежбање против лизгање на рекети за рекет тенис рекет поставена табела тенис алатка

Clispeed Тенис Поставете пот во костум за вежбање додатоци за вежбање понг-вежба за вежбање против лизгање на рекети за рекет

DEN 496.00

Новак

Достапно за нарачка

дрвен метал и пластика. Внатрешна табела за тенис на табела- Повлечена табела за тенис, погодна за млади, средна возраст, дете. Вметнувачка табела Тенис мрежа- Тие го олеснуваат притисокот и добро ќе го играте Понг. Почет за понг рекет- Погоден за млади, средна возраст, дете. Рацета за тенис на табели- Игра за понг во затворен простор и на отворено. Погоден за сите возрасти. Сет за игра на тенис на табели- Понг топката го олеснува притисокот и добро ќе го играте Понг. Список на пакети 1 x Сет на одлики за обука на уреди - ќе станете здрави додатоци за ентериер. - Добри помагачи за личен тренинг на fansубителите на табелата и интерактивни играчки за родители и деца на нивните сет за тенис на тенис на табели за емоции. - Материјал : Дрвена метална и пластична алатка за рекет за тенис на маса - Големина : Околу 25x14.5x2 сет на тенис на табели. - Боја : разновидна топка за понг во боја - Погодна за млади, средна возраст, дете итн. - Дрвените метални и пластичните материјали се издржливи и безбедни линиски лилјаци и топка - тие го олеснуваат притисокот и ќе го играте понг -тенисот на отворено на отворено. - Тие не го заземаат просторот во затворен простор. Добра информација за рекет деца, овие сет на тениски табели се изработени од дрвени метални и пластични материјали, тие се издржливи и безбедни. Алатка за рекет Можете да уживате во овој спорт со вашите пријатели или семејства итн.

Избор на клиент

Висока Јака Заклучување Мијалник 18-8 Нерѓосувачки Челик-3/8 Количина-100 Новак
Висока Јака Заклучување Мијалник 18-8 Нерѓосувачки Челик-3/8 Количина-100

Подлошките за заклучување Со висока Јака се дизајнирани да се вклопат под главата на завртката на капач

DEN 1.00
Digi-Sense Type-T, Стандардна сонда, мини-конектор, 5 L.093 DIA TIP, заземјен, кабел за калем од 5ft Новак
Digi-Sense Type-T, Стандардна сонда, мини-конектор, 5 L.093 DIA TIP, заземјен, кабел за калем од 5ft

Тип на кабел : Намок Тип на конектор : мини конектор Рачки материјал : Пластика на АБС Спој : заземјен...

DEN 975.20
Lorell трајна лента за напојување Новак
Lorell трајна лента за напојување

Ги подобрува вашите опции за напојување Вклучува 3 места за наизменична струја, 2 USB порти и мал држач за �

DEN 207.52
Skyflame Steel RV Dual Propane резервоарот за монтирање на резервоарите за 30 фунти, рамката за цилиндри за двојно гас за РВ, Новак
Accuform madm610vs лепило винил знак, легенда „Внимание не влегувај“, 7 „должина x 17„ ширина x 0,004 “дебелина, црвена/црна Новак
Froggys Fog - 1 галон - максимална течност сок од меур - 10x меурчиња од стандардни машини Новак
Froggys Fog - 1 галон - максимална течност сок од меур - 10x меурчиња од стандардни машини

Дизајнирано да има сјајна, непрестајна надворешна обвивка Наменето да произведе големи количини на меу

DEN 3.33
1 парчиња сензор за нова близина DI6001 DGA4012-WPKG/САД Новак
1 парчиња сензор за нова близина DI6001 DGA4012-WPKG/САД

Chips Gate, основана во 2010 година, е професионална алатка B2 B & B2 C во полето за електронски компоненти Имаме по

DEN 3.33
EAI заптивка за масло 26мм x 37mm x 7mm Tc двојна усна w/пролет. Метална кутија w/нитрилна гума обвивка Новак
EAI заптивка за масло 26мм x 37mm x 7mm Tc двојна усна w/пролет. Метална кутија w/нитрилна гума обвивка

Истиот работен ден испорака !! Супериорен квалитет и издржливост : EAI заптивките на маслото се дизајнира�

DEN 1.00
Koppertop Entertainment Inc Громната колекција Vol.2 од Карл Хајн Новак
Koppertop Entertainment Inc Громната колекција Vol.2 од Карл Хајн

Препорачано за возраст од 13 и повеќе години Одличен подарок за волшебниот хобист или професионалец Теж�

DEN 2.33