Систем за кабел за тежина на томантија, фитнес кабелска машина за макара 360 степени ротирачка машина за подигнување на товарење со макара за навивам на бицепс за те?

Систем за кабел за тежина на томантија, фитнес кабелска машина за макара 360 степени ротирачка машина за подигнување на товарење

DEN 844.80

Новак

Достапно за нарачка

Цврсто најлонско јаже, како и куката и рачката на ременот, можат да исполнат разни побарувања за обука. Вежба на мускули, пука маснотии, ја зајакнува основната способност и ја подобрува флексибилноста за да се постигне најдобра состојба; Тоа е идеален избор за вежбање оружје, грб, раменици, стомакот и подобрување на јачината на зафатот. Системот за кревање макара може да се поврзе со рамка за напојување, лента за влечење, зрак и на кое било место каде што може да се инсталира ременот. Едноставно склопување, само поминете го иглата за полнење низ централната дупка на плочата за противтежа и поврзете ги деловите. Високо квалитетен железо, пластични и најлон материјали, тврди, издржливи, отпорни на абење, издржлив, долг животен век, може да се користи долго време и може да ги задоволи вашите различни потреби за вежбање. Спецификација : Состојба : 100% сосема нов вид : Тип на новоими : Тип на новоими : Фитнес салата за макариски систем Материјал : Ironелезо + пластика + најлонколор : како што е прикажано сликата, со дијаметар на шипката на шипката : приближно.5inwire јаже должина : приближно. Ротирачката макара од 360 -стегени може да спречи извртување на јажето, а мазниот ролери може да обезбеди следење на фината линија; Должината на кабелот од 2м ви овозможува да извршите разни вежби, да седите лекови, вежбите за стомакот, можеби ќе ви треба подолга должина на кабелот, должината на кабелот може да се прилагоди. Многу лесен за употреба, можете да ја поврзете со кабелска макара на домашната салата или да ја однесете со себе во редовната салата. 28 x 3,8cm/11 x 1. Едноставно склопување, само поминете го иглата за полнење низ централната дупка на плочата за противтежа и поврзете ги деловите. Вежба на мускули, пука маснотии, ја зајакнува основната способност и ја подобрува флексибилноста за да се постигне најдобра состојба; Тоа е идеален избор за вежбање оружје, грб, раменици, абдомен и подобрување на јачината на зафатот. Системот за кревање макара може да се поврзе со рамка за напојување, лента за влечење, зрак и на кое било место каде што може да се инсталира ременот.9insupport прачка Должина : Прибл. Многу лесен за употреба, можете да ја поврзете со кабелска макара на домашната салата или да ја однесете со себе во редовната салата. Цврсто најлонско јаже, како и куката и рачката на ременот, можат да исполнат разни побарувања за обука. Двојното влечење е направено од траен најлон за да се обезбеди удобен зафат. Системот за кревање макара може да се поврзе со рамка за напојување, лента за влечење, зрак и на кое било место каде што може да се инсталира ременот. Двојното влечење е направено од траен најлон за да се обезбеди удобен зафат. Вежба на мускули, пука маснотии, ја зајакнува основната способност и ја подобрува флексибилноста за да се постигне најдобра состојба; Тоа е идеален избор за вежбање оружје, грб, раменици, стомакот и подобрување на јачината на зафатот. Ротирачката макара од 360 -стегени може да спречи извртување на јажето, а мазниот ролери може да обезбеди следење на фината линија; Должината на кабелот 2м ви овозможува да извршите разни вежби, да седите лекови, вежбите за стомакот, можеби ќе ви треба подолга должина на кабелот, должината на кабелот може да биде прилагодување. Многу лесен за употреба, можете да ја поврзете со кабелска макара на домашната салата или да ја однесете со себе во редовната салата.Ротирачката макара од 360 -стегени може да спречи извртување на јажето, а мазниот ролери може да обезбеди следење на фината линија; Должината на кабелот од 2м ви овозможува да извршите разни вежби, да седите лекови, вежбите за стомакот, можеби ќе ви треба подолга должина на кабелот, должината на кабелот може да се прилагоди.

Condition: 100% Brand New
Item Type:  Fitness Gym Pulley System
Material: Iron + Plastic + Nylon
Color: As the Picture Shown
Support Rod Diameter: Approx. 48mm/1.9in
Support Rod Length: Approx. 330mm/11.8in
Double Belt: Approx. 28 x 3.8cm/11 x 1.5in
Wire Rope Length: Approx. 2m/2.2yd
Pulley: Approx. 155 x 88mm/6.1 x 3.5in
Double-ended Drawstr:

Избор на клиент

Декоративно 3дорозно Флорен - Семејство од пеперутка - крпи Новак
Декоративно 3дорозно Флорен - Семејство од пеперутка - крпи

Рачна / спортска крпа; 15 x 22 инчи Направено од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур Тери крпа) Слика о

DEN 0.67
Организатор за далечински управувач на Хрватска знаме за далечински управувач за далечински контролер Новак
CGSignLab | Помош сакаше-сива тешка индустриска самолеплива алуминиумска wallидна декларација | 48 x32 Новак
CGSignLab | Помош сакаше-сива тешка индустриска самолеплива алуминиумска wallидна декларација | 48 x32

Самолепливото алуминиумско решение дава единствена можност да се примени сопствена графика на подови �

DEN 3.00
МОНОГАЛЕРИЈА Јамазаки Корпа ЗА Отпадоци ЛУСЕ Држач За Кеси За Ѓубре Поделба Лесно Да Ги Собереш Вреќи За Ѓубре Новак
Еди Бауер Женски Ескапелит Џогер Панталони Новак
Еди Бауер Женски Ескапелит Џогер Панталони

100% Полиестер Еластично затворање Машинско Перење Фридри влага фитил Free Shade UPF 50+ заштита од сонце Еласти�

DEN 1268.80