Wll-dp голема уста хипо изгледа 3Д хартија скулптура хартија трофеј DIY оригами загатка хартија модел дома украси украси геометриски занаети за хартија

Wll-dp голема уста хипо изгледа 3Д хартија скулптура хартија трофеј DIY оригами загатка хартија модел дома украси украси геометриски

DEN 686.56

Новак

Достапно за нарачка

♡ Одличен дизајн : Оваа хартиена мувла е изработена од висококвалитетни материјали за хартија. Елегантната и високо дизајнирана хартиена мувла може да се користи како идеална декорација. Може да создаде мирна и пријатна атмосфера за вас, и лесно да одговара на вашиот стил на дома, така што вашиот простор зрачи со уникатен прилагоден шарм. ♡ Разновидност : Производството на рачно изработени калапи за хартија е многу интересен процес и бавно уживање во животот. Може да ги натера луѓето да се ослободат од неволјите во животот, да се вратат во мир и да се потопат во забава на украсување на просторијата. Исто така, може да биде пријатна активност родител-дете, можете да создадете изненадувања со вашите деца. Откако ќе го направите, можете да го ставите во дневната соба, спалната соба, студијата, канцеларијата или другите места каде што ви требаат. ♡ Интимен подарок : Како уникатен подарок, исклучителниот мувла за хартија е вашиот најдобар избор во однос на дизајнот на производот, занаетчиството и цената. Може да им обезбеди на вашето семејство, деца, lубовници или пријатели со висококвалитетно совршено искуство. ♡ Трајно : Калапот за хартија е изработена од трајни избрани материјали, така што лесно можете да го направите и користите. Хартија калапи се погодни за многу прилики, како што се забави, претстави, фото снимање, итн. ♡ Гаранција за услуга : Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви служиме сесрдно и ќе обезбедиме задоволителни решенија. ♡ Одличен дизајн : Оваа хартиена мувла е изработена од висококвалитетни материјали за хартија. Елегантната и високо дизајнирана хартиена мувла може да се користи како идеална декорација. Може да создаде мирна и пријатна атмосфера за вас, и лесно да одговара на вашиот стил на дома, така што вашиот простор зрачи со уникатен прилагоден шарм. ♡ Разновидност : Производството на рачно изработени калапи за хартија е многу интересен процес и бавно уживање во животот. Може да ги натера луѓето да се ослободат од неволјите во животот, да се вратат во мир и да се потопат во забава на украсување на просторијата. Исто така, може да биде пријатна активност родител-дете, можете да создадете изненадувања со вашите деца. Откако ќе го направите, можете да го ставите во дневната соба, спалната соба, студијата, канцеларијата или другите места каде што ви требаат. ♡ Интимен подарок : Како уникатен подарок, исклучителниот мувла за хартија е вашиот најдобар избор во однос на дизајнот на производот, занаетчиството и цената. Може да им обезбеди на вашето семејство, деца, lубовници или пријатели со висококвалитетно совршено искуство. ♡ Трајно : Калапот за хартија е изработена од трајни избрани материјали, така што лесно можете да го направите и користите. Хартија калапи се погодни за многу прилики, како што се забави, претстави, фото снимање, итн. ♡ Гаранција за услуга : Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви служиме сесрдно и ќе обезбедиме задоволителни решенија. Спецификации : Име на производот : Голема уста хипопотамус форма 3Д геометриски оригами креативно DIY хартија за декорација декорација на декорација Производ Материјал : Високо ниво Големина на готов производ : 39,0 × 60,0 × 42,9 см Време потребно за правење на калап за хартија : Околу 8 часа Дифлацијата Ниво на ниво : ★★★ ☆☆ ☆☆ Производите вклучуваат : Употреба на картон Продукција : Уникатни подароци, декорација на домови, канцелариска декорација, декорација на место за слободно време. Ова е забавен процес и се надевам дека ќе уживате во тоа.

Избор на клиент

Godox MS300-V Компактен 300w Студио Флеш Со Godox XProII-N 2.4 G Безжичен Флеш Активирањето Предавател Новак
Godox MS300-V Компактен 300w Студио Флеш Со Godox XProII-N 2.4 G Безжичен Флеш Активирањето Предавател

[Надградена Светилка За Моделирање] Годокс МС300В е Надградена Верисон На Годокс МС300, со нова ЛЕД Светилк

DEN 3488.00
Хансгрое Адсторис Држач За Тоалетна Четка Монтиран На Ѕид, Четкан Црн Хром, 41752340 Новак
Хансгрое Адсторис Држач За Тоалетна Четка Монтиран На Ѕид, Четкан Црн Хром, 41752340

Совршен партнер : различниот дизајн зрачи со висока вредност и оди добро со модерни славини како што е о�

DEN 1.00
Контролер Копче Џојстик Клуч Контролер Метални Копчиња Алуминиумска Легура Цврст ЗА PS5 Контролер Новак
Контролер Копче Џојстик Клуч Контролер Метални Копчиња Алуминиумска Легура Цврст ЗА PS5 Контролер

Најдобро Искуство Со Игри : овие копчиња НА КОНТРОЛОРОТ PS5 имаат текстури и поголем дизајн на контакт за

DEN 0.33
2018 ВАШИНГТОН АМЕРИКАНСКИ ИНОВАЦИИ ПОТПИША 1 ПАТЕНТ ПРВИ Изданија Долар MS66 NGC Новак
2018 ВАШИНГТОН АМЕРИКАНСКИ ИНОВАЦИИ ПОТПИША 1 ПАТЕНТ ПРВИ Изданија Долар MS66 NGC

2018 Д ВАШИНГТОН ПАТЕНТ НГЦ МС66 АМЕРИКАНСКИ ИНОВАЦИИ ДОЛАР ПРВИ ИЗДАНИЈА Сертифициран ОД НГЦ КАКО МС66 ПРВ

DEN 2.00