Морхичен хематит 20 парчиња прстени апсорбираат негативна енергија / 7,5 Сет на нараквица со магнетен хематит

Морхичен хематит 20 парчиња прстени апсорбираат негативна енергија / 7,5 Сет на нараквица со магнетен хематит

-50 %

DEN 351.84

Новак

Достапно за нарачка

❤ Материјал : 6мм ширина Хематит камен Полирани обични опсези прстени (пакет од 20 парчиња), тие не метални, лесно се кршат, не сака да го исполнува подот. Овие прстени не се магнетни прстени, ако сакате да изберете магнетски хематитни прстени, ве молиме изберете го магнетниот стил на списокот со продавници на Морчиќ. ❤ Големина : Широк опседна големина 6мм, мешан 7 прстен со различни големини во пакетот, (вклучете 6#x3, 7#x3, 8#x3, 9#x3, 10#x3, 11#x3, 12#x2), погоден за Повеќето големини на прстите. Нараквица 7,5 инчи. ❤ Апликација : Прекрасен сет за накит на хематит, направи да се чувствувате добро. Убав подарок за роденден, Божиќ, годишнина, Денот на вineубените, Денот на мајката, Денот на таткото или какви било посебни моменти, дојдете со печатена „Морхична“ специјално дизајнирана кутија за подароци, пакувањето е подготвено за надавање, купете 1 пакет споделете го со пријателите и семејството. ❤ Gemstone : Хематит е познат како лековит камен, енергијата на овој кристал ќе помогне да се балансира вашата аура и да се усогласат вашите чакри, бидејќи ја собира енергијата на умот, телото и духот. Тоа е одлична помош при медитација. ❤ За морхичен накит : Ние сме посветени на обезбедување на висококвалитетни производи и задоволно искуство за купување. Ако имате какво било прашање со вашата набавка, Ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнеме да го решиме проблемот во рок од 24 часа. Ајде да нарачаме сега!. ❤ Материјал : 6мм ширина Хематит камен Полирани обични опсези прстени (пакет од 20 парчиња), тие не метални, лесно се кршат, не сака да го исполнува подот. Овие прстени не се магнетни прстени, ако сакате да изберете магнетски хематитни прстени, ве молиме изберете го магнетниот стил на списокот со продавници на Морчиќ. ❤ Големина : Широк опседна големина 6мм, мешан 7 прстен со различни големини во пакетот, (вклучете 6#x3, 7#x3, 8#x3, 9#x3, 10#x3, 11#x3, 12#x2), погоден за Повеќето големини на прстите. Нараквица 7,5 инчи. ❤ Апликација : Прекрасен сет за накит на хематит, направи да се чувствувате добро. Убав подарок за роденден, Божиќ, годишнина, Денот на вineубените, Денот на мајката, Денот на таткото или какви било посебни моменти, дојдете со печатена „Морхична“ специјално дизајнирана кутија за подароци, пакувањето е подготвено за надавање, купете 1 пакет споделете го со пријателите и семејството. ❤ Gemstone : Хематит е познат како лековит камен, енергијата на овој кристал ќе помогне да се балансира вашата аура и да се усогласат вашите чакри, бидејќи ја собира енергијата на умот, телото и духот. Тоа е одлична помош при медитација. ❤ За морхичен накит : Ние сме посветени на обезбедување на висококвалитетни производи и задоволно искуство за купување. Ако имате какво било прашање со вашата набавка, Ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнеме да го решиме проблемот во рок од 24 часа. Ајде да нарачаме сега!. Сет на магнетни нараквици на нараквица и хематит, купете сега и заштедете 7,99 $!.

