Хагибис безжичен HDMI предавател и приемник, безжичен HDMI Extender комплети и безжичен дисплеј Донгл, приклучок и играјте HDMI адаптер за ТВ, камера, стриминг, лаптопи, компј

Хагибис безжичен HDMI предавател и приемник, безжичен HDMI Extender комплети и безжичен дисплеј Донгл, приклучок и играјте HDMI

-110 %

DEN 1599.84

Новак

Достапно за нарачка

Режим многу на еден : 8 предаватели може да се поврзат со 1 приемник во исто време, прекинувач со еден клик, не се меша едни со други и може да се споделат повеќе екрани. *Белешка : Оваа операција бара дополнително купување на предаватели, а 1 приемници може да поддржи до 8 предаватели. HDMI+VGA Излез со двојна екран : HDMI, VGA и 3,5 mm приклучок може да се соберат слободно и да излезат во исто време или одделно. Пренесениот сигнал е кристално чист, способен да пренесува некомпресиран HD видео и аудио со леснотија. Сигнал доживува ултра ниска латентност (реално време) дури и кога пренесува 3Д видео на уред од 1080p. Не е потребна Wi Fi : Поставете телевизија каде било на 164 стапки од изворот со вклучен предавател и приемник. Едноставно поврзете го предавателот со поставена горната кутија, конзола за игри или друг излезен уред HDMI и поврзете го приемникот со кој било HD дисплеј. Приклучете и играјте : Станете и трчајте за 20 секунди со вистинско искуство со приклучок и игра. Поврзете го предавателот со изворот HDMI, а потоа поврзете го приемникот со секундарниот HDTV и вие сте подготвени да одите. Работи на стандард 802.11 5 GHz. Хоризонтална и вертикална : Гледање видео на хоризонтален екран, кратко видео и преносот во живо на вертикален екран, префрлување со еден клик, исполнување на разни сценарија. *Метод на префрлување : Кликнете со еден клик на копчето за функција на приемникот. Високо компатибилен : HDMI интерфејсот е високо компатибилен и може да биде конвертибилен со други интерфејси. Уредот со интерфејс HDMI може да се користи директно, а уредот без HDMI интерфејс може да се користи со HDMI конвертор. Безжично пренесувајте точно 1080p со висока дефиниција 3 D видео и дигитален аудио на вашиот ТВ или проектор. Гледајте филмови и ТВ -емисии од вашиот лаптоп, компјутер, Mac Book, A/V приемник, конзола за игри, PS4/5, Xbox, Switch, Cable/Satellite. 5 G пренос : 5 G протокол за пренос, сигналот е посилен и постабилен, игра игри, гледајте видео HD мазно ултра ниска латентност. Режим на огледало и продолжен режим : Режим на огледало : Малиот екран станува голем екран, а деталите се појасни. Продолжен режим : Мал екран и голем екран прикажуваат различни содржини без мешање. Безжичен HDMI предавател. Безжичен HDMI предавател. Во безжичен режим HDMI Extender, само кликнете на копчето на предавателот за да реализирате безжичен пренос и поддржувајте 8 предаватели за да се поврзете со 1 приемник во исто време. 8 предаватели може да се поврзат со 1 приемник во исто време, прекинувачот со еден клик, не се меша едни со други, а може да се споделат повеќе екрани. *Оваа операција бара дополнително купување на предаватели, а 1 приемници може да поддржи до 8 предаватели. 5 G протокол за пренос, сигналот е посилен и постабилен, игра игри, гледајте видео HD мазно ултра ниска латентност. Режим на огледало : Малиот екран станува голем екран, а деталите се појасни. Продолжен режим : Мал екран и голем екран прикажуваат различни содржини без мешање. Уредот со интерфејс HDMI може да се користи директно, а уредот без HDMI интерфејс може да се користи со HDMI конвертор. *Ако уредот нема интерфејс HDMI, тој треба да се користи со конвертор HDMI.

