12 парчиња светлосни свеќи за свеќи, свеќи за батерии со топол бел треперење пламен, 0,79 x 6,5 инчи Дрипчиња лажни лебдечки свеќички

12 парчиња светлосни свеќи за свеќи, свеќи за батерии со топол бел треперење пламен, 0,79 x 6,5 инчи Дрипчиња лажни лебдечки

DEN 239.84

Новак

Достапно за нарачка

[Мути-намена] Овие реални батерии оперирани со затемнети свеќи доаѓаат со топол жолт треперење пламен, идеално за трпеза, црква, роденден, свадба, камин, Божиќ, украс за Ноќта на вештерките. Најневеројатна работа е што можете да ги закачите на таванот со риболов линии за украси за забава/ училница/ спална соба. [Лесен за употреба] Затегнете го или изгубете го капачето на дното на свеќата, а потоа вметнете 2 батерии „АА“ во зашилена LED свеќа со позитивна електрода нагоре и затегнете го капачето на дното додека не се вклучи светлината. Сега не треба да се грижите за батериите повторно да се прегреат. [Алтернатива на традиционалните свеќи] Издржливата школка за свеќници на батеријата е изработена од висококвалитетна пластика, восок капнат облик, полека трепка. Одлична замена за традиционалната свеќа за горење. [Безбедно за семејство] Со неверојатни електрични свеќи за затегнување, можете да имате совршени вечери во околината со мир на умот, не грижете се за опасност од пожар, чад, неуреден восок што капе, витраж. Овие кратки свеќи за кратки деца се одличен избор за секое семејство со деца или домашни миленици кои сакаат да бидат сигурни дека нивните малечки остануваат безбедни. [Строги тест] Секоја свеќа за напојување на батеријата е темелно и строго тестирана пред да ја напушти фабриката, доколку се појават проблеми со свеќите за LED Taper, ве молиме контактирајте го нашиот тим за поддршка на клиенти и вашиот проблем ќе се реши што е можно поскоро. [Мути-намена] Овие реални батерии оперирани со затемнети свеќи доаѓаат со топол жолт треперење пламен, идеално за трпеза, црква, роденден, свадба, камин, Божиќ, украс за Ноќта на вештерките. Најневеројатна работа е што можете да ги закачите на таванот со риболов линии за украси за забава/ училница/ спална соба. [Лесен за употреба] Затегнете го или изгубете го капачето на дното на свеќата, а потоа вметнете 2 батерии „АА“ во зашилена LED свеќа со позитивна електрода нагоре и затегнете го капачето на дното додека не се вклучи светлината. Сега не треба да се грижите за батериите повторно да се прегреат. [Алтернатива на традиционалните свеќи] Издржливата школка за свеќници на батеријата е изработена од висококвалитетна пластика, восок капнат облик, полека трепка. Одлична замена за традиционалната свеќа за горење. [Безбедно за семејство] Со неверојатни електрични свеќи за затегнување, можете да имате совршени вечери во околината со мир на умот, не грижете се за опасност од пожар, чад, неуреден восок што капе, витраж. Овие кратки свеќи за кратки деца се одличен избор за секое семејство со деца или домашни миленици кои сакаат да бидат сигурни дека нивните малечки остануваат безбедни. [Строги тест] Секоја свеќа за напојување на батеријата е темелно и строго тестирана пред да ја напушти фабриката, доколку се појават проблеми со свеќите за LED Taper, ве молиме контактирајте го нашиот тим за поддршка на клиенти и вашиот проблем ќе се реши што е можно поскоро. 100% безбедни и без валкани свеќи без восок безгласен со висок квалитет и дарежлив пакет навистина вреди да се купат. Не само што уживате во сите придобивки од традиционалните свеќи, туку и многу побезбедни од традиционалната свеќа. Апсолутно никакви опасности од пожар или ризици од горење, безбедни за семејства со миленичиња или мали деца. Спецификации Метеријал : LED+PPCandle Боја : Брегот на Слоновата Коска : Топла бела линија Извор : Батеријата со батерии Тип : АА батерии (не е вклучено) Димензии : 0,79in (2см) Д. X 6.9in (17,5 см) H.

Избор на клиент

Центарот на Рикссон обесени шарки за пивот, модел 370, внатрешни или надворешни врати до 3 '8 x 8' 6, боја: сатен хром Новак Попуст
Макара за ленти за истегнување на лекови Новак
Макара за ленти за истегнување на лекови

Одличен додаток на вашата секојдневна рутина за вежбање Може да се користи за широк спектар на функции..

DEN 0.33
NARHBRG женски faux волна палто облечена тенка палта рово Новак
NARHBRG женски faux волна палто облечена тенка палта рово

Мода женска зимска волна палто Направени во САД или увезени ✿✿ Ве молиме, прочитајте ја табелата со гол

DEN 703.68
Стрип на Tomb Raider во кој глуми Лара Крофт 28 - во близина на нане до нане - надвор од печатење Новак
Стрип на Tomb Raider во кој глуми Лара Крофт 28 - во близина на нане до нане - надвор од печатење

100% гарантирано автентично и оригинално Во близина на нане до состојба на нане Никогаш не читај! Тукани и

