Lly 12 парчиња со монистра со салфетка крпа прстен ткиво прстен крпа прстен од салфетка салфетка токалка

Lly 12 парчиња со монистра со салфетка крпа прстен ткиво прстен крпа прстен од салфетка салфетка токалка

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

Овој прстен за салфетка ќе ја подобри вашата декорација на маса бидејќи е убаво украсен и одговара на вашата маса. Прстенот за салфетка за декорација на маса е изработен од кристал, издржлив и практичен. Издржлив, чисто наредено и јамка за елегантен, модерен изглед. Совршено за специјални прилики како свадби и др. Нашиот пакет доаѓа со 12 прстени од салфетка. Карактеристики : Овој прстен за салфетка ќе ја подобри вашата декорација на маса бидејќи е убаво украсен и одговара на вашата маса. Прстенот за украсување на табелата за салфетка е изработена од кристал, траен и практичен. Посебни прилики како свадби и сл. Нашиот пакет доаѓа со 12 прстени со салфетки. Color : Amatery : Crystalize : Еден пакет на Sizethe вклучува : 12 * РИНГСОТИ НА БЕЗБЕДНИЦИ : 1. Поради разликите во светлината и екранот, бојата на производот може да биде малку различна од сликата.2. Ве молиме, оставете разлика од 0,5-2 см поради рачното мерење. Да се ​​направи разликата во поставувањето на светлината и на екранот, бојата на предметот може да биде малку различна од сликите. Ве молиме, дозволете мала разлика во димензијата заради различно рачно мерење.

Избор на клиент

Провис рефлектира 360 женски спортски маица, долг ракав рефлектирачки дише активен врв на врвот Новак
Провис рефлектира 360 женски спортски маица, долг ракав рефлектирачки дише активен врв на врвот

100% полиестер Повлечете го затворањето Машинско миење Дизајнирано од самиот почеток за да ви даде мек до

DEN 2.00
3м HF160-CLS Серија Со Висок Проток Хлорамини Систем За Апликации За Топол Пијалок w / Инхибиција На Скалата Новак
3м HF160-CLS Серија Со Висок Проток Хлорамини Систем За Апликации За Топол Пијалок w / Инхибиција На Скалата

3м Производи За Филтрирање На Вода Модел На Серија Со Висок Проток HF160CLS систем за филтрирање на вода со е

DEN 7182.08
5мм 12V пред -жичен чисто зелена LED - Ултра светла Новак
5мм 12V пред -жичен чисто зелена LED - Ултра светла

Супер светла 12 V 5мм чиста зелена преджична LED (бродови од нас) Добро работи во автомобилски апликации (си�

DEN 1.00
Womanена со мачка 1875 Уметнички дела од Пјер Реноар, 14 од 19-инчен платно wallидна уметност Новак
Womanена со мачка 1875 Уметнички дела од Пјер Реноар, 14 од 19-инчен платно wallидна уметност

Уметник : Пјеравгуст Реноар, Предмет : Портрет Стил : Импресионизам, Тип на производ : Галеријаобвиткана �

DEN 1.67
Ametric® 22B21 Metrict 22B21 ISO 05B-1 центар за челични заби 21 заби за Ametric® No. 22 синџир на единечно влакно со, 8мм терен, Новак
Ametric® 22B21 Metrict 22B21 ISO 05B-1 центар за челични заби 21 заби за Ametric® No. 22 синџир на единечно влакно со, 8мм терен,

101022 B21 Број на америк 22 B21 ISO 05 B1 центар за челик 21 заби за америк број 22 синџир со единечно влакно со, 8мм те

DEN 212.80
X-gree 12mm x 30mm форма на дрво со двојно исечено волфрам карбид бит ротационен алатка за датотеки (Herramienta para Archivos Новак