Xuanda миленичиња за хранење шише и шприцови со брадавици за мали животни со кучиња со мачки

Xuanda миленичиња за хранење шише и шприцови со брадавици за мали животни со кучиња со мачки

DEN 159.84

Новак

Достапно за нарачка

5 Пакувајте брадавици со шприцови и хранење шише со шишиња за мачиња, кутриња, хрчак, верверички, зајаци и друг животински свет. Миленичето брадавица е дизајнирана за новороденче, изработено од 100% материјали од храна, побезбедни и нетоксични за хранење. Брадавиците се дизајнирани со дупки, така што не треба сами да ги скратите дупките. Вклучувајќи пластични заштитни капачиња од 4 парчиња, што може да помогне да се задржи колострумот чист и свеж во фрижидер. Најдобри шприцови за брадавици за новороденче, немате проблем да ги натерате да се хранат, брадавиците се совршена големина, а шприцот е толку мазен што само го цицаат млекото наместо да мора да го туркаат клипот. 5 Пакувајте брадавици со шприцови и хранење шише со шишиња за мачиња, кутриња, хрчак, верверички, зајаци и друг животински свет. Миленичето брадавица е дизајнирана за новороденче, изработено од 100% материјали од храна, побезбедни и нетоксични за хранење. Брадавиците се дизајнирани со дупки, така што не треба сами да ги скратите дупките. Вклучувајќи пластични заштитни капачиња од 4 парчиња, што може да помогне да се задржи колострумот чист и свеж во фрижидер. Најдобри шприцови за брадавици за новороденче, немате проблем да ги натерате да се хранат, брадавиците се совршена големина, а шприцот е толку мазен што само го цицаат млекото наместо да мора да го туркаат клипот.

Избор на клиент

BCMCBV За Apple Watch Band Серија 44mm Мажи Легура Часовник Ремен 45mm 42mm Метална Рамка Модификација Мод Комплет Додатоци Новак
М25 € 1мм Метрички Хсс Десна Рака Нишка Допрете 25мм€1 Новак
М25 € 1мм Метрички Хсс Десна Рака Нишка Допрете 25мм€1

метрички прави славини : М25€1мм материјал : ХСС( челик со Голема брзина) Обработка : челик, железо, бакар, �

DEN 1585.60
Дејвис &засилувач; Санфорд TRAVLRV Виста Патник Статив Новак
Дејвис &засилувач; Санфорд TRAVLRV Виста Патник Статив

Совршен за дигитални, видео и сеуште камери со тежина до 4 килограми Алуминиум со дијаметар од 20мм, нозе �

DEN 2.67