Аквасана 2-Фаза Под Мијалник Филтер За Вода Систем - Кујна Контра Клариум Филтрација-Филтри 99% На Хлор-Четкани Никел Славина-АК-5200.55

Аквасана 2-Фаза Под Мијалник Филтер За Вода Систем - Кујна Контра Клариум Филтрација-Филтри 99% На Хлор-Четкани Никел Славина-АК-5200.55

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

Овој систем нема да ги намали Вкупните Растворени Цврсти Материи (ТДС). Висока Стапка На Проток - овој систем се напојува преку половина галон вода секоја минута. Намалува 77 загадувачи додека задржува корисни минерали за оптимална хидратација. Дури и вашето домашно милениче сега може да има корист од поздрава вода. НСФ сертифицирана технологија за филтрирање На Клариум независно тестирана и докажана за отстранување на над 97% од хлор и хлорамини. Економичен И Долготраен-најекономичен филтер на пазарот со помалку од 10 центи по галон филтриран. Веднаш трансформирајте ја обичната вода од чешма во чиста, извонредна вода. Трае 6 месеци или 500 литри пред да биде потребен филтер за замена. Нема потреба од исклучување на цревата или водоводните линии. Изберете од хром, четкан никел или бронза нанесуваат масло за да одговараат на вашиот кујнски декор. Фазата На Клариум 2 е тестирана и сертифицирана според стандардите НА НСФ/АНСИ 42, 53 и 401 и П473 за намалување на над 97% од хлор и хлорамини, 99% од олово и 96% ОД ПФОА/ПФО. Нема потреба да чекате чиста вода во споредба со традиционалните филтри за капење. Исто така се намалува : . Компоненти од врвен Степен-Вклучува прв сет на филтер и сите делови потребни ЗА Самостојна Инсталација - Не е потребен водоводџија. Здрава вода со само 10 центи за галон-12 пати поголема од капацитетот на водечкиот стомна за филтер за гравитација. Стилски, дизајнер хром тапа за да одговара на вашата кујна декор карактеристики сите метални изградба. Уживајте во подобар вкус на храна-зеленчук на пареа, ориз, варени тестенини, супи. Вклучува стилска метална славина тоа е 100% без олово. Замените се едноставен пресврт-чувајте го вашето пластично куќиште и фрлете го само филтерот. Опис На Производот Брз пристап до здрава вода што ве одржува вас и вашето семејство хидрирани цел ден, секој ден. Лесен за инсталирање и вклучува се што ви треба за да добиете вкусна филтрирана вода од практичноста на вашата чешма за помалку од еден час. Новите перформанси што укажуваат на уредот ве предупредуваат кога е време да го смените филтерот. Нема повеќе погодување дали и кога треба да ги замените вашите стари филтри. Нема потреба од исклучување на цревата или водоводните линии. Еко-пријателскиот дизајн на системот го намалува пластичниот отпад со минимизирање на пластичните делови за еднократна употреба. Филтерот трае до 6 месеци и има лесен дизајн на извртување. Филтрите за лесно менување прават замени Предвремени Интелигентно дизајнирани, така што се што треба да направите е едноставно четвртина вртење на новото куќиште на кертриџот за лесно отстранување.Веднаш Трансформирајте Ја Обичната Вода од Чешма во Чиста, Извонредна Вода - Отстранува до 99% од 77 загадувачи додека оставате здрави минерали за да можете да пиете со доверба. Работна Температура : 40-90°F. Пијте поздрава вода и користете за пијалоци со подобар вкус како кафе, чај и смути. Филтрација на клариум-Ги Отстранува нечистотиите додека селективно ги задржува здравите минерали, вклучувајќи калциум, калиум и магнезиум за најздрава вода за пиење. Целосен систем сертифициран според Стандардите НА НСФ 42, 53 + 401 и П473. Најлесна Замена На Филтерот-Замените се дизајнирани за леснотија. Отстранува до 99% од 77 загадувачи, вклучувајќи олово, жива, азбест, пестициди, лекови, хлор, хлорамини и многу повеќе. Исто така е сертифициран за намалување на микропластика, жива, цисти отпорни на хлор, хербициди, пестициди, Вок, лекови и многу повеќе. Од Производителот филтрација со Високи перформанси за чиста, здрава вода со одличен вкус од практичноста на вашата чешма. САМОСТОЈНАТА рата овозможува лесна инсталација. Нашиот нов систем за филтрирање на вода за пиење во 2 фази користи технологија За филтрирање На Клариум Сертифицирана ОД НСФ за отстранување на над 97 Проценти од хлор и хлорамини, покрај олово, азбест, хербициди, пестициди и многу повеќе, намалувајќи над 60 вообичаени загадувачи на вода.

Избор на клиент

ГЕДОР 20 Л 6 Приклучок 1/4, Долг 6 мм Новак
ГЕДОР 20 Л 6 Приклучок 1/4, Долг 6 мм

Акц ДО ДИН 3124, ИСО 27251 Квадратни диск како НА DIN 3120C 6.3, ISO 1174, со топката задржување на жлебот Рачно управув�

DEN 2.33
Навлажнувач Конектор Адаптер Цевка За О2 Концентратор 15 Новак Попуст
Навлажнувач Конектор Адаптер Цевка За О2 Концентратор 15

Продадени Како : 1 Пакет од 5 Секој Големина : 15 " Л Навлажнувач Конектор Адаптер Цевка За О2 Концентратор О

DEN 110.40
ЈАЧИНА НА СЕРБЕРУС Екстремни Обвивки На Зглобот Новак
ЈАЧИНА НА СЕРБЕРУС Екстремни Обвивки На Зглобот

35 "Завиткајте со 4" Велкро (вкупно 99 см) Најтешки и најцврсти обвивки во опсегот На Јачина На Серберус...

DEN 719.84
1PCS 7MBP50NA060 Нови Најдобра Гаранција За Квалитет На Услугата Новак
1PCS 7MBP50NA060 Нови Најдобра Гаранција За Квалитет На Услугата

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 0.33
2 ПАРЧИЊА Голем Домашен Сладок Домашен Знак 32х14 Инчи Новак
2 ПАРЧИЊА Голем Домашен Сладок Домашен Знак 32х14 Инчи

Ќе Добиете Парче висококвалитетен преклопен домашен сладок домашен знак декор, кој доаѓа со прекрасен �

DEN 1.00
BCMCBV За Apple Watch Band Серија 44mm Мажи Легура Часовник Ремен 45mm 42mm Метална Рамка Модификација Мод Комплет Додатоци Новак