Акварел Цвет Поп-Ап Пречка за Перење Со Капак Преклоплива Корпа За Складирање Склоплива Торба За Перење за Хотелски Дом Бања

Акварел Цвет Поп-Ап Пречка за Перење Со Капак Преклоплива Корпа За Складирање Склоплива Торба За Перење за Хотелски Дом Бања

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

€ПРОМЕНЛИВА ГОЛЕМИНА : поп-ап пречка за перење е 15, 7х15, 7х18, 5 во кога е исправена и 15, 7х15, 7х2 во кога се намалува. Неговата големина може многу да ви заштеди простор, особено погоден за места со ограничен простор, како што се мали станови, студентски дом итн. ●МАТЕРИЈАЛ● : скокачката пречка за перење е изработена од 210 облоги и висококвалитетна челична жица. Дното е цврсто, не е лесно за кинење или оштетување и издржливо. Челичната жица ја прави корпата не лесно деформирана и флексибилно се намалува. Questares q : pop-up пречка за перење усвојува цврста пружинска структура. Има целосен капак на патент, кој е запечатувачки и отпорен на прашина и армирани рачки за лесно носење. `+Прилика : Поп-ап пречка за перење алишта е многу погодна за перење соба, кампување, пикник, тревник, градина, плажа, стан, студентски дом, студентски дом, хотел, итн. Тоа може да биде чување валкана облека, играчки и спортски производи. Погоден за внатрешни и надворешни работи. ●ЧИСТА : ве Молиме, не миете машина, не избелувајте, не исушете ја и исушете ја. Оставете го да се исуши природно. големина : 15.7*15.7*18.5 во & 15. 7х15, 7х2 Во Материјал : 210 Карактеристики на поставата : Цврста пружинска конструкција со висококвалитетна челична жица, полн капак на патент, армирани рачки За лесно носење зошто да ја изберете нашата поп-ап пречка за перење? Нашиот скокачки попречувач е идеална големина за ви заштедува простор. Изработена е од 210 облоги кои се цврсти и издржливи и не грижете се за кинење и оштетување. Целата е отпечатена со извонредно печатење, исто така е декоративна пречка за перење. Цврстата пружинска конструкција со висококвалитетна челична жица овозможува попречувањето да остане исправено дури и кога е празно и лесно може да се преклопи рамно за складирање кога не се користи. Целосен капак на патент, запечатен и отпорен на прашина. Засилени рачки за лесно носење. Погоден е за патување, кампување, излети, градина, стан, студентски дом, хотели или места со ограничен простор. Може да се користи и за чување играчки и спортски производи за да го направите вашиот дом чист и уреден. Многу погоден за внатрешна и надворешна употреба. Совет : Ве Молиме не мијте ја машината, не избелувајте, не сушете чисти и исушете ги. Оставете го да се исуши природно.

Избор на клиент

Влезен вратило на преносот Globe X5C42-1 со 22 заби Новак
Влезен вратило на преносот Globe X5C42-1 со 22 заби

Оригинален дел за замена на OEM Globe е давател на кујна и професионална опрема за храна, вклучувајќи ликари

DEN 1294.40
Rhino Mozambique 1 Centime Coin 2006 15мм Новак
Rhino Mozambique 1 Centime Coin 2006 15мм

Satterionsивотен материјал за квалитет : Изработено од високо квалитетен материјал, висока јачина, отпорен н

DEN 0.67
1 парчиња нов ротационен енкодер NOC-SP2500-2MD Новак
1 парчиња нов ротационен енкодер NOC-SP2500-2MD

Chips Gate, основана во 2010 година, е професионална алатка B2 B & B2 C во полето за електронски компоненти Имаме по

DEN 2665.12
М20-2,5 Х 230мм, ДИН 931 / ИСО 4014, Метрички, Шестоаголни Завртки Завртки, Дел Конец, А4-80 Нерѓосувачки Челик Новак
М20-2,5 Х 230мм, ДИН 931 / ИСО 4014, Метрички, Шестоаголни Завртки Завртки, Дел Конец, А4-80 Нерѓосувачки Челик

Шестоаголните завртки за капачиња се произведуваат до построги толеранции во споредба со шестоаголнит

DEN 5280.80
Табела за кревање компјутер BHGBH, монитор за десктоп компјутер за зголемување Новак
Табела за кревање компјутер BHGBH, монитор за десктоп компјутер за зголемување

【Едноставно и удобно】 мала, мала тежина, едноставна структура и лесна за носење Кога се користат, нозе�

DEN 1526.40
3drose Американски плажи - плажа Калихиваи, Кауаи, летно патување на Хаваи. - влошки на глувчето Новак
3drose Американски плажи - плажа Калихиваи, Кауаи, летно патување на Хаваи. - влошки на глувчето

Димензии (во инчи) : 8 W x 8 h x 0.25 D мат финиш Мека за допир, нема да попушти или излупи Исчистете со благ детер

DEN 231.84
Adidas Women's Plus Plus Size Essentials Essentials Reece Tapered манжетни панталони Новак Попуст
Adidas Women's Plus Plus Size Essentials Essentials Reece Tapered манжетни панталони

Памукмешавина Затворање на влечење Тенок вклопување, цртеж на еластична половината 53% памук, 36% рецикли�

DEN 730.56
Стегач на сечилото на клучот и завртката 49-22-5012 за Милвоки Новак
Стегач на сечилото на клучот и завртката 49-22-5012 за Милвоки

Стегач на сечилото на клучот и завртка Милвоки (SER 6311018736) Sawzall 6512 (SER 48325000) Виден 65356 (Ser 748 E) виден 6512 (SER 483108000

DEN 254.08