Избор на клиент

Qifu-Hand, насликана емајлирана, вкрстена декоративна кутија за накит со шарки, уникатен подарок за украс за дома Новак
Полнач за боксерски бран компатибилен со Astell & Kern Kann Max - Безжичен полнач на wallидови на Wallидот, безжичен полнач Новак
Француски сервер за салата со бикови 2 парчиња сет - меламин вечера - 13 - Надворешно, забава, прибор - Фестивал Новак
Galaxy S23 Ultra S пенкало со замена на Bluetooth за Samsung Galaxy S23 Ultra S SM-S918 Samsung Galaxy S23 Ultra Stylus Pen, Новак
Galaxy S23 Ultra S пенкало со замена на Bluetooth за Samsung Galaxy S23 Ultra S SM-S918 Samsung Galaxy S23 Ultra Stylus Pen,

Натпревар : За Samsung Galaxy S23 Ultra 5 G SMS918 B, SMSS918 B / DS, SMS918 U, SMSS918 U1, SMS918 W, SMS918 N, SMS9180, SMSS918 E, SMSS918 E / DS StylPen за замена Со B

DEN 3.33
Играјте [Jingle Bells] Калај легура ветер на музички кутии кутија за накит со музичко движење „Санкио“ Новак
Играјте [Jingle Bells] Калај легура ветер на музички кутии кутија за накит со музичко движење „Санкио“

Калај легура Sankyo Wind Up Music Box со црна сунѓерска кутија за внатрешни работи и накит Со 18 белешки Златно музи

DEN 799.84
Muluo Raspberry Pi 2B 3B 3B+ Prevoaded System 128 GB игри со податоци со Ultra Class 10 Micro SD TF картичка Retropie Emulation Новак
Muluo Raspberry Pi 2B 3B 3B+ Prevoaded System 128 GB игри со податоци со Ultra Class 10 Micro SD TF картичка Retropie Emulation

Оваа картичка за игри користење128 GB Ultra Class 10 Micro SD SD TF картичка, брзина на трчање со голема брзина, непрече

DEN 2.00
3Д роза 3 жолти лаборатории портрет TWL_61885_1 пешкир, 15 x 22, бело Новак
3Д роза 3 жолти лаборатории портрет TWL_61885_1 пешкир, 15 x 22, бело

Машинска миење, ладна вода, без белило, свртете се надвор Произведено во САД Тој е погоден за употреба во

DEN 183.84
Разредување на SBL Sumbul 30 ch Новак
Разредување на SBL Sumbul 30 ch

SBL Sumbul разредување 30 ch (30 ml) еден Користете под надзор на медицински советник Некој производ на хемопатиј

DEN 150.24
Кутија за далечински управувач со знаме на Chicago Paisley Flag Multifunctional PU кожа ТВ далечински држач за организатор на Новак
Womenените печатени кошула со долги ракави на вратот, цврсти лабави пулвер, џемпери на обични блузи врвови Новак
CNACRO LC100-A LC-100A дигитална LCD со голема прецизност на индуктивност LC точност 1% 1% Новак
CNACRO LC100-A LC-100A дигитална LCD со голема прецизност на индуктивност LC точност 1% 1%

Врз основа на принципот на резонанца L / C Прецизна пресметка на микроконтролерот со голема брзина...

DEN 2.33
Xuanda миленичиња за хранење шише и шприцови со брадавици за мали животни со кучиња со мачки Новак
Xuanda миленичиња за хранење шише и шприцови со брадавици за мали животни со кучиња со мачки

5 Пакувајте брадавици со шприцови и хранење шише со шишиња за мачиња, кутриња, хрчак, верверички, зајаци �

DEN 159.84
Бејзбол капа на алфа сигма тау сорство - градиент на зајдисонце црно Новак
Бејзбол капа на алфа сигма тау сорство - градиент на зајдисонце црно

100% памук, постава : 100% полиестер Направени во САД и увезени Затворање на тока Само миење на рацете...

DEN 2.67
1 парчиња нов ротационен енкодер NOC-SP2500-2MD Новак
1 парчиња нов ротационен енкодер NOC-SP2500-2MD

Chips Gate, основана во 2010 година, е професионална алатка B2 B & B2 C во полето за електронски компоненти Имаме по

DEN 2665.12