Бит за вежбање со дијамантско јадро, 101мм надворешен дијаметар 83мм Внатрешен дијаметар Бетонски коренг бит за тврд камен бетонски мермер гранит од тули ласер завар

Бит за вежбање со дијамантско јадро, 101мм надворешен дијаметар 83мм Внатрешен дијаметар Бетонски коренг бит за тврд камен бетонски

DEN 2212.64

Новак

Достапно за нарачка

Идеално за тврди материјали : Нашиот бит за вежбање со бетонски корења е совршен за дупчење во тешки материјали како што се тврд бетон, asonидарија, тврда тула и сечење на престапникот. Висока издржливост : Нашиот бит за вежба е направен со подлога со високо-јаглероден челик и дијамант во прав, обезбедувајќи одлична отпорност на абење и исклучителна трајност. 101мм женска нишка : Бит за вежба е опремена со женска нишка од 101мм (4 инчи) надворешен дијаметар и 83мм (3,3 инчи) внатрешен дијаметар, обезбедувајќи оптимална компатибилност за разни вежби и апликации. Непречена инсталација : Бит за вежбање од јадрото од тули е дизајниран за инцизивна и едноставна инсталација, обезбедувајќи стабилно искуство за дупчење, додека заштедува време и ја подобрува ефикасноста. Широк спектар на апликации : Овој бит за копирање е погоден за разни апликации, од автопат и железнички инженеринг, до градење и градежништво на градење и геотехничко испитување, дупчење за набудување на згради и дупчење со земање примероци од бетон. Идеално за тврди материјали : Нашиот бит за вежбање со бетонски корења е совршен за дупчење во тешки материјали како што се тврд бетон, asonидарија, тврда тула и сечење на престапникот. Висока издржливост : Нашиот бит за вежба е направен со подлога со високо-јаглероден челик и дијамант во прав, обезбедувајќи одлична отпорност на абење и исклучителна трајност. 101мм женска нишка : Бит за вежба е опремена со женска нишка од 101мм (4 инчи) надворешен дијаметар и 83мм (3,3 инчи) внатрешен дијаметар, обезбедувајќи оптимална компатибилност за разни вежби и апликации. Непречена инсталација : Бит за вежбање од јадрото од тули е дизајниран за инцизивна и едноставна инсталација, обезбедувајќи стабилно искуство за дупчење, додека заштедува време и ја подобрува ефикасноста. Широк спектар на апликации : Овој бит за копирање е погоден за разни апликации, од автопат и железнички инженеринг, до градење и градежништво на градење и геотехничко испитување, дупчење за набудување на згради и дупчење со земање примероци од бетон. Спецификација : Тип на ставка : Битматеријал за дупчење со јаглерод : подлога со висок јаглероден челик, дијамантски прашкаст на забите : 12tspecification : C30-C40 бетонска мешавина (може да се намали пределот) Како да се користи : Директна инсталација и употреба. Список на пакети : 1 x Бет-бит за вежбање со бетон.

Item Type: Core Drilling Bit
Material: High Carbon Steel Substrate, Diamond Powder
Number Of Teeth: 12T
Specification: C30-C40 Concrete Mix (Can Cut Rebar)
How to Use:
Direct installation and use.:
packing list:
1 x Concrete Coring Drill Bit:

Избор на клиент

Lhllhl весела Божиќна декорација музичка кутија Божиќна ротирачка музичка кутија Новак
Lhllhl весела Божиќна декорација музичка кутија Божиќна ротирачка музичка кутија

Избрани материјали, издржливи Безбедност и заштита на животната средина и, до здравјето на луѓето...

DEN 0.33
800 x завртки за покриви вкрстена глава + квадратна орев ZP цинк позлатена 6мм m6 x 16mm Новак
800 x завртки за покриви вкрстена глава + квадратна орев ZP цинк позлатена 6мм m6 x 16mm

Цинк позлатен челик Водоотпорен метричка нишка Ве молиме, оставете го добиточната храна, бидејќи ги цен

DEN 1.00
S -Type Iwatch Rechtap Strap Strap Blands за Apple Watch 4/3/2/1 Sport Series - African Zig Zag Model Новак
S -Type Iwatch Rechtap Strap Strap Blands за Apple Watch 4/3/2/1 Sport Series - African Zig Zag Model

Висококвалитетна замена на половината за серија 1, серија 2, серија 3, серија 4 Sport & Edition верзија HD технолог

DEN 1.00
Enesco Disney Showcase Couture de Force Aladdin Jasmine стилизирана фигура, 8,27 инчи, повеќебојни Новак
Enesco Disney Showcase Couture de Force Aladdin Jasmine стилизирана фигура, 8,27 инчи, повеќебојни

Фигура на Енеско : Од колекцијата на Disney Chouteure De Force Дизајн : Комбинира Јасмин од класичниот филм на Дизни

DEN 873.44
Расслер С.О.Х.О. 15244452620 кутија за фиоки за DIN A4 со јачина на дупката за рачката Новак
Расслер С.О.Х.О. 15244452620 кутија за фиоки за DIN A4 со јачина на дупката за рачката

Формат : DIN A4 Практична дупка за прсти Стабилен Боја Крафт Со производи од S.O.H.O Серија Може да се комбинир

