Васана 1 парчиња 30 мл празен квадрат чиста фино магла распрскувач стакло шише со шише со парфеми за патна алатка за шминка за патна забава

Васана 1 парчиња 30 мл празен квадрат чиста фино магла распрскувач стакло шише со шише со парфеми за патна алатка за шминка

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

Материјал : стакло; капацитет : 30мл/50мл за ваш избор. Боја : Чисто тело+црн распрскувач, како што е прикажана сликата. Големина од 30 мл : приближно 29*29*125мм (1,14*1,14*4,9inch) (ширина x дебелина x висина); 50мл големина : приближно 29*29*167mm (1,14*1,14*6,57inch) ((ширина x дебелина x висина) . Пакет, вклучувајќи шише 1 парчиња од секој капацитет. Лесна тежина, лесна за носење; лесна за употреба и чистење, повторна употреба и рециклирање. Материјал : стакло; капацитет : 30ml/50ml за вашиот избор. Боја : чист тело+црн распрскувач, како слика Прикажано. 30мл големина : приближно 29*29*125mm (1,14*1,14*4,9inch) (ширина x дебелина x висина); 50ml големина : приближно 29*29*167mm (1,14*1,14*6.57inch) ((ширина x дебелина x дебелина x Висина). Пакет, вклучувајќи шише 1 парчиња од секој капацитет. Лесна тежина, лесна за носење; лесна за употреба и чиста, повторна употреба и рециклирање. Спецификација : Материјал : Glass Capacity : 30ml/50ml за вашиот избор на избор : Clear Boby+Black Sprayerpackage : 1 парчиња шише со спреј за спреј за спреј за спреј од секој капацитет на капацитет : 30мл големина : приближно 29*29*125mm (1,14*1,14*4,9inch) (ширина x дебелина x висина) 50ml големина : приближно 29*29*167mm (1,14*1,14*6.57inch) ((ширина x дебелина X висина) Карактеристики : *Совршен за земање мостри од минерализирана козметика, складирање на минерализирана шминка и лесна за носење насекаде. Совршено е за патување и деловно патување. *Безбедно, безбедно и удобно пакување. *Со капакот на распрскувачот на завртки и капачето против исушената капа, не се грижите дека ќе протече*Andamp за полнење; Шишиња за еднократно користење.eco-пријателски.

Material: Glass
Capacity: 30ml/50ml for your choosing
Color: Clear boby+Black Sprayer
Package : 1PCS Spray bottle of each capacity
Size:
30ml size: Approx 29*29*125mm(1.14*1.14*4.9Inch)(Width x Thickness x Height)
50ml size: Approx 29*29*167mm(1.14*1.14*6.57Inch)((Width x Thickness x Height)
Features:
*Perfect for sampling mineralized cosmetics, storing mineralized makeup, and easy to carry everywhere.it's perfect for traveling and business trip. :
*Safe, secure and convenient packaging. :
*With Screw Sprayer head and anti-dust cap ,you don't worry that it will leak off:
*Refillable andamp; Reusable Bottles.Eco-friendly.Potable,Safe and Convenient Packaging. :

Избор на клиент

S -Type Iwatch Rechtap Strap Strap Blands за Apple Watch 4/3/2/1 Sport Series - African Zig Zag Model Новак
S -Type Iwatch Rechtap Strap Strap Blands за Apple Watch 4/3/2/1 Sport Series - African Zig Zag Model

Висококвалитетна замена на половината за серија 1, серија 2, серија 3, серија 4 Sport & Edition верзија...

DEN 1.00
Резервоар за ладење на BRTEC со CAP за 2007 2008 2009 година 2010 2011 година за Chevy Aveo; 2009-11 за Chevy Aveo5; 2009 2010 Новак
Резервоар за ладење на BRTEC со CAP за 2007 2008 2009 година 2010 2011 година за Chevy Aveo; 2009-11 за Chevy Aveo5; 2009 2010

Компатибилен со : 20072011 Chevrolet Aveo; 20092011 Chevrolet Aveo5; 20092010 Понтијак Г3; 2009 Pontiac G3 бран ; Вклучете : Резервоар за лад

DEN 1.33
Абразивно пресечно тркало за не-ферозни метали, PKG. од 3 Новак
Абразивно пресечно тркало за не-ферозни метали, PKG. од 3

Засилено абразивно тркало за сечење (дебело 0,040 инчи) за неферозни метали Наменето за употреба со #84656 Micro

DEN 207.20
Бејзбол капа на алфа сигма тау сорство - градиент на зајдисонце црно Новак
Бејзбол капа на алфа сигма тау сорство - градиент на зајдисонце црно

100% памук, постава : 100% полиестер Направени во САД и увезени Затворање на тока Само миење на рацете...

DEN 2.67
Womenените печатени кошула со долги ракави на вратот, цврсти лабави пулвер, џемпери на обични блузи врвови Новак