X-Dree 30 парчиња 24 заби 0,5 модул пластична единечна опрема за DIY Stepper Motor Gearbox (30 пиези, 24 D_i_entes, 0,5 Módulos, Engranaje de Plástico Para Bricolaje, Motor De Pasos, Caja de Cambios

X-Dree 30 парчиња 24 заби 0,5 модул пластична единечна опрема за DIY Stepper Motor Gearbox (30 пиези, 24 D_i_entes, 0,5 Módulos,

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

Име на производот : пластична опрема; модел : 24-2а; тип : единечна опрема. Погодно за : за RC авион, робот; заби : 24; модул : 0,5. Големина : 13 x 1,5мм/0,51 "x 0.06" (D*H); за вратило Дија : 2mm/0.08 ". Материјал : пластика : бела (материјал : plástico; боја : блан-о. Тежина : 8g; пакет; пакет; пакет; пакет; пакет; пакет; пакет; пакет; пакет; пакет; Содржина : 30 компјутери x пластична опрема (пезос : 8 g; Contenido del Paquete : 30 Piezas x Engranaje de Plástico. Име на производот : пластична опрема; модел : 24-2 A; тип : единечна опрема. Одговара за : за RC авион, робот; Заби : 24; модул : 0,5. Големина : 13 x 1,5мм/0,51 "x 0.06" (d*H); за вратило Дија : 2mm/0.08 ". Материјал : пластика : бела (материјал : plástico; боја : блан -О. Тежина : 8g; Содржина на пакет : 30 парчиња x пластична опрема (пезос : 8 g; Contenido del Paquete : 30 Piezas x Engranaje de Plástico. 30 парчиња 24 заби 0,5 модул пластична единечна опрема за DIY Stepper Motor Gearbox Diameter 12mm, Aperture 2mm .perfect accessories for Vehicle or remote control toys.0 Description in Spanish30 piezas, 24 d_i_entes, 0,5 módulos, engranaje de plástico para bricolaje, motor de pasos, caja de cambios Nombre del producto : Plastic Gear; Modelo : 24-2 A; Tipo : Единечен Gearajuste Para : Para Avión RC, робот; d_i_entes : 24; Módulo : 0,5tamaño : 13 x 1,5 mm / 0,51 '' x 0,06 '' (D * H); Пара диметро дел еје : 2 мм / 0,08 '' Материјал : Пластико; Боја : Блан-Опесо : 8 g; Contenido del Paquete : 30 Piezas X Engranaje de Plástico.

Избор на клиент

Hookit 900DZ HKIT CT DISC 900DZ, 5INXNH P180 J-W, PK250 Новак
Hookit 900DZ HKIT CT DISC 900DZ, 5INXNH P180 J-W, PK250

Hookit 900 DZ HKIT CT DISC 900 DZ, 5 INXNH P180 JW, PK250 Hookit 900 DZ HKIT CT DISC 900 DZ, 5 INXNH P180 JW, PK250 Hookit 900 DZ HKIT CT DISC 900 DZ, 5 INXNH P180 JW, PK250...

DEN 9350.72
Allydrew големи и мали преклопувачки тотено најлонски торбички за намирници, сет од 4 Новак
Allydrew големи и мали преклопувачки тотено најлонски торбички за намирници, сет од 4

Машина за перење Боите нема да избледат по миењето За големината на паметен телефон Земете неколку со в�

DEN 2.00
Bucketguy 2011 природен месинг, Д-ринг, цврст месинг-ll, повеќе големини Новак
Bucketguy 2011 природен месинг, Д-ринг, цврст месинг-ll, повеќе големини

Поддржано од Баклгиј : Подготвени веднаш од САД од САД Над 19,000 прегледи со пет starвезди : Од проверени кли�

DEN 118.40
Морхичен хематит 20 парчиња прстени апсорбираат негативна енергија / 7,5 Сет на нараквица со магнетен хематит Новак Попуст
Qifu-Hand, насликана емајлирана, вкрстена декоративна кутија за накит со шарки, уникатен подарок за украс за дома Новак
Reskit RSU72-0124-1/72 F-16 Затворени издувни млазници за комплет Revell Новак
Reskit RSU72-0124-1/72 F-16 Затворени издувни млазници за комплет Revell

Производител : Reskit (Украина) Скала : 1 / 72 Материјал : смола Опис на комплетот : Необјавен, необјавен...

DEN 2.67
Стегач за заварување на уретан појас Новак
Стегач за заварување на уретан појас

Способни да се приклучат на сите форми на уретански ремени до 2 1 / 4 инчи во ширина и 1 / 2 инчи во дебелина...

DEN 239.84
Колумбија, женски Крусер Риџ Втори меки Новак
Колумбија, женски Крусер Риџ Втори меки

100% полиестер Увезени Затворање на патент Машината за миење Мека моќност : Овој активен патент има школк�

DEN 866.08
Kekeyang Flange Nut, 304 капаче од орев од не'рѓосувачки челик, капаче за завртки за завртки за заби од цвет, M3M4M5M6M8M10M12-M5-10 Новак
Тинејџерски мутант нинџа желки tmnt роденденска забава резерви пакет пакет за 16 гости Новак
Тинејџерски мутант нинџа желки tmnt роденденска забава резерви пакет пакет за 16 гости

Тинејџерски мутант нинџа желки tmnt роденденска забава обезбедува пакет пакет за 16 гости 16 9 "хартиени пл�

DEN 1.33