81 ПЦС 4 Повеќебојни маркери за точки за тепих за да се задржи социјално дистанцирање за создавање групи за организација на подот на училиштата за реални кругови на ?

81 ПЦС 4 Повеќебојни маркери за точки за тепих за да се задржи социјално дистанцирање за создавање групи за организација на

DEN 222.24

Новак

Достапно за нарачка

Дестинација : Multicolr точките се совршени за обележување на местата за одржување на соодветно растојание. Постојат одлични за активности во градинка во училницата во училницата. Идеално за игри, вежби, вежби за теретани, бои за учење, пишување учење, танцување и забава. Може да се користи за декорација во детската соба, училницата, салата или за друга идеја. Можете да го користите за игра на Twister. Можете да ги користите за да чуваат социјално дистанцирање во канцеларија или која било просторија. Погоден за игри и активности на отворено. Големина и пакување : Маркерите со повеќе болни места имаат дијаметар од 4 "и се спакувани во торба за влечење со 81 парчиња сет. Висината на торбата е 6,29 инчи со целосни маркери и дијаметар е 4,33 инчи. : Маркери со повеќебојни места се произведуваат со безбеден, нетоксичен, еколошки и екстремно цврст индустриски најлон со најлон со полиестер адекватен за здравјето на новороденчињата. Маркерите на самото место се држат до повеќето теписи. Не можат да се користат на бушавиот тепих. Тие имаат 9 различни живописни Боите (сина, црна, виолетова, розова, бела, зелена, црвена, портокалова, жолта) помагаат брзо и точно да ги идентификувате локациите за седење, редици или стоечки. со пенкало за маркер. Тие би можеле да бидат вакумирани без да се одморат од тепихот. Тие лесно може да се отстранливи без да предизвикаат оштетување. Перење, еднократно и издржливо. Тие се тенки, рамни и се залепуваат добро. Овие се многу подобри од лентата. Дестинација : мултичиолр точки се Совршено за обележување на местата за одржување на соодветно растојание. Постојат одлични за активности во градинка во училницата во училницата. Идеално за игри, вежби, вежби за теретани, бои за учење, пишување учење, танцување и забава. Може да се користи за декорација во детската соба, училницата, салата или за друга идеја. Можете да го користите за игра на Twister. Можете да ги користите за да чуваат социјално дистанцирање во канцеларија или која било просторија. Погоден за игри и активности на отворено. Големина и пакување : Маркерите со повеќе болни места имаат дијаметар од 4 "и се спакувани во торба за влечење со 81 парчиња сет. Висината на торбата е 6,29 инчи со целосни маркери и дијаметар е 4,33 инчи. : Маркери со повеќебојни места се произведуваат со безбеден, нетоксичен, еколошки и екстремно цврст индустриски најлон со најлон со полиестер адекватен за здравјето на новороденчињата. Маркерите на самото место се држат до повеќето теписи. Не можат да се користат на бушавиот тепих. Тие имаат 9 различни живописни Боите (сина, црна, виолетова, розова, бела, зелена, црвена, портокалова, жолта) помагаат брзо и точно да ги идентификувате локациите за седење, редици или стоечки. со пенкало за маркер. Тие би можеле да бидат вакумирани без да се одморат од тепихот. Тие лесно може да се отстранливи без да предизвикаат оштетување. Подготвување, еднократно и издржливо. Тие се тенки, рамни и се залепуваат добро. Овие се многу подобри од лентата. 81 парчиња 4 "повеќебојни Маркери на места за тепих за да се задржи социјалното дистанцирање за создавање групи за организација на подот на училиштата, реалните кругови на училиштата за училници, предучилишни градинки Детските наставници.

Избор на клиент

Lysee Plug & Connectors-MSS1048-103MLC MSS1260-103MLD MSS1260-393MLD MSS1260T-472MLB MSS6132-562MLC MSS6132-562MLC- Новак
Lysee Plug & Connectors-MSS1048-103MLC MSS1260-103MLD MSS1260-393MLD MSS1260T-472MLB MSS6132-562MLC MSS6132-562MLC-

Боја : MSS1260103 MLD Пол Машки Тип на ставка : RJ45 Број на модел : MSS1048103 MLC Боја : MSS1260103 MLD Пол Машки Тип на ставка : R

DEN 214.40
Индустриски производи Wesco 272175 Палети камион Чок, 11,75 Ширина x 2 Висина x 14 Длабочина Новак
Индустриски производи Wesco 272175 Палети камион Чок, 11,75 Ширина x 2 Висина x 14 Длабочина

Димензии 11,75 "W x 2" H 14 "D Инженерски и изграден за тешка должност во камион или приколка Заштеда на трошоци�

DEN 1192.00
Rhino Mozambique 1 Centime Coin 2006 15мм Новак
Rhino Mozambique 1 Centime Coin 2006 15мм

Satterionsивотен материјал за квалитет : Изработено од високо квалитетен материјал, висока јачина, отпорен н

DEN 0.67
1955 Топс Бејзбол комплетен сет VG/ex Новак
1955 Топс Бејзбол комплетен сет VG/ex

Прикажаните слики се вистинските скенирања на картичките што ќе ги примате Картите вклучени во овој се�

DEN 516.80
Семички 2009626 сет за амортизери на мотор, 200 Новак
Семички 2009626 сет за амортизери на мотор, 200

Димензии на пакетот : 6 l x 10 h x 7 w (инчи) Тежина на пакет : 1,7 фунти Земја на потекло : Соединетите држави...

DEN 1.67
М12-1,75 Х 200мм, ДИН 933 / ИСО 4017, Метрички, Шестоаголни Завртки За Капачиња, Целосна Нишка, А4 Нерѓосувачки Челик Новак
Полнач за боксерски бран компатибилен со Astell & Kern Kann Max - Безжичен полнач на wallидови на Wallидот, безжичен полнач Новак
2-пакувања Aerio-300 True HEPA Filter компатибилен со Zigma Aerio-300 прочистувач на воздухот, 2 високо-ефикасен HEPA филтер Новак
2-пакувања Aerio-300 True HEPA Filter компатибилен со Zigma Aerio-300 прочистувач на воздухот, 2 високо-ефикасен HEPA филтер

Во меѓувреме, времето за употреба на филтерот ќе зависи од квалитетот на воздухот на животната средина �

DEN 1.33
1 парчиња нов ротационен енкодер NOC-SP2500-2MD Новак
1 парчиња нов ротационен енкодер NOC-SP2500-2MD

Chips Gate, основана во 2010 година, е професионална алатка B2 B & B2 C во полето за електронски компоненти Имаме по

DEN 2665.12
Француски сервер за салата со бикови 2 парчиња сет - меламин вечера - 13 - Надворешно, забава, прибор - Фестивал Новак