Играјте [Jingle Bells] Калај легура ветер на музички кутии кутија за накит со музичко движење „Санкио“

Играјте [Jingle Bells] Калај легура ветер на музички кутии кутија за накит со музичко движење „Санкио“

DEN 799.84

Новак

Достапно за нарачка

Калај легура Sankyo Wind Up Music Box со црна сунѓерска кутија за внатрешни работи и накит. Со 18 белешки Златно музичко движење Санкио, второ познат бренд во светот. Секоја музичка кутија игра само една мелодија. Играјте околу 15 до 20 секунди од делот на мелодијата. Workе работи околу 2 до 3 минути откако ќе напише 4 рунди од клучот. Надворешноста на музичката кутија има дизајн на роза на неа. Посетете ја мојата продавница за повеќе мелодии и музички кутии. 1. Тоа е музичка кутија со ветер со музичко движење со 18 белешки, музичкото движење го прави Санкио од Јапонија со позлатена боја, втор познат снабдувач на музичко движење во светот. 2. Секоја музичка кутија ќе свири само една мелодија, и ќе игра околу 15 до 20 секунди од делот од мелодијата. Откако ќе напише околу 4 рунди по клуч, ќе работи околу 2 до 3 минути. 3. Музичката кутија е изработена од калај легура, а има и црна сунѓерска кутија за внатрешни работи и накит. 4. На надворешноста на музичката кутија има дизајн на роза на неа. 5. Нето тежината на музичката кутија е околу 430 грама (15,17 мл). 6. Посетете ја мојата продавница за повеќе мелодии и музички кутии. Големина на музичка кутија : должина 12,60 см (4,96 во) ширина 9,30 см (3,66 ин) висина 6,00 см (2,36 ин).

Избор на клиент

Плимор патент што може да се повлече од пластични кеси, 4 мил со висина, 5 x 8 Новак
Плимор патент што може да се повлече од пластични кеси, 4 мил со висина, 5 x 8

Големина на торбата : висока 5 "широка x 8", под патентот (127мм x 203мм), има дупка 1 / 4 "центрирана над патентот..

DEN 487.84
Албуми за фотографии Artibetter Baby Photo Photo Album Pu Leather Album Memory картички албум за колекција на билети за албум Новак
Албуми за фотографии Artibetter Baby Photo Photo Album Pu Leather Album Memory картички албум за колекција на билети за албум

Високи транспарентни инсерти во албумот, јасно можете да ги видите зачуваните фотографии, да ви донесе �

DEN 168.64
Enesco Disney Showcase Couture de Force Aladdin Jasmine стилизирана фигура, 8,27 инчи, повеќебојни Новак
Enesco Disney Showcase Couture de Force Aladdin Jasmine стилизирана фигура, 8,27 инчи, повеќебојни

Фигура на Енеско : Од колекцијата на Disney Chouteure De Force Дизајн : Комбинира Јасмин од класичниот филм на Дизни

DEN 873.44
Абразивно пресечно тркало за не-ферозни метали, PKG. од 3 Новак
Абразивно пресечно тркало за не-ферозни метали, PKG. од 3

Засилено абразивно тркало за сечење (дебело 0,040 инчи) за неферозни метали Наменето за употреба со #84656 Micro

DEN 207.20
Galaxy S23 Ultra S пенкало со замена на Bluetooth за Samsung Galaxy S23 Ultra S SM-S918 Samsung Galaxy S23 Ultra Stylus Pen, Новак
Galaxy S23 Ultra S пенкало со замена на Bluetooth за Samsung Galaxy S23 Ultra S SM-S918 Samsung Galaxy S23 Ultra Stylus Pen,

Натпревар : За Samsung Galaxy S23 Ultra 5 G SMS918 B, SMSS918 B / DS, SMS918 U, SMSS918 U1, SMS918 W, SMS918 N, SMS9180, SMSS918 E, SMSS918 E / DS StylPen за замена Со B

DEN 3.33
1 парчиња нов ротационен енкодер NOC-SP2500-2MD Новак
1 парчиња нов ротационен енкодер NOC-SP2500-2MD

Chips Gate, основана во 2010 година, е професионална алатка B2 B & B2 C во полето за електронски компоненти...

DEN 2665.12
3drose Американски плажи - плажа Калихиваи, Кауаи, летно патување на Хаваи. - влошки на глувчето Новак
3drose Американски плажи - плажа Калихиваи, Кауаи, летно патување на Хаваи. - влошки на глувчето

Димензии (во инчи) : 8 W x 8 h x 0.25 D мат финиш Мека за допир, нема да попушти или излупи Исчистете со благ детер

DEN 231.84