Избор на клиент

Кабилок реверзибилен накит што виси вреќи метални куки накит куки метална црна ПВЦ Новак
Кабилок реверзибилен накит што виси вреќи метални куки накит куки метална црна ПВЦ

Оксфордска ткаенина, ПВЦ Метални куки торбата за складирање на накит може да се обеси во плакари, врати,

DEN 2.67
S -Type Iwatch Rechtap Strap Strap Blands за Apple Watch 4/3/2/1 Sport Series - African Zig Zag Model Новак
S -Type Iwatch Rechtap Strap Strap Blands за Apple Watch 4/3/2/1 Sport Series - African Zig Zag Model

Висококвалитетна замена на половината за серија 1, серија 2, серија 3, серија 4 Sport & Edition верзија HD технолог

DEN 1.00
CNACRO LC100-A LC-100A дигитална LCD со голема прецизност на индуктивност LC точност 1% 1% Новак
CNACRO LC100-A LC-100A дигитална LCD со голема прецизност на индуктивност LC точност 1% 1%

Врз основа на принципот на резонанца L / C Прецизна пресметка на микроконтролерот со голема брзина Мерењ�

DEN 2.33
Enesco Disney Showcase Couture de Force Aladdin Jasmine стилизирана фигура, 8,27 инчи, повеќебојни Новак
Enesco Disney Showcase Couture de Force Aladdin Jasmine стилизирана фигура, 8,27 инчи, повеќебојни

Фигура на Енеско : Од колекцијата на Disney Chouteure De Force Дизајн : Комбинира Јасмин од класичниот филм на Дизни

DEN 873.44
Влезен вратило на преносот Globe X5C42-1 со 22 заби Новак
Влезен вратило на преносот Globe X5C42-1 со 22 заби

Оригинален дел за замена на OEM Globe е давател на кујна и професионална опрема за храна, вклучувајќи ликари

DEN 1294.40
ABB C3SS130B-20 22mm Собрани прекинувач за селектор, тип на копче, компактен Новак
ABB C3SS130B-20 22mm Собрани прекинувач за селектор, тип на копче, компактен

Семејство / стил : компактен Монтирање : 22,5 мм Боја : Црна IP / NEMA рејтинг : 4x, 1, 13, 4, 12, 3r Тип : Неилуминирани, �

DEN 1.00
Играјте [Jingle Bells] Калај легура ветер на музички кутии кутија за накит со музичко движење „Санкио“ Новак
Играјте [Jingle Bells] Калај легура ветер на музички кутии кутија за накит со музичко движење „Санкио“

Калај легура Sankyo Wind Up Music Box со црна сунѓерска кутија за внатрешни работи и накит Со 18 белешки Златно музи

DEN 799.84
1955 Топс Бејзбол комплетен сет VG/ex Новак
1955 Топс Бејзбол комплетен сет VG/ex

Прикажаните слики се вистинските скенирања на картичките што ќе ги примате Картите вклучени во овој се�

DEN 516.80
Muluo Raspberry Pi 2B 3B 3B+ Prevoaded System 128 GB игри со податоци со Ultra Class 10 Micro SD TF картичка Retropie Emulation Новак
Muluo Raspberry Pi 2B 3B 3B+ Prevoaded System 128 GB игри со податоци со Ultra Class 10 Micro SD TF картичка Retropie Emulation

Оваа картичка за игри користење128 GB Ultra Class 10 Micro SD SD TF картичка, брзина на трчање со голема брзина, непрече

DEN 2.00
Xuanda миленичиња за хранење шише и шприцови со брадавици за мали животни со кучиња со мачки Новак
Xuanda миленичиња за хранење шише и шприцови со брадавици за мали животни со кучиња со мачки

5 Пакувајте брадавици со шприцови и хранење шише со шишиња за мачиња, кутриња, хрчак, верверички, зајаци �

DEN 159.84
800 x завртки за покриви вкрстена глава + квадратна орев ZP цинк позлатена 6мм m6 x 16mm Новак
800 x завртки за покриви вкрстена глава + квадратна орев ZP цинк позлатена 6мм m6 x 16mm

Цинк позлатен челик Водоотпорен метричка нишка Ве молиме, оставете го добиточната храна, бидејќи ги цен

DEN 1.00