DEN 1.00
Кабилок реверзибилен накит што виси вреќи метални куки накит куки метална црна ПВЦ Новак
Кабилок реверзибилен накит што виси вреќи метални куки накит куки метална црна ПВЦ

Оксфордска ткаенина, ПВЦ Метални куки торбата за складирање на накит може да се обеси во плакари, врати,

DEN 2.67
Стегач на сечилото на клучот и завртката 49-22-5012 за Милвоки Новак
Стегач на сечилото на клучот и завртката 49-22-5012 за Милвоки

Стегач на сечилото на клучот и завртка Милвоки (SER 6311018736) Sawzall 6512 (SER 48325000) Виден 65356 (Ser 748 E) виден 6512 (SER 483108000

DEN 254.08
Reskit RSU72-0124-1/72 F-16 Затворени издувни млазници за комплет Revell Новак
Reskit RSU72-0124-1/72 F-16 Затворени издувни млазници за комплет Revell

Производител : Reskit (Украина) Скала : 1 / 72 Материјал : смола Опис на комплетот : Необјавен, необјавен...

DEN 2.67
Разредување на SBL Sumbul 30 ch Новак
Разредување на SBL Sumbul 30 ch

SBL Sumbul разредување 30 ch (30 ml) еден Користете под надзор на медицински советник Некој производ на хемопатиј

DEN 150.24
1955 Топс Бејзбол комплетен сет VG/ex Новак
1955 Топс Бејзбол комплетен сет VG/ex

Прикажаните слики се вистинските скенирања на картичките што ќе ги примате Картите вклучени во овој се�

DEN 516.80
Табела за кревање компјутер BHGBH, монитор за десктоп компјутер за зголемување Новак
Табела за кревање компјутер BHGBH, монитор за десктоп компјутер за зголемување

【Едноставно и удобно】 мала, мала тежина, едноставна структура и лесна за носење Кога се користат, нозе�

DEN 1526.40
8 парчиња 12x12mm Флејт тркало 80 решетки Абразивна мелење глава со 1/8 Шанк за ротирачка алатка Новак
8 парчиња 12x12mm Флејт тркало 80 решетки Абразивна мелење глава со 1/8 Шанк за ротирачка алатка

Грануларност : 80#; Големина на тркалото : 12 x 12mm / 0,47 x 0,47inch (d*l); Дијаметар на Шанк : 3мм / 0,12inch Перформанси : �

DEN 1.00
Абразивно пресечно тркало за не-ферозни метали, PKG. од 3 Новак
Абразивно пресечно тркало за не-ферозни метали, PKG. од 3

Засилено абразивно тркало за сечење (дебело 0,040 инчи) за неферозни метали Наменето за употреба со #84656 Micro

DEN 207.20
Црвена машка кошула за мажи, Хавајски поставува 2 парчиња за време Новак
Црвена машка кошула за мажи, Хавајски поставува 2 парчиња за време

95% полиестер, 5% спандекс Затворање на копчињата Само миење на рацете Материјал : Хавајските шорцеви се 95%

DEN 528.00
Играјте [Jingle Bells] Калај легура ветер на музички кутии кутија за накит со музичко движење „Санкио“ Новак
Играјте [Jingle Bells] Калај легура ветер на музички кутии кутија за накит со музичко движење „Санкио“

Калај легура Sankyo Wind Up Music Box со црна сунѓерска кутија за внатрешни работи и накит Со 18 белешки Златно музи

DEN 799.84
X-Dree 30 парчиња 24 заби 0,5 модул пластична единечна опрема за DIY Stepper Motor Gearbox (30 пиези, 24 D_i_entes, 0,5 Módulos, Новак
X-Dree 30 парчиња 24 заби 0,5 модул пластична единечна опрема за DIY Stepper Motor Gearbox (30 пиези, 24 D_i_entes, 0,5 Módulos,

Име на производот : пластична опрема; модел : 242а; тип : единечна опрема Погодно за : за RC авион, робот; заби

DEN 3.33
3Д роза 3 жолти лаборатории портрет TWL_61885_1 пешкир, 15 x 22, бело Новак
3Д роза 3 жолти лаборатории портрет TWL_61885_1 пешкир, 15 x 22, бело

Машинска миење, ладна вода, без белило, свртете се надвор Произведено во САД Тој е погоден за употреба во

DEN 183.84
Макара за ленти за истегнување на лекови Новак
Макара за ленти за истегнување на лекови

Одличен додаток на вашата секојдневна рутина за вежбање Може да се користи за широк спектар на функции �

DEN 0.33
Sealskinz Unisex-Adult Водоотпорен ладно време рефлектирачки грав Новак
Sealskinz Unisex-Adult Водоотпорен ладно време рефлектирачки грав

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% акрилик Увезени Повлекување на

DEN 1.33
BZBYCZH компатибилен за Shicoh ICFAN 0406-12V 12V 0.09A 2PIN вентилатор за ладење Новак
BZBYCZH компатибилен за Shicoh ICFAN 0406-12V 12V 0.09A 2PIN вентилатор за ладење

BZBYCZH компатибилен за Shicoh ICFAN 040612 V 12 V 0.09 A 2 PIN вентилатор за ладење Тип на состојба : Сосема нов вентилатор �

DEN 80.64