DEN 2.33
X-Dree 30 парчиња 24 заби 0,5 модул пластична единечна опрема за DIY Stepper Motor Gearbox (30 пиези, 24 D_i_entes, 0,5 Módulos, Новак
X-Dree 30 парчиња 24 заби 0,5 модул пластична единечна опрема за DIY Stepper Motor Gearbox (30 пиези, 24 D_i_entes, 0,5 Módulos,

Име на производот : пластична опрема; модел : 242а; тип : единечна опрема Погодно за : за RC авион, робот; заби

DEN 3.33
8 парчиња 12x12mm Флејт тркало 80 решетки Абразивна мелење глава со 1/8 Шанк за ротирачка алатка Новак
8 парчиња 12x12mm Флејт тркало 80 решетки Абразивна мелење глава со 1/8 Шанк за ротирачка алатка

Грануларност : 80#; Големина на тркалото : 12 x 12mm / 0,47 x 0,47inch (d*l); Дијаметар на Шанк : 3мм / 0,12inch Перформанси : �

DEN 1.00
Колумбија, женски Крусер Риџ Втори меки Новак
Колумбија, женски Крусер Риџ Втори меки

100% полиестер Увезени Затворање на патент Машината за миење Мека моќност : Овој активен патент има школк�

DEN 866.08
Славини за мелење на кокод, 1/8-27 NPTF нишка H2, машина 3 алатка за навојување на завртки за завртки-, 1 парчиња Новак
Комерцијална оценка на неопренови, црна, 60A, 0,75 x 2 x 2 Новак
Комерцијална оценка на неопренови, црна, 60A, 0,75 x 2 x 2

Дебелината од 3 / 4инчи нуди суперлативна апсорпција на влијанија и отпорност на абразија на тешки работ�

DEN 296.00
Градски кошули зима е дуксер со дуксери ДТ Новак
Градски кошули зима е дуксер со дуксери ДТ

Полиестер, памук Направени во САД или увезени Повлечете го затворањето Висококвалитетен памук и полиес

DEN 2.67
Lhllhl весела Божиќна декорација музичка кутија Божиќна ротирачка музичка кутија Новак
Lhllhl весела Божиќна декорација музичка кутија Божиќна ротирачка музичка кутија

Избрани материјали, издржливи Безбедност и заштита на животната средина и, до здравјето на луѓето...

DEN 0.33
Морхичен хематит 20 парчиња прстени апсорбираат негативна енергија / 7,5 Сет на нараквица со магнетен хематит Новак Попуст
S -Type Iwatch Rechtap Strap Strap Blands за Apple Watch 4/3/2/1 Sport Series - African Zig Zag Model Новак
S -Type Iwatch Rechtap Strap Strap Blands за Apple Watch 4/3/2/1 Sport Series - African Zig Zag Model

Висококвалитетна замена на половината за серија 1, серија 2, серија 3, серија 4 Sport & Edition верзија HD технолог

DEN 1.00
Организација за висина кујна во облик на кујна Новак
Организација за висина кујна во облик на кујна

* Метална кука во форма Боја : црна Материјал : железо Антируст занает Кука за закачалка за внатрешна или

DEN 3.33
Разредување на SBL Sumbul 30 ch Новак
Разредување на SBL Sumbul 30 ch

SBL Sumbul разредување 30 ch (30 ml) еден Користете под надзор на медицински советник Некој производ на хемопатиј

DEN 150.24
M45 x 2 mm на темата за лева рака умира Новак
M45 x 2 mm на темата за лева рака умира

Метричката нишка лева рака умира Ако има нешто што треба или умира што ви требаат, не двоумете се да не к�

DEN 876.48
Излезна лента, 15 стапки, 12 продажни места, алуминиум Новак
Излезна лента, 15 стапки, 12 продажни места, алуминиум

Цена за : Секој број на излезни редови : 1 Ширина : 15 / 8 "Број на прекинувачи за напојување : 1 Висина : 11 / 4" Ме

DEN 350.40
Niaocpwy слатки бухо лесни обрасци Работно капаче со копчиња и прилагодлива вратоврска за вратоврска за жени Новак
CNACRO LC100-A LC-100A дигитална LCD со голема прецизност на индуктивност LC точност 1% 1% Новак
CNACRO LC100-A LC-100A дигитална LCD со голема прецизност на индуктивност LC точност 1% 1%

Врз основа на принципот на резонанца L / C Прецизна пресметка на микроконтролерот со голема брзина...

DEN 2.33
Играјте [Jingle Bells] Калај легура ветер на музички кутии кутија за накит со музичко движење „Санкио“ Новак
Играјте [Jingle Bells] Калај легура ветер на музички кутии кутија за накит со музичко движење „Санкио“

Калај легура Sankyo Wind Up Music Box со црна сунѓерска кутија за внатрешни работи и накит Со 18 белешки Златно музи

DEN 799.84
Anivivo жени тениски залепени хеланки со џебови, хеланки на јога со здолништа и тениска облека од пикбол Новак
Anivivo жени тениски залепени хеланки со џебови, хеланки на јога со здолништа и тениска облека од пикбол

90% полиестер, 10% спандекс Увезени Еластично затворање Легање+ Различни здолништа : пламен пламери со хел�

DEN 493.92
Абразивно пресечно тркало за не-ферозни метали, PKG. од 3 Новак
Абразивно пресечно тркало за не-ферозни метали, PKG. од 3

Засилено абразивно тркало за сечење (дебело 0,040 инчи) за неферозни метали Наменето за употреба со #84656 Micro

DEN 207.20